Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Мтел домашен интернет- за бога,помислете си добре.. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37919)

дрим 22-08-2015 22:10

Дзумбе, на Мтеля, цялата услуга по връзване, развръзване и повреди е аутсорсната към друга фирма със задълженията и изискванията на Мтел.
Демек ако някой търпи пасив, то това не е оператора и условията му са стриктни ;)

an 22-08-2015 22:24

На всеки му са малко парите. Това не е оправдание, за да не си върши работата.

аас 22-08-2015 22:40

Това, че се намаляват заплати и бягали работници и т.н е несериозно да се твърди, че е само заради конкуренцията и че нета е 8 лева и няма пари.
Просто икономиката на БГ си е мижава и това е проблема. Като видиш минимална заплата под 200 евро какво да се очаква. Пак добре, че нета ни е от най-бързите и най-евтините т.е цена-качество е постигнато максимално за потребителя.
Няма за какво да се оплакваме относно доставчици на нет, тв и пренос на глас. Само работеща икономика да имахме, но нямаме за съжаление.

дрим 22-08-2015 22:41

До колкото разбирам, не става дума, че някой не си върши работата, а че на колегата не му харесват дните, които са му казали.
Разбираемо е и на мен не биха ми харесали, но (по спомен карам) в договора ако не са лъжа дори е писано като срок за отстраняване на повреда 7 или 10 дни ;)

gentu 22-08-2015 22:46

Цитирай:

Първоначално написано от аас (Мнение384346)
Няма за какво да се оплакваме относно доставчици на нет, тв и пренос на глас. Само работеща икономика да имахме, но нямаме за съжаление.

-е те тия сигурно не са икономика според теб?(а могат и още толкоз други че и повече да се изброят):s101

controller 22-08-2015 23:35

@Златанов
Това за 24 часа звучи приемливо,но тук не става въпрос за срок за отстраняване на повреда,те ще изпратят екип след четири дни да разбере къде е проблема!!!
Това ме подразни.
За съжаление dzumba ще се окаже прав,това е най логичното обяснение.
@дрим
Така си е,не ми хареса това с четирите дена.Кое ми гарантира качеството на услугата?То така значи може да си спира по четири дена през два дена..
Признавам си,не съм чел дребните букви и най вероятно са си в правото.
Изобщо..не исках да вдигам такава пушилка ама нещо много се ядосах:o
Добре,че имам мобилен нет(пак техен),че да мога да се оплача:D
Всъщност си има и хубави страни да нямаш нет за известно време..още веднъж благодаря на всички участници и наздраве:)

Чък Норис 22-08-2015 23:36

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение384339)
Дзумбе, на Мтеля, цялата услуга по връзване, развръзване и повреди е аутсорсната към друга фирма със задълженията и изискванията на Мтел.
Демек ако някой търпи пасив, то това не е оператора и условията му са стриктни ;)

Точно така! Не случайно след всяко посещение на техници, след това от мтел се обаждат да питат какво е станало, свършили ли са си работата, били ли са в приличен вид, сложили ли са калцуни и още един куп други наглед тъпи въпроси, но по всяка точка после пържат с неустойки подизпълнителя.
Цитирай:

Първоначално написано от controller (Мнение384357)
Това за 24 часа звучи приемливо,но тук не става въпрос за срок за отстраняване на повреда,те ще изпратят екип след четири дни да разбере къде е проблема!!!

За сметка на това, цитираната фирма от Златанов си има един куп други проблеми, от калпавите им медии, до негодни администратори.
Цитирай:

Първоначално написано от controller (Мнение384357)
Всъщност си има и хубави страни да нямаш нет за известно време..още веднъж благодаря на всички участници и наздраве:)

Имаше и такъв виц:
Вчера спря нета, с жена ми нямаше какво да правим, сипахме си по една ракия, поговорихме си и накрая се оказа, че не била толкова лош човек ;;573

Михаил-Иванов 23-08-2015 00:07

Въпрос към бившия служител...нема ли начин как да ме уредите на работа в Мтел :c040::rope:;;535
Пет пъти поне подавам заявка за свободна позиция и все не се обаждат.

Veskop 23-08-2015 00:12

На мен пък ми омръзна от Ганя,дето все квичи!От всичко!Нямал DVB-T със антенка като пълнител за химикалка,нямал 3G сигнал във Долно Уйново,ама иначе плаща 7-8 евро !Я идете да се поразходите на запад,да видите как е сигнала на GSM и DVB-T то,че дори и радио!Няма на доста места!Това е!

controller 23-08-2015 00:34

Аз ли съм "Ганя"
Вече съжалих,че писах изобщо..
Но се сетих за една песен на Ъпсурд..за края и,дето само се нашепваше..".. тъпанар,тъпанар"


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.