Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Disney+ ще стартира в България на 14 юни с цена €7,99 на месец (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47544)

БАМБУЧА 29-03-2022 21:08

Disney+ ще стартира в България на 14 юни с цена €7,99 на месец
 
Disney+ е стрийминг домът за филми и сериали на Disney, Pixar, Marvel, Star Wars и National Geographic. Знаковата стрийминг услуга на The Walt Disney Company, насочена директно към крайния потребител, е част от сегмента Disney Media & Entertainment Distribution.
Услугата предлага непрекъснато разрастваща се колекция от ексклузивни оригинални продукции.
Disney+, стрийминг услугата на The Walt Disney Company, потвърди датите, на които стартира в 42 страни и 11 нови територии това лято.
Колко ще струва услугата в България
В България стрийминг услугата тръгва на 14 юни 2022 г. Цените за българския пазар също вече са ясни – 7,99 евро на месец или 79,90 евро за годишен абонамент.
С ексклузивно оригинално съдържание и хиляди епизоди и филми на Disney, Pixar, Marvel, Star Wars и National Geographic. Както и развлекателно съдържание от Star, Disney+ е стрийминг платформата с някои от най-обичаните истории в света.
Абонатите ще имат достъп до „Star Wars“ продукциите „The Book of Boba Fett“ и „The Mandalorian“. Съдържанието ще включва и сериала на Marvel Studios „Moon Knight“ със звездата Оскар Айзък в ролята на Стивън Грант. Потребителите ще могат да гледат и номинирания за „Оскар“ „Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings“.
Какви заглавия ще предлага услугата в България
Абонатите на услугата ще имат възможност да се насладят и на номинираната за „Оскар“ продукция „Luca“.
От развлекателното съдържание абонатите ще могат да гледат заглавия като номинираната за „Оскар“ и изпълнена с екшън комедия „Free Guy“ („Свободен играч“) с Райън Рейнолдс. Както и „The Simpsons“ („Семейство Симпсън“) и „Grey’s Anatomy“ („Анатомията на Грей“).
Потребителите ще получат достъп до висококачествено преживяване. Освен това ще имат възможност за едновременно гледане на до 4 устройства, неограничено изтегляне на съдържание на до 10 устройства и добавяне на до 7 различни профила.
Родителите ще могат да създават детски профили с лесен за управление и подходящ за деца интерфейс. ;);;650

yavor1 30-03-2022 13:21

За нетърпеливите и любознателните ;)



https://mega.nz/file/UJhzjK4Q#VAN9W8...rpt4k_vyS8-G7Q

jack82 30-03-2022 19:37

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение573656)
За нетърпеливите и любознателните ;)



https://mega.nz/file/UJhzjK4Q#VAN9W8...rpt4k_vyS8-G7Q

Тръгна всичко само SUB са със въпросителни ?

yavor1 30-03-2022 19:58

Цитирай:

Първоначално написано от jack82 (Мнение573663)
Тръгна всичко само SUB са със въпросителни ?

Рестартирай бокса, и при мен така беше, след рестарта е нормално, само на някои от филмите пише че няма субтитри, но пък се изписва линка на опенсуб..... и като се избере, всичко се оправя.

bojko84 24-05-2022 20:05

Из София мернах билборд с реклама на Disney Plus - услугата. Под логото пишеше, че услугата е на английски език.

Lafcheto 25-05-2022 00:10

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение575014)
Из София мернах билборд с реклама на Disney Plus - услугата. Под логото пишеше, че услугата е на английски език.

Е ако няма български субтитри ще е пълен провал. Аз гледах в Дъ Мол реклама, но не видях да пише че ще е на английски.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

timothy 25-05-2022 09:22

Може и да има български на някои филми/сериали, но едва ли ще има на всичко.. То повечето неща са за деца и ако няма дублаж, малко се обезсмисля. Иначе качеството е супер, в момента го тествам. Повечето филми/сериали са 4К/Dolby vision, а на Marvel са Imax enhanced.

oktay89 25-05-2022 12:13

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение573664)
Рестартирай бокса, и при мен така беше, след рестарта е нормално, само на някои от филмите пише че няма субтитри, но пък се изписва линка на опенсуб..... и като се избере, всичко се оправя.

приложението за ТВ ли е или за телефон? Инсталирах го на MEMU, но като дам "Watch" и се върти кръга за зареждане с минути, но нищо не тръгва.

bojko84 25-05-2022 13:05

Цитирай:

Първоначално написано от Lafcheto (Мнение575018)
Е ако няма български субтитри ще е пълен провал. Аз гледах в Дъ Мол реклама, но не видях да пише че ще е на английски.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Пише го с малки букви най-отдолу под рекламата на билборда, която е на български език. Странна работа.

yavor1 25-05-2022 17:26

Цитирай:

Първоначално написано от oktay89 (Мнение575024)
приложението за ТВ ли е или за телефон? Инсталирах го на MEMU, но като дам "Watch" и се върти кръга за зареждане с минути, но нищо не тръгва.

В началото се избира за телефон или за таблет/ТВ


https://mega.nz/file/ny4CVZIb#XdkVha...RDH9T0O8zZjQKo

oktay89 26-05-2022 10:09

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение575029)
В началото се избира за телефон или за таблет/ТВ


https://mega.nz/file/ny4CVZIb#XdkVha...RDH9T0O8zZjQKo

Тръгна 1 от филмите, но трябваше да изчакам 2минути+. Явно зависи от филма и колко бързо ще намери линк за него. Доколкото виждам, използва UI близък до оригиналния и като се даде watch започва да търси линк към стрийминг сайтове от рода на mixftq.

yavor1 26-05-2022 10:51

Цитирай:

Първоначално написано от oktay89 (Мнение575044)
Тръгна 1 от филмите, но трябваше да изчакам 2минути+. Явно зависи от филма и колко бързо ще намери линк за него. Доколкото виждам, използва UI близък до оригиналния и като се даде watch започва да търси линк към стрийминг сайтове от рода на mixftq.

Буферира се първоначално.
Предполагам нямаш ивсталиран Network Monitor и за това се чудиш какво става;)


https://apkmodhere.com/network-monit....266&type=free

Lafcheto 26-05-2022 13:34

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение575026)
Пише го с малки букви най-отдолу под рекламата на билборда, която е на български език. Странна работа.

Напълно си прав за съжаление. Странно защо с толкова дребен шрифт?! Нещо като Netflix демек...имаме достъп, няма субтитри..

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d9b48f95da.jpg

bojko84 26-05-2022 14:54

Стрийминг играчите явно не броят българския пазар за такъв с потенциал, за разлика от съседни пазари като гръцки, сръбски, унгарски да речем, които са с близко население и покупателна сила. Просто у нас пиратството е норма и големите играчи не искат да влагат пари за локализация.

Дедал 26-05-2022 16:54

Глупости на търкалета :);;516, това че някои ги мързи и се скръндзат да платят на една фирма (нещо, което всяка мижава тв в БГ може да си позволи) за преводи/поддръжка , няма никаква връзка с торенти-моренти-пиратство и т.н. простотии.
И макар, че ги недолюбвам да те питам - как "ябълките" могат да го правят - преводи и субтитри дори за хора с увреждания, а мега-супер-дупер гигантите Нетфликс/Дисни и т.н. не могат?

TUISTERa 26-05-2022 17:04

Чакай, тука е още по-зле, те имат налично дублирано съдържание, което е излъчвано и по дисни чанел, и по кината в БГ. Не говорим за епъл или нетфликс, които са си чисто хамерикански платформи, ами за някой, който присъства на нашия пазар отдавана и по-голямата част от съдържанието вече е налично на нашия език!

bojko84 26-05-2022 17:55

Личи си, че никой от вас не ползва услугите. Нетфликс и Дисни са като телевизия буквално. Ежечасно качват нови и нови заглавия и свалят други. За да се поддържат на български е необходима армия от преводачи на постоянен договор. Това пък струва пари. За какво да го правят? За да има качат безплатно заглавията им след 30 минути в Замунда ли? В apple+ има 100 заглавия -т.е лесно за превеждане, в Нетфликс 7100 :)
Отделно от това, Нетфликс, а вече и Дисни и HBO Макс снимат и много локално съдържание. В случая биха снимали няколко бг-сериала или бг-филма. Само че също няма смисъл да подаряват пари на Замунда и не го правят. Така че изцяло правилно тяхно решение.

Дедал 26-05-2022 18:11

Нещо не схващам къв ти е зора да ги оправдаваш - влизат на пазар, от който искат да имат постъпления (абонаменти) ... обаче ако може без никакви разходи от тяхна страна ;;573:)

Когато искаш да направиш нещо - намираш начин, когато не искаш ... намираш оправдания:)

п.п. ползвам Епъл+ , точно защото са си локализирали услугата - никакъв шанс другите да получат нещо от мен с дребните им тарикатлъци и селски изпълнения:;803

TUISTERa 26-05-2022 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение575055)
Личи си, че никой от вас не ползва услугите. Нетфликс и Дисни са като телевизия буквално. Ежечасно качват нови и нови заглавия и свалят други. За да се поддържат на български е необходима армия от преводачи на постоянен договор. Това пък струва пари. За какво да го правят? За да има качат безплатно заглавията им след 30 минути в Замунда ли? В apple+ има 100 заглавия -т.е лесно за превеждане, в Нетфликс 7100 :)
Отделно от това, Нетфликс, а вече и Дисни и HBO Макс снимат и много локално съдържание. В случая биха снимали няколко бг-сериала или бг-филма. Само че също няма смисъл да подаряват пари на Замунда и не го правят. Така че изцяло правилно тяхно решение.

Личи си че не си дал 8 евра на дисни :)

БониБо 26-05-2022 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение575055)
Личи си, че никой от вас не ползва услугите. Нетфликс и Дисни са като телевизия буквално. Ежечасно качват нови и нови заглавия и свалят други. За да се поддържат на български е необходима армия от преводачи на постоянен договор. Това пък струва пари. За какво да го правят? За да има качат безплатно заглавията им след 30 минути в Замунда ли? В apple+ има 100 заглавия -т.е лесно за превеждане, в Нетфликс 7100 :)
Отделно от това, Нетфликс, а вече и Дисни и HBO Макс снимат и много локално съдържание. В случая биха снимали няколко бг-сериала или бг-филма. Само че също няма смисъл да подаряват пари на Замунда и не го правят. Така че изцяло правилно тяхно решение.

Защо Netflix е локализиран за Русия? Там пиратството е много по-голямо от това в България!

trifka1 26-05-2022 22:55

Може би на bojko му плащат хонорар, че да им прави такава реклама. Не знам защо си мисли че само тук има пирати. И на запад се дърпат филми и се гледат. С тая разлика, че там да не те хванат трябва да имат и впн. Който иска да пълни гушите на големите корпорации, да го прави. Имам hbo max безплатно от един приятел който не го ползва и за мен не си заслужава парите. Вземаш си един бокс, инсталираш си коди и си готов.

bojko84 27-05-2022 08:00

Цитирай:

Първоначално написано от БониБо (Мнение575066)
Защо Netflix е локализиран за Русия? Там пиратството е много по-голямо от това в България!

Защото Русия е 150 милиона население и въпреки дивотията там се намираха 1 милион души да се абонират преди Нетфликс да затвори услугата си при тях заради войната. За неговорещите английски има бтв синема и кино нова за 15 лв на месец. Всеки сам си преценя :)

турбо 27-05-2022 09:53

И кво дай да станем пълни консуматори целия живот да ни е в поддържане на услуги под наем. Тракерите са едно от последните неща които са останали за да се противопоставим на големите корпорации, за които главната цел е да убият конкуренцията и да смучат като паразити от банковите ни сметки. Само не пишеш какво стана с любимия ти нетфликс в Швейцария скоро дори референдум имаше срещу тях.

bojko84 27-05-2022 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от турбо (Мнение575074)
И кво дай да станем пълни консуматори целия живот да ни е в поддържане на услуги под наем. Тракерите са едно от последните неща които са останали за да се противопоставим на големите корпорации, за които главната цел е да убият конкуренцията и да смучат като паразити от банковите ни сметки. Само не пишеш какво стана с любимия ти нетфликс в Швейцария скоро дори референдум имаше срещу тях.

Какво стана след референдума наясно ли си? Гласуваха да ги задължат да влагат определен процент от постъпленията от услугите си в производство на местна продукция. Нещо, което те правят отдавна и това им е основна стратегия за привличане и задържане на европейски абонати. Миналата седмица дори гледах едно ново швейцарско шоу, продуцирано от тях. Българско шоу - продуцирано от Нетфликс, Дисни или HBO MAX няма да гледам в идните 5 години сигурно, защото потенциалните приходи на платформите от БГ-пазара отиват в Замунда. Чакаме Замунда да произведе сериали и да даде хляб на бг-артистите.

Иначе аз не отричам торентите, естествено. Обяснявам само защо няма да има локализиране на тези услуги у нас.

timothy 27-05-2022 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от турбо (Мнение575074)
И кво дай да станем пълни консуматори целия живот да ни е в поддържане на услуги под наем. Тракерите са едно от последните неща които са останали за да се противопоставим на големите корпорации, за които главната цел е да убият конкуренцията и да смучат като паразити от банковите ни сметки. Само не пишеш какво стана с любимия ти нетфликс в Швейцария скоро дори референдум имаше срещу тях.


Никой не задължава никого да ползва която и да е услуга под наем. Как точно се противопоставяш на корпорациите като теглиш нелегално съдържание от тракерите? Нали всички компании, продуценти, актьори и т.н. влагат труд и пари, за да правят филми/сериали и очакват да им се плати. А торентите им нарушават правата. Не знам защо Нетфликс/Амазон, вероятно и Дисни няма да предложат локализация на съдържанието си, но пиратството и малкия пазар оказват влияние вероятно. Всеки сам си решава, аз лично отдавна спрях да се занимавам с торенти при наличие на легални алтернативи с отлично качество и богато съдържание.

wassl 27-05-2022 14:16

Значи излиза че за платформите не е проблем пиратството за видеосъдържание а само за превода, иначе защо стъпват въобще у нас ако проблема е само в пиратството или малкия пазар.Второ Замунда така или иначе си го намира съдържанието например от чуждестранен Дисни+ а после си добавят субтитри както на всеки торент.Нещо друго,представете си ако богатия каталог на Нетфликс беше дублиран на Български, така както например е на Руски, колко повече абонати и интерес щеше да има а това ще се отрази на приходите на традиционните оператори и допълнително платени платформи и пакети.

oktay89 27-05-2022 14:41

Някой знае ли дали смятат да си партнират с телекомите?
Hbo max примерно може да се включи като "select" услуга в мобилния план при А1, а виваком мисля, че са го включили в ЕОН Премиум. Ясно е, че там е по-лесно заради излъчването на HBO каналите.

bojko84 27-05-2022 15:55

Цитирай:

Първоначално написано от wassl (Мнение575089)
Значи излиза че за платформите не е проблем пиратството за видеосъдържание а само за превода, иначе защо стъпват въобще у нас ако проблема е само в пиратството или малкия пазар.Второ Замунда така или иначе си го намира съдържанието например от чуждестранен Дисни+ а после си добавят субтитри както на всеки торент.Нещо друго,представете си ако богатия каталог на Нетфликс беше дублиран на Български, така както например е на Руски, колко повече абонати и интерес щеше да има а това ще се отрази на приходите на традиционните оператори и допълнително платени платформи и пакети.

Не че не им е проблем, а знаят, че не могат да се преборят с пиратството и не се занимават. То за западния свят тези пари са много дребни и никой не си прави труда да тегли торенти след като за 10 долара или евро може с два клика на дистанционното да гледа най-новите филми и сериали.

А колкото до това защо стъпват у нас - те не стъпват конкретно в България. Покриват определени региони на света едновременно и България влиза в тях в даден момент. И за тях не е никакъв допълнителен разход това, че са достъпни за гледане и у нас в рамките на по-големия регион. Ще им стане разход ако започнат да превеждат и дублират на български каталога си.

Дедал 27-05-2022 18:01

да де, не им е разход..., а приход ;;573 :)

Колкото и да въртиш и сучеш, няма как да дадеш разумно обяснение защо, след като искат пари за нещо не го локализират.
Тия мижави оправдания с торенти-пирати са за "женския пазар" :) - тоя дето ще се абонира (или купи филм, отиде на кино) в много редки случаи ще тръгне да тегли нещо - само ако не може да го намери в стрийминг платформите - имам доста такива познати и между другото повечето са под 30год. (май и като ги слушам повечето младежи са така)

А напъните ти да ги оправдаваш и да ни изкарваш нас (българите) виновни, че искаме нещо срещу парите си са леееко ... жалки (да не използвам друга дума)

Lafcheto 27-05-2022 20:28

Снощи срещнах даже реклама по телевизия, но не видях кой канал беше. Не виждам смисъл от такава интензивна реклама без локализация?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

турбо 27-05-2022 21:56

Цитирай:

Първоначално написано от timothy (Мнение575079)
Никой не задължава никого да ползва която и да е услуга под наем. Как точно се противопоставяш на корпорациите като теглиш нелегално съдържание от тракерите? Нали всички компании, продуценти, актьори и т.н. влагат труд и пари, за да правят филми/сериали и очакват да им се плати. А торентите им нарушават правата. Не знам защо Нетфликс/Амазон, вероятно и Дисни няма да предложат локализация на съдържанието си, но пиратството и малкия пазар оказват влияние вероятно. Всеки сам си решава, аз лично отдавна спрях да се занимавам с торенти при наличие на легални алтернативи с отлично качество и богато съдържание.

Да понеже нищо не изкарват за това има толкова бози по кината и нетфликсовете. Стига глупости ти ако искаш плащай за бози - почти няма филми които да стават за нещо. То и затова са тези платформи да имаш бройки, за да си мислиш че имаш нещо като съдържание.
Как се противопоставям на корпорациите ами като не плащам за филми с привличащи трейлъри а са абсолютна загуба на време. Нетфликс метфликкс колко работници имат тук, ако не ти е ясно таксичките отиват директно в щатите демек влиянието/печалбата на една американска корпорация се увеличава.
Поне да беше от евросъюза за да остане нещо тук. Ако няма Замунда и арена няма да докарат нито превод нито много повече абонати. Все ми едно кой за какво си дава парите, торент или е въпрос на избор не на правилно или неправилно. Гледам народа става все по овчи ами така да е, мен лично ме боли шнорхела.

trifka1 28-05-2022 08:41

Аз също не разбирам какво се напъват всички да защитават големите компании. Хората нямат пари за ядене а те готови да хвърлят едни 30 лева минимум за нищо. При положение че има толкова места откъдето ще си гледаш всичко безплатно. Най ме дразни, че се мъчат да налагат мнението си и на другите. Като ти се дават пари давай, пари никой не връща. Ще ти ги вземат с кеф. Само не ми се прави на велик как всички трябвало да плащаме.

Lafcheto 28-05-2022 10:07

Цитирай:

Първоначално написано от trifka1 (Мнение575109)
Аз също не разбирам какво се напъват всички да защитават големите компании. Хората нямат пари за ядене а те готови да хвърлят едни 30 лева минимум за нищо. При положение че има толкова места откъдето ще си гледаш всичко безплатно. Най ме дразни, че се мъчат да налагат мнението си и на другите. Като ти се дават пари давай, пари никой не връща. Ще ти ги вземат с кеф. Само не ми се прави на велик как всички трябвало да плащаме.

За да станем нормална държава, трябва да разберем че безплатен обяд няма. Мина времето и на замунда, арена и на каквото се сетиш. Не знам на колко години си, но да се задоволяваш с нескопосани преводи правени с гугъл, трябва да си под 30. Аз си плащам на HBО,бих си платил и на Дисни и Нетфликс, но искам локализация.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

турбо 28-05-2022 17:35

Пич на мен превод не ми трябва, аз знам английски. Ами да станем, ама макар и банално, всичко идва отгоре надолу. За миналия месец разходи на четиричленно семейство 2000 лв и то без изхвърляния, при положение че един работи в момента разбирай две деца и жена по майчинство, сещаш ли се кога ще дам пари за нетфликс. Аз знам как да реша моята ситуация отрязвам посредника, но повечето хора нямат такава възможност. Не работя на черно, и за труд като моя в белите държави се плаща много повече. Сещаш ли се липсата на Замунда и арена няма да оправят това, а по точно смяна на мисленето в посока човек да не се лакоми да има всичко и много години промени. Не те знам и аз на колко години си но като ти чета напъните ми става ясно за какво иде реч, или недорасъл чикиджия или песния която се чуди какво да прави по цял ден.

wassl 28-05-2022 18:14

Прав си Турбо, само че нужно ли е чак обиди, при всеки е различно.Аз например от години плащам Нетфликс, без да го ползвам, заради дъщерята, тя го гледа и знае английски.Има и много хора, работещи за които не е проблем да се абонират но нямат време от работа да гледат,или от възрастта нямат интерес просто, дори и с превод.А има и хора с възможности но стиснати и пестеливи.Българина необича правила, обича аванта и вратички.

турбо 28-05-2022 18:56

Които иска да се обижда които не иска да не се. За да не се обидиш и ти, сети се през къде ми е за нечии чувства. Само в България съм виждал хора абонирани за всичко. Всеки на местата където съм ходил си прави сметката, но тук като имаш всички услуги се мислиш за по-специален. Както писах всеки си решава къде да си харчи доходите, някои за неща които не използват само за да ги имат, други за други неща. Но едно е факт това да се мисли че ключа за заветните субтитри или дублаж е достъпа до два тракера са мокри сънища. Тракери има навсякъде, преводите са въпрос на фирмена политика, най-вече големина и покупателна възможност на пазара.
Все едно де темата е за дисни, оставям ви я да си я развивате, мен дисни не ме интересува.

Lafcheto 28-05-2022 19:48

Цитирай:

Първоначално написано от турбо (Мнение575126)
Пич на мен превод не ми трябва, аз знам английски. Ами да станем, ама макар и банално, всичко идва отгоре надолу. За миналия месец разходи на четиричленно семейство 2000 лв и то без изхвърляния, при положение че един работи в момента разбирай две деца и жена по майчинство, сещаш ли се кога ще дам пари за нетфликс. Аз знам как да реша моята ситуация отрязвам посредника, но повечето хора нямат такава възможност. Не работя на черно, и за труд като моя в белите държави се плаща много повече. Сещаш ли се липсата на Замунда и арена няма да оправят това, а по точно смяна на мисленето в посока човек да не се лакоми да има всичко и много години промени. Не те знам и аз на колко години си но като ти чета напъните ми става ясно за какво иде реч, или недорасъл чикиджия или песния която се чуди какво да прави по цял ден.

На 36 съм, не виждам кому е нужно да сипеш обиди? Ако живота ти горчи, не вгорчавай този и на другите. Инфлацията в страната е 30%, нормално е да се покачи издръжката на семейството но не виждам защо ме нападаш мен? Ако те влече да си сваляш филми от торенти, сваляй си. Не си изсипвай домашните проблеми по форумите..

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

bojko84 28-05-2022 20:25

Много ниско нивото в този форум и никаква модерация. Не е учудващо защо толкова малко хора пишат. Комунизма свърши :) Никой на никого не е длъжен и всеки има това, което сам си изгради.

n.botov 30-05-2022 13:48

Плащам за HBO MAX и Apple TV+ защото имат локализация на български. Който не ми уважава езика пари от мен няма да види!


Sent from my iPhone using Tapatalk

ТКЗС 30-05-2022 14:20

Цитирай:

Първоначално написано от bojko84 (Мнение575048)
... Просто у нас пиратството е норма и големите играчи не искат да влагат пари за локализация.

Като не искат да влагат - да изчезват ! Обаче не , българина е принципен човек - ще си плати 10 лв за диемата , само за един мач на Кобрата , дето накрая няма и да му го излъчат даже ! Ще си плати и диснито , нищо че не е на нашенски , да гледа там детето , нали има емблема на дисни ! Не са виновни корпорациите ние сме си виновни . Не може да се нагъзиш с отворена халка , и да очакваш , че нищо няма да стане .


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:39.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.