Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Открити са неизвестни вещества във ваксини на „Модерна“ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47053)

dolby 05-09-2021 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от taewu (Мнение565301)

;;basi
Не е чудно защо е отрицателния прираст :)

аас 05-09-2021 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение565303)
Готов съм глупако,с антитела за 7 боцкания съм! Мога да те накърмя за панахидата на 9 септември!:worry:

И 200 боцкания няма да ти помогнат. Ти си грешка на съдбата. Вземи да ти бият в главата мозъчна ваксина, та белким те предпази от тъпотията ти:lol15:

Посветения 06-09-2021 00:11

Дааа.., след кратка почивка, форумната полиция е отново на пост..?!?!?!! ;) ;;basi



"Кодеци", "фокусници", "припоци".., че и Явор отгоре.. ;) ;;650


Имаше един култов филм.. В него главният герой имаше една реплика.. Цитирам по памет.. :


"Когато дойде жегата, имаш 60 секунди да свърнеш зад ъгала.." ;)


Ставам банален, но понеже ми пука,ще продължа да ви го казвам..


Жегата става все по-голяма.., и изобщо не я интересува "ваксиниран" ли си или не.. :s103 :s104



:f040:


пп. Ако псевдонима ми дразни.., четете го като.. "Селско дете обичливо".., или "шлосер-монтьор", или каквото се сетите..

dolby 06-09-2021 00:37

Редно е да има някакъв тест преди да се логнеш във форума

dzumba 06-09-2021 08:39

Предлагам да е за антитела!;;602

фокус 06-09-2021 09:41

Цитирай:

Първоначално написано от dolby (Мнение565318)
Редно е да има някакъв тест преди да се логнеш във форума

Да не ги назовавам те си знаят,ама на ще им трябва тотален чек и изчистване на грешките!

фокус 06-09-2021 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от Посветения (Мнение565317)
Дааа.., след кратка почивка, форумната полиция е отново на пост..?!?!?!! ;) ;;basi



"Кодеци", "фокусници", "припоци".., че и Явор отгоре.. ;) ;;650


Имаше един култов филм.. В него главният герой имаше една реплика.. Цитирам по памет.. :


"Когато дойде жегата, имаш 60 секунди да свърнеш зад ъгала.." ;)


Ставам банален, но понеже ми пука,ще продължа да ви го казвам..


Жегата става все по-голяма.., и изобщо не я интересува "ваксиниран" ли си или не.. :s103 :s104



:f040:


пп. Ако псевдонима ми дразни.., четете го като.. "Селско дете обичливо".., или "шлосер-монтьор", или каквото се сетите..

Форумната полиция трябва да обърне внимание на този пост и най малкото да ти напомни,че заяждането с други потребители не е препоръчително!

Neo64 06-09-2021 09:46

Цитирай:

Първоначално написано от Посветения (Мнение565317)
Дааа.., след кратка почивка, форумната полиция е отново на пост..?!?!?!! ;) ;;basi



"Кодеци", "фокусници", "припоци".., че и Явор отгоре.. ;) ;;650


Имаше един култов филм.. В него главният герой имаше една реплика.. Цитирам по памет.. :


"Когато дойде жегата, имаш 60 секунди да свърнеш зад ъгала.." ;)


Ставам банален, но понеже ми пука,ще продължа да ви го казвам..


Жегата става все по-голяма.., и изобщо не я интересува "ваксиниран" ли си или не.. :s103 :s104



:f040:


пп. Ако псевдонима ми дразни.., четете го като.. "Селско дете обичливо".., или "шлосер-монтьор", или каквото се сетите..

Дреме ми на сайдера какво мислиш и за какво ти пука с напъна на единствената ти гънка!:lol15:
Стягай катафалката,не я напрягай гънката ...............!

Вас 06-09-2021 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от фокус (Мнение565327)
Форумната полиция трябва да обърне внимание на този пост и най малкото да ти напомни,че заяждането с други потребители не е препоръчително!


Е, не си прав сега. Обидите ги сипете основно вие, ваксинираните!
Така или иначе няма никакво значение!
Понеже гледам, че скоро ще се прибирате към Испания, пък на нас ни пожелахте катафалки и черни чували и все в тоя ред на мисли, ви пожелавам хубава есен и още по-хубава Коледа!

Бъдете живи и здрави!;;650

дрим 06-09-2021 11:05

Закривай :lol15:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:47.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.