Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Bulsatcom Voice (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41457)

Веско 27-05-2017 09:36

KitKat 6 ? Нещо си се объркал това е 4.4 ,там доколкото разбирам има проблем

гларус_ 27-05-2017 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение452068)
KitKat 6 ? Нещо си се объркал това е 4.4 ,там доколкото разбирам има проблем

Обадих им се и ми казаха че още разработват приложението.Основата му е zoiper.Превели са го на Български и няма начин да пускаш друг акаунт.Zoiper съм го инсталирал на същия тел алкател мини идол 2.Той е с дата карта на виваком /като сключих договор за оптичен нет и телевизия ,ми я дадаоха/без такса с 128 кб скорост.Гледам да я оползотворя с този стар тел.Обаче тези приложения са голям майтап ,едните набират ,но не могат да те изберат.Други обратното.При трети като се обадиш има звук ,ако ти се обадят няма.
П.П някой пробвал ли е услугата на Булсата на друго приложение ,
адреса на сървърът им е msp.bulsat.com

Люк Нетуокър 27-05-2017 12:41

Цитирай:

Първоначално написано от гларус_ (Мнение452071)
Обадих им се и ми казаха че още разработват приложението.

Би ли дал номер на съпорт - някои, които са в час.

гларус_ 27-05-2017 15:20

Оказва се ,че проблемът е глобален.

Люк Нетуокър 27-05-2017 16:56

Значи да си оправят приложението, сърверите, или като нормалните VoIP оператори да дадат настройки, а всеки да си ползва приложението, което му харесва. Засега за никакъв тест не може и да става дума.:s103

Веско 27-05-2017 19:21

Аз нямам никакви проблеми,работи си нормално.

taewu 27-05-2017 21:32

и при мен си работи норманлно с андроид 6 и 4 г нет, сървара който е даден не става да се регнещ с друго приложение казва ,че сипа е невалиден

Люк Нетуокър 28-05-2017 08:35

Аз взех тестов акаунт вчера. С Android 4.4.2 Kitkat съм. С изходящите обаждания нямам проблем. Звънях и на мобилни, и на стационарни номера. Нормален VoIP разговор. Вградили са кодек Opus Narrowband и добре се представя. Отначало се чуваше тихо, но увеличих звука на микрофона и сега всичко е наред. С входящите обаждания обаче - греда. А пише в Googleplay, че работи с Android 2.1 и по-нови. Когато ме търсят от стационарен телефон се чува "Моля, въведете кода на населеното място". Той разбира се е въведен. При мобилен телефон нищо не се чува. Телефона блокира за секунди (черен екран) и след това те изхвърля от дайълъра. Абе, куца работа все още. От 15 февруари 2017 г. приложението си седи на версия 1.69 и нищо не правят по въпроса.

taewu 28-05-2017 12:54

някой знае ли с друго приложение как може да се ползва? на 3 Г пробвах трагедия е не ме чуват има ехо:c040:

Люк Нетуокър 28-05-2017 22:05

За ехото има в настройките "echo cancellation". Аз с 3G имам прилично качество. Единствения проблем е невъзможността да се получават входящи обаждания.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:36.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.