Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   4K UHD приемници (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Идва ли края на Enigma 2 приемниците? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48082)

Pirat 20-02-2023 14:58

Идва ли края на Enigma 2 приемниците?
 
Днес много фенове си задават този въпрос...това края на Еnigma 2 ли е и началото на поредната играчка рекламирана като сьрвьрна кутия Forever...много скоро ще разберем...явно FS тим си върши добре работата и след 10г.пьрви поднесоха на феновете жабите...дали става въпрос за вътрешно емu stream relay скоро ще стане ясно.

Вито 20-02-2023 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от Pirat (Мнение583993)
Днес много фенове си задават този въпрос...това края на Еnigma 2 ли е и началото на поредната играчка рекламирана като сьрвьрна кутия Forever...много скоро ще разберем...явно FS тим си върши добре работата и след 10г.пьрви поднесоха на феновете жабите...дали става въпрос за вътрешно емu stream relay скоро ще стане ясно.


Тебе на не ти плащат да рекламираш таз тояга!?То чудо то голямо! Я малко се спри!!!:lol15:Това дали е края на Енигмата дошъл.....ми като дизелаааа кога електричката само остане още много години.

Pirat 20-02-2023 16:25

Цитирай:

Първоначално написано от Вито (Мнение583998)
Тебе на не ти плащат да рекламираш таз тояга!?То чудо то голямо! Я малко се спри!!!:lol15:Това дали е края на Енигмата дошъл.....ми като дизелаааа кога електричката само остане още много години.

Абе Вито как позна че ми плащат?Освен простотий да пишеш другo май не можеш!

Калито 20-02-2023 16:42

Какъв край на Енигмата ви гони :)

Посветения 20-02-2023 23:21

Просто си мисля на глас..
 
Цитирай:

Първоначално написано от Pirat (Мнение583993)
Днес много фенове си задават този въпрос...това края на Еnigma 2 ли е и началото на поредната играчка рекламирана като сьрвьрна кутия Forever...много скоро ще разберем...явно FS тим си върши добре работата и след 10г.пьрви поднесоха на феновете жабите...дали става въпрос за вътрешно емu stream relay скоро ще стане ясно.

Колега.., какво друго би било ако не е stream relay.. Другото е "заровено" при румънците на 39.., турците на 42, нашите на 45.., и т.н. Това другото е non-public.. А е така, защото изисква познания далеч надхвърлящи познанията на средностатистическият човек(сат фен).. Тоест.., и на "Forever" пак е нещо като stream relay, но без контрол от крайният потребител.. ;;650

Neo64 20-02-2023 23:25

Цитирай:

Първоначално написано от Pirat (Мнение583993)
Днес много фенове си задават този въпрос...това края на Еnigma 2 ли е и началото на поредната играчка рекламирана като сьрвьрна кутия Forever...много скоро ще разберем...явно FS тим си върши добре работата и след 10г.пьрви поднесоха на феновете жабите...дали става въпрос за вътрешно емu stream relay скоро ще стане ясно.

Пиратски таЗ тояга има видео като Енжел или Ирис ,къв край кви 5 лева , ти ако си си купил тая пръчка Виж рекламирай другаде, няма мяра с Е2 качествени приемници!

vasilstf 20-02-2023 23:28

Разлая кучетата с тая тема. :D

manqka 21-02-2023 22:16

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение584025)
Разлая кучетата с тая тема. :D

Е , по добре , да лаят кучетата , от колкото да се джавкат. ;) ;;650

Калито 21-02-2023 22:23

Ето в този форум са енегмаджии,в другия форум са фореваджии,има място под слънцето за всички!:)

vasilstf 21-02-2023 22:38

Лошо няма, аз мисля да сменям згемма-та от подписа, та сега обмислям с какво точно.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.