Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GOLDEN INTERSTAR (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=321)
-   -   Golden Interstar Voyager 2 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34759)

Дедал 28-04-2015 22:38

menu> system>miscellaneous settings>standby mode>fake

ogibo 28-04-2015 22:39

Намерех го. :s101
Май след определено време не мога да редактирам мнението си.

Мартинския 29-04-2015 15:03

Да, пробвах я тази опция и преди да напиша за това, но при fake сякаш приемника е включен, а само не показва картина и звук - лан картата си мига. Т.е. не ми изглежда разумно да оставям така "полу работещ" приемника когато не се гледа.

ВКВ 06-05-2015 15:40

Здравейте,има ли начин да се качи оскам на приемника?

Sat PLUS 06-05-2015 15:55

За оскам търси Golden Interstar Xpeed LX1 или LX3

ВКВ 08-05-2015 22:57

Здравейте ,до момента се мъча да настроя линията.
Правя точно както е описано: Влизаш в менюто на приемника след това Conditional Access и отиваш на IP Share от там си въвеждаш настройките на линията и си готов......да обаче не се свързва .Пробвах с друга линия......греда.Не знам(не съм вътре в нещата)има ли значение ,че се опитвам да се свържа с оскам сървър.Пробвах и Картина тв(сега има промо до неделя.....каналите излизат,но не тръгват.Пробвах и Тубата и там греда.
Нещо не трябва ли да се конфигурира нета?Не знам какво да предприема вече.
Моля Ви за малко помощ!
Може и на лични да кажете номер за да Ви набера.....ако решите да помогнете.

Sat PLUS 09-05-2015 11:22

Цитирай:

Първоначално написано от ВКВ (Мнение369764)
Здравейте ,до момента се мъча да настроя линията.
Правя точно както е описано: Влизаш в менюто на приемника след това Conditional Access и отиваш на IP Share от там си въвеждаш настройките на линията и си готов......да обаче не се свързва .Пробвах с друга линия......греда.Не знам(не съм вътре в нещата)има ли значение ,че се опитвам да се свържа с оскам сървър.Пробвах и Картина тв(сега има промо до неделя.....каналите излизат,но не тръгват.Пробвах и Тубата и там греда.
Нещо не трябва ли да се конфигурира нета?Не знам какво да предприема вече.
Моля Ви за малко помощ!
Може и на лични да кажете номер за да Ви набера.....ако решите да помогнете.

Здравейте,

След като си въведете линията, трябва да отидете на Active Server и Emm enable и да натиснете бутон ОК и на двете след като го направите, ще ви светнат в зелено двете опции, след което с червен бутон от дистанционното запазвате настройките, ако всичко ви е наред по линията, мониторчето, трябва да светне зелено и да ви изпише "Connect ok, working''. Друго важно нещо е след Active Server и Emm enable има Emulator, там трябва да изберете CCCam, mgcamd или др. вид емулатор от падащото меню.

ВКВ 09-05-2015 11:39

Благодаря на Sat PLUS!;;650

Дедал 09-05-2015 14:41

Нищо не каза за youtube и Картина тв ...:;803

Sat PLUS 09-05-2015 17:32

Цитирай:

Първоначално написано от Дедал (Мнение369825)
Нищо не каза за youtube и Картина тв ...:;803

В момента с Voyager 2 не работят.Очаквайте нов софтуер.Ще го намерите в тази тема.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:46.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.