Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кабелни [DVB-C] оператори в България (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   TV NET - Честоти на цифровата ТВ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25213)

Радо1948 03-11-2012 14:16

Според мен като цена и качество няма по добър оператор от ТВ НЕТ в София !
Интернет не ползвам и не мога да ти споделя нищо, но колегата по горе е написал и мисля ,че повече от това няма какво да се каже .

Кам модул ако не те устройва от тях можеш да си вземеш от друго място. А за ХБО каналите и в момента има много добра промоция .

Разбира се имат си и своите минуси - няма ФОКС, ТВ + и Филм + !!!

Имам доста приятели на различни оператори и смело мога да заявя, че ТВ НЕТ в момента са най добрия избор .

TV1000 04-11-2012 10:44

И аз мисля, че са добра алтернатива. Минусите, които колегата е посочил - фокс ще го пуснат, а за другите две програми - те са минус на всички, освен булсат, ма булсат има вече прекалено много други минуси, че да си струват заради тв + само.

За картина в картината - моя тв го прави това без проблем със сигнала на твнет ... С друго да помогнем?

koko 04-11-2012 14:17

Благодаря за информацията доста е полезна:;810
Още няколко въпросчета за да бъде темата абсолютно пълна
- в офиса ми показаха бнт1 хд, доста се изненадах, мислих че само европейското се излъчваше в хд. Бихте ли споделили от ваши впечатления кои предавания са хд (просто като обща информация)
- относно FOX, въпроса ми е по общ, предполагам че трябва технологично време за да се пусне, а няма някакъв глобален проблем? и защо не се предлага HD версията на HBO и евентуално HD на FOX? Само да не остана неразбран, някой веднага ще ми отговори: "ти за толкова пари какво искаш". Според мен всеки оператор трябва да може да предостави всички възможни канали на определена цена. Примерно искам HBO HD плащам + 2лв...и всеки си прави сметка според джоба и какво му се гледа.

батмиро21 04-11-2012 14:31

Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!

Радо1948 04-11-2012 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от батмиро21 (Мнение197378)
Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!

Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !

Underworld 04-11-2012 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение197404)
Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !

Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Радо1948 04-11-2012 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Underworld (Мнение197407)
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .

батмиро21 04-11-2012 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение197408)
Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .

да за TV NET става въпрос само. Ясно май не става едновременно,Телевизора е Samsung D450 32''

Просто канали като VIVA, TLC и ARD бих гледал от време на време и не искам да става с някакви превключвания

TV1000 04-11-2012 19:03

има официално становище, че каналите, които сега са в аналоговата ще бъдат преместени изцяло в цифровата.. само преди месец пуснаха още един пакет в цифровата, който главно прехвърли такива канали , кога ще направят и последното прехвърляне - нямам идея.

И аз нямам идея защо няма ХД версия на НВО, но лично за мен това не е проблем, при условие , че имам и двата синемакса (за мен това беше минус при булсат) + НВО и НВО комеди за 3лв на месец.... ЗА Фокс - филма е друг - идеята е там да го пуснат на такава цена, че да не се налага вдигането на месечната такса от 16 лв за аналогава+цифрова ТВ+ НД пакет

Педераторикс 05-11-2012 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от Underworld (Мнение197407)
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Аз съм с LG и може да се гледат и цифровите и аналоговите и радия да се слушат, без да се превключва каквото и да било, освен каналите на телевизора.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.