Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ДРУГИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   MyMetrix (OpenStore) за Enigma2 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32348)

preslav 18-02-2014 03:59

Продуцента нека отговори,мен ме трие.

r4ptor 18-02-2014 07:56

С пли4 има ли нещо подобрение? За пли3 има фикс на шрифта, щото и при него имаше проблем, например цифрите 2 и 8 не бяха добре...

r4ptor 18-02-2014 18:06

Цитирай:

Първоначално написано от Пакостник (Мнение307329)
Да и аз го забелязах тоя проблем с пли-то, ако някой каже как се оправя, ще сме му много благодарни.
Също така не работи и индикатора за сила на сигнала, нито на 1вия нито на 2рия инфобар.
Всъщност на 2рия инфобар нищо не работи... ;;basi

Слооих и пли4, същата изтория. Ако е на пли- най добре да се инсталира от плъгинс, там е със същата визия, но няма почти никаква персонализация, могат да се сменят 1-2 цвята и АйДи за времето, на мен ми върши работа.
Само пикони не мога да изкарам...

Пакостник 18-02-2014 19:26

Цитирай:

Първоначално написано от r4ptor (Мнение307396)
Слооих и пли4, същата изтория. Ако е на пли- най добре да се инсталира от плъгинс, там е със същата визия, но няма почти никаква персонализация, могат да се сменят 1-2 цвята и АйДи за времето, на мен ми върши работа.
Само пикони не мога да изкарам...

Аз за сега само на VTi имидж за ву+ съм видял да работи както трябва. Тука другите където го ползват се скатават и нищо не казват... :e085:

Чък Норис 18-02-2014 19:30

Е па нали шариш по приемниците на хората, копирай си от някой настройките :)

Пакостник 18-02-2014 19:45

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение307406)
Е па нали шариш по приемниците на хората, копирай си от някой настройките :)

Дори и така да е, си е моя работа и не знам какъв ви е проблема на вас 2мата. Важното е, че поне се опитвам да бъда полезен на обществото, а не само да се присмивам и правя на голям разбирач ;;573

Veskop 18-02-2014 19:54

Цитирай:

Първоначално написано от Пакостник (Мнение307410)
Дори и така да е, си е моя работа и не знам какъв ви е проблема на вас 2мата.

То хубаво си мислиш,че си е твоя работа,ама гледай някой дето си мисли,че не е твоя работа да му ровиш в бокса да не ти начупи кофата!

Пакостник 18-02-2014 20:05

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение307416)
То хубаво си мислиш,че си е твоя работа,ама гледай някой дето си мисли,че не е твоя работа да му ровиш в бокса да не ти начупи кофата!

От мъже като тебе, държавата ни е на това положение. Защото само размахвате пръст срещу телевизора, биете се по форуми и псувате политиците на маса след няколко ракии... :worry:

Veskop 18-02-2014 20:07

Цитирай:

Първоначално написано от Пакостник (Мнение307419)
От мъже като тебе, държавата ни е на това положение. Защото само размахвате пръст срещу телевизора, биете се по форуми и псувате политиците на маса след няколко ракии... :worry:

От путки като тебе е на такова держедже!Крадливи авантаджии!

Кермит 18-02-2014 20:16

:)Не разбирам с кви скапани приемници сте та виждате зъбни тръкалета при смяна на програми. Всичките ми пикони за почти всички спътници са на един лаптоп със samba. Също конфизи и bin фаилове на софткамовете пак са на лаптопа. Нито един от приемниците ми не провлачва дори и стария дрийм 800 sim1:D. Нямам тръкалета.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.