Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Мтел домашен интернет- за бога,помислете си добре.. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37919)

Veskop 23-08-2015 00:54

Цитирай:

Първоначално написано от controller (Мнение384367)
Аз ли съм "Ганя"
Вече съжалих,че писах изобщо..
Но се сетих за една песен на Ъпсурд..за края и,дето само се нашепваше..".. тъпанар,тъпанар"

Говорех по принцип,но ако се чувстваш такъв,сори!не съм искал да те обидя....Относно песента,пусни си я пак,погледни се в огледалото и си припомни края!

Златанов 23-08-2015 07:37

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение384358)

За сметка на това, цитираната фирма от Златанов си има един куп други проблеми, от калпавите им медии, до негодни администратори.

За медиите си прав и то по-скоро захранванията им бяха барливи. Тези новите, белите, до момента не са мръднали, поне моите. Ползвам им нета на няколко места и няма дертове с години. Ако трябва да съм честен, имам си две резервни захранвания, които си взех от тях. Ей така, ако се скапе някое, да не ги разкарвам, а и да не съм без услуга. До момента си стоят в кутийките. Но реално погледното и да опатка медия или захранване, до 12 часа са го сменили. За админите не знам, едната част ги познавам и се знаем от мнооого години. Впечатленията ми са, че знаят какво правят. Съпорта им съм го ползвал... хм... на пръстите не едната ръка се броят пътите и е било за инфо, като изключим резнатото влакно.
Боксовете им са една идея бавни, но няма пълно щастие. За тоя пакет програми и тези пари, са си най-доброто в Пловдив, изключвайките концертите. Тоест за масовия потребител е отлична услуга, който каквото иска да ми приказва.

БатеГойко 23-08-2015 08:57

Колега controler,аз преживях много по-тежък случай.ПолзвАХ мобилен нет Хоумбокс от Мтел,с покритие от една единствена клетка близо до София.В един момент изчезна 3G -то на клетката и нета стана.....докато отвори една страница хрома,можеш да пиеш 2 бири и един сериал да изгледаш.
Месец и нещо !!! се оплаквах,казваха - ще го оправим,знаем проблема и те така.Не по-малко от 30 пъти съм звънял,че натрупах и сметки,защото *88 е 6ст.на обаждане и още 6 ст. за свързване с оператор.
Накрая не издържах,отивам в офис на Мтел да пусна предизвестие за прекратяване на договора и попадам на едно девойче,което ми казва:"...а,знам я тази клетка,която няма 3G,аз имам вила там,тя доста време не работи...". И ми прекрати договора веднага,без предизвестие.
Сега съм на Вива,за 2 лв. по-малко имам 4 пъти повече бърз трафик.
....
Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение384358)
Вчера спря нета, с жена ми нямаше какво да правим, сипахме си по една ракия, поговорихме си и накрая се оказа, че не била толкова лош човек ;;573

Е това е хубавата страна на проблема.И аз оттогава забелязах,че жена ми не е за изхвърляне,напротив,даже си е много добре....;;650

garvanat 23-08-2015 09:49

Аз съм абонат на интернет 50 мбит във Варна от мига, в който пуснаха оптика до моя блок. За тези 3 години е спирал един път и то беше първия ден :) и аз си мислех "Мале, тея още от първия ден ..." но се оказа, че цяла Варна нямаше.... Като цяло съм много доволен от интернета, никой не ми е предлагал такава стабилност, а това е нужно за шера.

Вокстер 23-08-2015 10:53

Бе педер@си са тея от Ментел. Преди да купят Мегалан 6 години не знаех какво е да ти спре нета. Само ведънж е спирал за 2 ч и тогава се изпокарахме с жената, кой е забравил да го плати ;;516. После от мегалан един СМС едини извинения компенсации...чудо. След това Ментел купиха Мегалан и да видиш: 5 дена нямам интернет и това в София, Дружба 1. Нито е имало природни бедствия, нищо. Звъня им - да, да екипите работят ще го оправим и така 5 дена. Докато накрая не им казах, че отивам в първия офис да им завра договора напреки, там където слънце не огрява и да видиш чудо обади се човек от админите и оправи нещата. Тея от GSD-то само обират негативите и нищо не вършат. В интерес на истината от тогава не е спирал, но такова нещо не се забравя.

Brian 23-08-2015 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение384358)
Вчера спря нета, с жена ми нямаше какво да правим, сипахме си по една ракия, поговорихме си и накрая се оказа, че не била толкова лош човек ;;573

И аз така. На другата сутрин го бяха оправили и изтрезнях. :worry:

kkrkk 23-08-2015 14:02

В нас съм с оптика на Мтел в мрежата на Мегалан от близо година.
Досега не съм имал никакви проблеми с тях като се изключи тъпото им крайно устройство на вей хуй което явно е правено от пияни китайци, щот нито обхвата на wi-fi, нито рутирането му работи като хората.
Проблема се реши като сложих зад него един нормален рутер.

Иначе допреди 2 години в стария офис им бяхме клиенти на интернета в мрежата на Спектър нет и пак нямаше особени проблеми.
От време на време им горяха захранванията на медия конверторите, но момчетата идваха и ги сменяха в рамките на час-два.
После преместихме офиса в кв. Изток, но се оказа, че там нямат оптика и не продължихме да работим с тях.

Абе доволен съм от тях. За 8 лв на месец няма какво повече да се иска.

m3gab0y 24-08-2015 12:37

Цитирай:

Първоначално написано от controller (Мнение384241)
Рядко пиша и си позволявам квалификации,но това няма как да им го спестя.
От малките часове на 21.08 нямам интернет.Разбира се,че се обадих на поддъжката.Даже два пъти.И във форума писах...
Познайте кога ще пратят екип да види какъв е проблема- след четири дни!!!
Става въпрос за София,ж.к.Изток,2015 година.
Проклет да съм,че им се вързах на промоцията! И сега две години сигурно това ме чака,както е написано в рекламата на интернета на сайта им-поддръжка 24/7...ама само дръжка!
Та така,ако някой мисли да си пуска техен нет,да има едно на ум.
Нещо ,което е коментирано и повечето хора си го знаем: за два лева свирка-свири,като за два лева...
Иначе съм им абонат от над десет години на мобилните услуги,но тази гавра ме замисли сериозно.

Ако не са минали 30 дни от сключването на договора и още се насмитат - прекратявай смело и си търси друг.
Много зависи в кой сегмент ще попаднеш, бил съм във всичките и всеки си има свойте плюси и минуси но за мен стария спектърнетски ПОН и FTTB мрежите на Мегалан с оптиката до гигабитовия суич са най-добрите. Е, да, на GPON имаш 150 вместо 50 мегабита при торент, но имаш други (незначителни) проблеми.

bu12tras 31-08-2015 16:18

В крайна сметка , оправиха ли ти проблема ?

Радо1948 15-11-2015 00:29

От петък вече окончателно е спрян екстра спийда, който преди години въведоха Мегалан :s104


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.