Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кабелни [DVB-C] оператори в България (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   TV NET - Честоти на цифровата ТВ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=25213)

Радо1948 10-10-2012 16:31

TV NET - Честоти на цифровата ТВ
 
http://img.imghosting.biz/167/87cab6...6a689809af.jpg

242 - Kabel Eins, BNT 1 HD
442 - bTV HD, bTV Action HD, Ring.BG HD
450 - NatGeo Wild HD, Discovery HD, MTV Live HD, AutoMotorSport HD, Deluxe Lounge HD
458 - Planeta TV, BNT 1, TV7, bTV, NOVA, KinoNova, Discovery Ch, Diema, 24 Kitchen
466 - NOVA Sport, DIVA, Kanal 3, Discovery Science, Discovery World, History Ch, Ring.BG,TV Evropa, Super 7
538 - Fox Life, Fox Crime, BBT, The Voice, Disney Ch, BNT 2, Planeta Folk, NBT, Travel HD
546 - Diema Family, National Geographic, TV1000, Animal Planet, bTV Cinema, Eurosport, bTV Comedy, Eurosport 2 BG, bTV Action
690 - DW Europe, VTV, BNT World, VTK, E-Kids/Evrokom, BG TV, Boomerang, Bloomberg European, Ohota&RIbalka, Travel TV
730 - HBO Comedy, HBO, Cinemax, Cinemax 2,Private Spice, FreeX TV, FrenchLover, Viasat Explorer, Box TV
810 - AB Moteurs, Euronews, BBC World, ERT World, Animaux, Chasse et Peche, Escales, Encyclo
819 - FAN TV, Extreme Sports, City TV, Folklor TV, bTV Lady, Pink Plus, MTV Europe, Balkanika, Russia Today, France 24, DM SAT,
827 - ORT 1 Russia, Carton Net, NatGeo Wild, Zone Reality, AXN, AXN Sci Fi, AXN Crime, Viasat History, RTL, RTL2,
835 - Rai 1, Viasat Nature, Rai 3, Rai News, Crime & Investigation Net, Jim Jam EMEA, RTVi Europe, inteRTV Nashe Kino, Fine Living
843 - NOVA Premier League HD, VH1, Fiesta TV, Renault TV, Al Jazeera, ProSieben, Super RTL, VOX, Bulgaria On Air
851 - Planeta HD, Eurosport HD, NatGeo HD, TVE
859 - Viasat HD, MAD TV, PPV 1, PPV 2, PPV 3, PPV 4, PPV 5


819 - BG Radio, Radio Vitosha, Radio Veselina, Radio Magic FM, Radio The Voice, Darik Radio, Radio Veronika
827 - Radio Fresh, Radio City, Radio NOVA, Radio Energy, Radio 1 Rock, Radio Star FM, Radio FM +

Честоти

HD Канали

Радио

TV1000 10-10-2012 19:58

Привествам идеята за новата тема. Имам обаче "сони" проблем. Въпреки, че авт.ъпдейт ми е пуснат този път новите програми не се появиха (понякога се появяват, като се пускат нови канали, понякога ме отсвирва и се налага пълно пресканиране и лудо преподреждане после). С цел да избега последното се опитвам да сканирам, но само на новата честота с тайната надежда да не се налага да преподреждам 1 час после подредените вече програми и не се получава - отивам на меню - цифрови настройки - автоматична цифрова настройка - кабел - и от падащото меню правя така :
начин на сканиране - бързо
честота - 442
ID на мреждата - автоматично
скорост на предване 6900
тип на услугата - всички

и резултата е нула намерени услуги, моля проверете ID на мрежата. Този номер го прави на всички честоти на пакети, освен 458, но дам ли му старт с 458 става олелията - ще намери новите канали, но ще подреди всичко по начина, по който идват от оператора и след това следват 70 минути забавление докато ги подредиш човешки.

Някой да има идея как да пресканирам само новата честота без да разбишквам всички останали?

явор.станев 10-10-2012 20:14

май при сони няма начин :s104

Радо1948 10-10-2012 20:14

При мен е същото положение, не мога да сканирам отделни пакети, а само този на 458, но там пък сканира всичко.
При по новите модели на Сони мисля ,че го няма този проблем, но моделите от преди 2010 е така !

TV1000 10-10-2012 20:40

А правилно ли съм разбрал, че новите канали са само HD версии на бтв , бтв Екшън и Ринг? Ако е така - хич няма да си играя да пресканирам. Ако пуснат нещо ново - тогава, и без това не гледам нито един от тези канали , и HD, и SD - все тая.....

А пък да се надявам, че "автоматичния ъпдейт" ще сработи по някое време, или чакам писмо от умрял?;;513

daniordanov 10-10-2012 20:41

цифрови настройки - ръчна цифрова настройка - само честотата 442-пълно сканиране. При мен със сони преди 5 минути стана.Добавиха се последни.Модела е 2010 декември.

Някой да има идея как да пресканирам само новата честота без да разбишквам всички останали?[/QUOTE]

Радо1948 10-10-2012 20:48

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение191518)
А правилно ли съм разбрал, че новите канали са само HD версии на бтв , бтв Екшън и Ринг? Ако е така - хич няма да си играя да пресканирам. Ако пуснат нещо ново - тогава, и без това не гледам нито един от тези канали , и HD, и SD - все тая.....

А пък да се надявам, че "автоматичния ъпдейт" ще сработи по някое време, или чакам писмо от умрял?;;513

Да, само тези 3 канала са !
Да се надяваме, че от другата седмица ще се появи и FOX :)

Цитирай:

Първоначално написано от daniordanov (Мнение191519)
цифрови настройки - ръчна цифрова настройка - само честотата 442-пълно сканиране. При мен със сони преди 5 минути стана.Добавиха се последни.Модела е 2010 декември.

Аз ги казах и по горе, че проблема е с телевизори преди 2010г.

TV1000 10-10-2012 20:59

Цитирай:

Първоначално написано от daniordanov (Мнение191519)
цифрови настройки - ръчна цифрова настройка - само честотата 442-пълно сканиране. При мен със сони преди 5 минути стана.Добавиха се последни.Модела е 2010 декември.

При мен "ръчни цифорови настройки" седи неактивно и като стъпя на него ми излиза инфо - функцията е активна само при избор на "антена"... а пък аз съм на кабел... и боооооооооццццц :s103

КалоНико 11-10-2012 08:45

TV1000

Изчакай малко и ще дойдат, и аз бях пред твоята дилема ипзравен "да чакам или да пресканирам" избрах чакане и тази сутрин... воаля. Опитвах се да ресърчна в нета колко често телевизура се опитва да намери нови канали. За сега от наблюдения съм установил че го прави когато е спрян (главно вечер). Обикновено до седмица идват.

А някой знае ли дали ще пуснат и EPG на новите канали?

Радо1948 11-10-2012 13:33

Цитирай:

Първоначално написано от КалоНико (Мнение191598)
А някой знае ли дали ще пуснат и EPG на новите канали?

Ако говориш за HD каналите на БТВ, то те вече имат EPG

TV1000 11-10-2012 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от КалоНико (Мнение191598)
TV1000

Изчакай малко и ще дойдат, и аз бях пред твоята дилема ипзравен "да чакам или да пресканирам" избрах чакане и тази сутрин... воаля. Опитвах се да ресърчна в нета колко често телевизура се опитва да намери нови канали. За сега от наблюдения съм установил че го прави когато е спрян (главно вечер). Обикновено до седмица идват.

А някой знае ли дали ще пуснат и EPG на новите канали?

Благодаря, ще чакам. Само да не се окаже като цикъла на жена ми - ако не дойде на време, хич не го чакай, ми тичай за бебешки дрешки ;;573

Аз пък си мисля, дали има начин да се ъпдейтне софта на това Сони, че да може да ме пуска да сканирам ръчно не само когато съм на антена, ми и на кабел?


P.S.: Да докладвам - ъпдейта мина и при мен и се появиха новите канали - явно просто понякога следва да се почака повече, ма в сравнение с това да пресканираш и подреждаш после като идиот - струва си да се чака...

Сега ми го няма PPV Info канала (не че ми трябва), а на MAD TV ми е черен екран и няма ни картина, ни звук... при вас?

TV1000 11-10-2012 17:50

MAD TV тръгна, а днес в новия пакет 442 тръгва и Discovery Investigation. ;;650

Радо1948 11-10-2012 18:08

Да от няколко дни го няма PPV Info, MAD също го нямаше, но от днес отново е на линия, а Discovery ID вече е на линия ;;650.
Общо взето нещата са идеални, остава само в понеделник да се пусне FOX и всичко ще е ОК

КалоНико 11-10-2012 19:53

Колеги, при вас пикселизират ли каналите на 442 или само при мен?

Всички останали вървят добре, само тези насичат. Да вазема да им се обадя да си нагледат качеството на сигнала, може да е паднало сега като позастудя.

armaturata 11-10-2012 23:01

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение191474)
http://img.imghosting.biz/167/87cab6...6a689809af.jpg

242 - Kabel Eins, BNT 1 HD
442 - bTV HD, bTV Action HD, Ring.BG HD
450 - NatGeo Wild HD, Discovery HD, MTV Live HD, AutoMotorSport HD, Deluxe Lounge HD
458 - Planeta TV, BNT 1, TV7, bTV, NOVA, KinoNova, Discovery Ch, Diema, 24 Kitchen
466 - NOVA Sport, DIVA, Kanal 3, Discovery Science, Discovery World, History Ch, Ring.BG,TV Evropa, Super 7
538 - Fox Life, Fox Crime, BBT, The Voice, Disney Ch, BNT 2, Planeta Folk, NBT, Travel HD
546 - Diema Family, National Geographic, TV1000, Animal Planet, bTV Cinema, Eurosport, bTV Comedy, Eurosport 2 BG, bTV Action
690 - DW Europe, VTV, BNT World, VTK, E-Kids/Evrokom, BG TV, Boomerang, Bloomberg European, Ohota&RIbalka, Travel TV
730 - HBO Comedy, HBO, Cinemax, Cinemax 2,Private Spice, FreeX TV, FrenchLover, Viasat Explorer, Box TV
810 - AB Moteurs, Euronews, BBC World, ERT World, Animaux, Chasse et Peche, Escales, Encyclo
819 - FAN TV, Extreme Sports, City TV, Folklor TV, bTV Lady, Pink Plus, MTV Europe, Balkanika, Russia Today, France 24, DM SAT,
827 - ORT 1 Russia, Carton Net, NatGeo Wild, Zone Reality, AXN, AXN Sci Fi, AXN Crime, Viasat History, RTL, RTL2,
835 - Rai 1, Viasat Nature, Rai 3, Rai News, Crime & Investigation Net, Jim Jam EMEA, RTVi Europe, inteRTV Nashe Kino, Fine Living
843 - NOVA Premier League HD, VH1, Fiesta TV, Renault TV, Al Jazeera, ProSieben, Super RTL, VOX, Bulgaria On Air
851 - Planeta HD, Eurosport HD, NatGeo HD, TVE
859 - Viasat HD, MAD TV, PPV 1, PPV 2, PPV 3, PPV 4, PPV 5


819 - BG Radio, Radio Vitosha, Radio Veselina, Radio Magic FM, Radio The Voice, Darik Radio, Radio Veronika
827 - Radio Fresh, Radio City, Radio NOVA, Radio Energy, Radio 1 Rock, Radio Star FM, Radio FM +

Честоти

HD Канали

Радио

А знаеш ли за кои райони са тези честоти, защото при мен в Надежда май са други.
Ако някой има интерес, утре мога да публикувам тези, които гледам аз :)

Радо1948 12-10-2012 01:05

Цитирай:

Първоначално написано от КалоНико (Мнение191706)
Колеги, при вас пикселизират ли каналите на 442 или само при мен?

Всички останали вървят добре, само тези насичат. Да вазема да им се обадя да си нагледат качеството на сигнала, може да е паднало сега като позастудя.

При мен всичко с този пакет е ОК, аз имам леко накъсване на PPV каналите.

Цитирай:

Първоначално написано от armaturata (Мнение191746)
А знаеш ли за кои райони са тези честоти, защото при мен в Надежда май са други.
Ако някой има интерес, утре мога да публикувам тези, които гледам аз :)

Ами мислех ,че за всички квартали са едни и същи, защото в сайта им са дадени тези.
Сподели и твоите когато имаш време, може да са полезни на някой :)

armaturata 15-10-2012 12:44

Това са честотите, които приемат ,моите телевизори :)

434
442
450
458
466
658
666
674
682
690
698
706
714
722
730
738
746
754

Надявам се да са полезни на някой :)

Радо1948 15-10-2012 12:57

А програмите които хващаш същите ли са ?
Защото гледам, че имаш 2 честоти повече !

armaturata 15-10-2012 13:13

Ами не виждам да имам БТВ-тата и БНТ1, в HD формат, но до ден два ще се опитам да пусна пълен списък (като твоя) честота и кои прогами са на нея :)

Радо1948 26-10-2012 00:39

Разпъват ли ви се каналите на БТВ ?
В началото всички канали ги бяха направили, а сега от известно време трябва да си го правим ръчно, а уж са 16:9

headshotbg 26-10-2012 22:32

При мен са добре, излизат си 16:9 автоматично

Радо1948 27-10-2012 01:41

Цитирай:

Първоначално написано от headshotbg (Мнение195572)
При мен са добре, излизат си 16:9 автоматично

Говорим за SD каналите на БТВ нали ?

headshotbg 29-10-2012 18:04

Опс, моя грешка... Понеже преди това се споменаваха HD каналите и помислих, че става въпрос за тях. Сега пробвах и SD си седят 4:3... Толкова ги и гледам :)

TV1000 30-10-2012 20:04

Пак ми се появи същия проблем, та рекох да попитам - като вкл. телевизора и той е като "забил", аналогови си има, ма цифровите са на 000 - програмите не са запазени... и край... единствения начин е да се пресканира, за да излезнат... и после - час подреждане... Някой друг има ли такъв проблем?

Радо1948 30-10-2012 22:42

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение196310)
Пак ми се появи същия проблем, та рекох да попитам - като вкл. телевизора и той е като "забил", аналогови си има, ма цифровите са на 000 - програмите не са запазени... и край... единствения начин е да се пресканира, за да излезнат... и после - час подреждане... Някой друг има ли такъв проблем?

При мен в събота беше така.:s104

Доста е дразнещо, но явно няма какво да се направи .

TV1000 31-10-2012 16:51

От вчера вечерта нямам субтитри на НВО Комеди...:s103 сега точно върви озвучен филм, та не виждам оправили ли са ги, ма при вас проблем има ли?

TV1000 31-10-2012 18:35

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение196483)
От вчера вечерта нямам субтитри на НВО Комеди...:s103 сега точно върви озвучен филм, та не виждам оправили ли са ги, ма при вас проблем има ли?

Едит - оказа се, че проблема е в ТВ НЕТ и го отсраняват - "ще има субтитри съвсем скоро", край на цитата.

koko 02-11-2012 22:52

Днес ходих да ги видя, все още съм пред дилема дали да сменя Булсата. Направи ми впечатление невзрачния офис и сега ме гложди мисълта да ли не са "квартална" фирмичка и как в бъдеще ще се развиват...
Другото е качеството на нета, от месец гледам че ту го има ту го нема, щом един сайт не могат да поддържат какъв нет ще ми предлагат.
Иначе както и при повечето фирми, в офиса са слоили малко(32 инча) и не чак толкова ново LCD. Как човек да си направи сметка каква ще е картината на 46 инча? Изглежда че качеството ХД и цифровите канали е добро? Бих помолил някой който е вече абонат да сподели, pls благодаря предварително!

Друго което ми направи впечатление е че дори да сключиш договор пак трябва да си платиш за CA модул или външен приемник + 10 лв на тв за за гледаш HBO. Т.е. имам два тв-та и в най добрия случай ми трябват два CA модула = 2*50=100лв + 2*10 общо 120лв (Дано нещо бъркам)

Дайте съвети:c040: струва ли си човек да рискува

TV1000 03-11-2012 10:02

Сега, трудно е човек да ти даде съвет при условие, че искаш от нас да ти кажем дали на теб ще ти хареса нещо по твоите критерии... Това, което аз лично мога да ти кажа е какво ми харесва по моите критерии...
1. БУЛСАТ са рязко надолу, защото всичките пари , които плащаш за ТВ отиват за разработване на новата им GSM мрежа - ерго - пари, които да се влагат в разработването на услугата "телевизия" няма и скоро няма да се отделят - само виж колко време се чака за приемници и колко добри са те...
2 За нета - аз лично ползвам тяхна пакетна услуга , още когато бяха СКК, от много години (нет + тв), още от времето, когато никой не беше чувал що е това цифрова тв, до днес нета ми е прекъсвал 2 пъти (това сериозно го казвам).
3 За качеството на каналите - тук съм пълен лаик - причината е, че за мен е по-важно какво гледам , а не толкова в какъв стадарт го гледам - като пуснаха бтв ХД да не би да ти стана по-хубаво гледането на Ферухнде в праймтайма? За мен по-важно е какво излъчват като брой канали, КОИ канали и на каква цена...
4 Не знам сега как седят нещата, но когато аз сключвах договор за нов обект при тях преди година ми дадоха CA mod. фрий и ми взеха някакви си тридесетина лева за ЦЯЛА година НВО и Синемакс... Не знам промоция ли беше някаква тогава, но ми се върза НВО МАКС ПАК-а някъде към 3 лв на месец...

Е, от мен толкова, дано и други ти кажат мнението си....

koko 03-11-2012 10:49

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение197029)

Мерси за мнението;;650
Тук си много прав, Булсата имат няколко техни канала в които дават малко повече спорт, но нямат нова спорт хд, ring hd и action hd. Най важното е че не се знае кога ще ги пуснат(първата изобщо не-могат а за другите сателита който ползват издиша и трябва голяма инвестиция). Догодина ще навлязат и други ХД канали и те ще имат огромни проблеми. С оглед на това понякога снижават качеството на картината. Така че качеството на броя на каналите е 50 на 50 за мен. /Един мач Барса-Реал и формула която в повечето случаи е с лошо качество(записите са винаги с лошо качество) и съответно виша лига хд и шампионска лига хд/.

Цитирай:

Първоначално написано от TV1000 (Мнение197029)
като пуснаха бтв ХД да не би да ти стана по-хубаво гледането на Ферухнде в праймтайма?

Не но при положение че другите то предлагат ХД защо аз да го гледам СД. Не гледам чак толкова много тв но искам като седна пред тв-то да не ми накъсва картината, приемника да не ми забива и образа да е качествен.

За точните цени пак ще трябва да питам...
Един нов въпрос. Как седи въпроса с гледане на картина в картина при tvnet?

Радо1948 03-11-2012 14:16

Според мен като цена и качество няма по добър оператор от ТВ НЕТ в София !
Интернет не ползвам и не мога да ти споделя нищо, но колегата по горе е написал и мисля ,че повече от това няма какво да се каже .

Кам модул ако не те устройва от тях можеш да си вземеш от друго място. А за ХБО каналите и в момента има много добра промоция .

Разбира се имат си и своите минуси - няма ФОКС, ТВ + и Филм + !!!

Имам доста приятели на различни оператори и смело мога да заявя, че ТВ НЕТ в момента са най добрия избор .

TV1000 04-11-2012 10:44

И аз мисля, че са добра алтернатива. Минусите, които колегата е посочил - фокс ще го пуснат, а за другите две програми - те са минус на всички, освен булсат, ма булсат има вече прекалено много други минуси, че да си струват заради тв + само.

За картина в картината - моя тв го прави това без проблем със сигнала на твнет ... С друго да помогнем?

koko 04-11-2012 14:17

Благодаря за информацията доста е полезна:;810
Още няколко въпросчета за да бъде темата абсолютно пълна
- в офиса ми показаха бнт1 хд, доста се изненадах, мислих че само европейското се излъчваше в хд. Бихте ли споделили от ваши впечатления кои предавания са хд (просто като обща информация)
- относно FOX, въпроса ми е по общ, предполагам че трябва технологично време за да се пусне, а няма някакъв глобален проблем? и защо не се предлага HD версията на HBO и евентуално HD на FOX? Само да не остана неразбран, някой веднага ще ми отговори: "ти за толкова пари какво искаш". Според мен всеки оператор трябва да може да предостави всички възможни канали на определена цена. Примерно искам HBO HD плащам + 2лв...и всеки си прави сметка според джоба и какво му се гледа.

батмиро21 04-11-2012 14:31

Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!

Радо1948 04-11-2012 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от батмиро21 (Мнение197378)
Здравейте,понеже се замислям като ми изтече договора към друг оператор,да пусна TVNET ,искам да попитам кои и колко са каналите които ги няма в цифровата,а ги има аналогово. Аз се сещам за Viva,TLC,Cnbc,ARD/ZDF. И другия въпрос ще ми излизат ли едновременно и цифровите и аналоговите канали?
При наземната цифрова телевизия като слагам антената и могат да се гледат без превключване и цифровите и аналоговите.
Тук става ли?
Благодаря!!

Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !

Underworld 04-11-2012 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение197404)
Tова са каналите който ги няма в цифровия пакет :
Da Vinci, TLC, VIVA, Zone Romantica, CNN, CNBC, ARD, Fashion tv, Mezzo

Иначе добре е да кажеш на какво ще гледаш, но по принцип ще ти излизат и аналоговите и цифровите канали !

Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Радо1948 04-11-2012 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Underworld (Мнение197407)
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .

батмиро21 04-11-2012 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение197408)
Ами аз си мисля ,че говори за цифровите и аналоговите на ТВ НЕТ, щото то при положение ,че имаш цифрова кабелна телевизия за какво ти е наземната цифрова ?
Иначе при мен също не може .

да за TV NET става въпрос само. Ясно май не става едновременно,Телевизора е Samsung D450 32''

Просто канали като VIVA, TLC и ARD бих гледал от време на време и не искам да става с някакви превключвания

TV1000 04-11-2012 19:03

има официално становище, че каналите, които сега са в аналоговата ще бъдат преместени изцяло в цифровата.. само преди месец пуснаха още един пакет в цифровата, който главно прехвърли такива канали , кога ще направят и последното прехвърляне - нямам идея.

И аз нямам идея защо няма ХД версия на НВО, но лично за мен това не е проблем, при условие , че имам и двата синемакса (за мен това беше минус при булсат) + НВО и НВО комеди за 3лв на месец.... ЗА Фокс - филма е друг - идеята е там да го пуснат на такава цена, че да не се налага вдигането на месечната такса от 16 лв за аналогава+цифрова ТВ+ НД пакет

Педераторикс 05-11-2012 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от Underworld (Мнение197407)
Аз разбрах въпроса по-различно: Дали при телевизор приемащ ДВБ-Т, ще може да гледа ДВБ-Т и ДВБ-Ц едновременно, което зависи от телевизора. При моя ЛГ не става, но все пак нека даде колегата повече детайли.

Аз съм с LG и може да се гледат и цифровите и аналоговите и радия да се слушат, без да се превключва каквото и да било, освен каналите на телевизора.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.