Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Открити са неизвестни вещества във ваксини на „Модерна“ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47053)

Слави2 26-08-2021 22:24

Открити са неизвестни вещества във ваксини на „Модерна“
 
https://m.fakti.bg/world/607958-otkr...F6zOuqDkNQ1T4g

Трапера 27-08-2021 09:25

Графенов Оксид

Испански изследователи показаха, че ваксинната течност Pfizer е най-малко на 99% графенов оксид. :f040:

fox 27-08-2021 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение564313)
Графенов Оксид

Испански изследователи показаха, че ваксинната течност Pfizer е най-малко на 99% графенов оксид. :f040:

Това са пълни глупости :lol15: , источника е фалшив.

дрим 27-08-2021 13:49

Преди си мислех, че българинът яко е изпростял, но за съжаление се наблюдава световно затъпяване и неграмотност.
В началото си мислех, че хората, които така разпалено (с пяна на уста) пишат антиваксърски небивалици, чипиранки, против 5G клетки и т.н., са просто хора зажаднели за внимание и последователи.. Уви, в последствие с ужас установих, че тези хора истински си вярват и в пряк диалог дори агресират до саморазправа. То не бяха поствани "ел. схеми" на чипа (което всъщност беше схема на педал за пулт към китара или нещо подобно), то не бяха фолиа за главите, мокри потници против вълните на клетките...
А зависимостта е огромна, колкото по-прост и ограничен е един индивид, толкова по-разпалено ми обяснява процесите и електрическите схеми имплантиране във ваксината. Когато попитам чисто логически въпрос, свързан с елементарни познания за разпространение на радиовълни, микроелектроника и т.н, то отсреща се надига някаква безгранична ярост и се изсипват тонове клетви и брътвежи...
Уморих се и се изхабих да пробвам да обясня на тъпаците елементарни неща, той слепецът си е слепец, повтарящ едно нещо, като радио-точка...
Моля Ви, не пренасяйте тази олигофрения тука във форума, всеки е свободен да вярва в каквото си иска, но това е умствен геноцид!

Трапера 27-08-2021 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от fox (Мнение564314)
Това са пълни глупости :lol15: , источника е фалшив.

Кое е глупост всеки сам да прецени.

Аз от личен и този на семейството ми опит знам че Ковид не е вирус а химическо натравяне.

Няма вирус, който да засяга избирателно и с различна степен на поразяване, освен ако не говорим за приета различна доза ОТРОВА.

Като прибавим и факта че изчезнаха всички грипни, сезонни и прочие вируси или PCR теста ги лови само като Covid-19...Отговора е Ясен ! ;)

spaice 27-08-2021 14:29

Само не разбрах от всички изписани глупости кое е забавното?
Нали сме в Дъра-Бъра > Забавно

@Дрим, спокойно можеш да пратиш тая тема където и е мястото.

TUISTERa 27-08-2021 14:40

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение564341)
Кое е глупост всеки сам да прецени.

Аз от личен и този на семейството ми опит знам че Ковид не е вирус а химическо натравяне.

Няма вирус, който да засяга избирателно и с различна степен на поразяване, освен ако не говорим за приета различна доза ОТРОВА.

Като прибавим и факта че изчезнаха всички грипни, сезонни и прочие вируси или PCR теста ги лови само като Covid-19...Отговора е Ясен ! ;)

Братле, и е така и не е така... Една зараза за да се разпространява има нужда от преносител...
Всички сезонни и грипни вируси просто изчезнаха, къде заради мерките, къде заради почиващите деца, къде заради намаления социален контакт на хората, никой тест не ги е приравнил към ковид.... това е в главата само на някои индивиди.... виж, че личния първата работа като му казах, че имам температура и ми сложи диагноза ковид по телефона, това е друга работа... но факт е че детето не е пило антибиотик от декември 2019-та година...

taewu 27-08-2021 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение564346)
Само не разбрах от всички изписани глупости кое е забавното?
Нали сме в Дъра-Бъра > Забавно

@Дрим, спокойно можеш да пратиш тая тема където и е мястото.


нали затова е дъра бъра да говорим

dolby 27-08-2021 15:17

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение564341)
Кое е глупост всеки сам да прецени.

Аз от личен и този на семейството ми опит знам че Ковид не е вирус а химическо натравяне.

Няма вирус, който да засяга избирателно и с различна степен на поразяване, освен ако не говорим за приета различна доза ОТРОВА.

Като прибавим и факта че изчезнаха всички грипни, сезонни и прочие вируси или PCR теста ги лови само като Covid-19...Отговора е Ясен ! ;)

Личен опит? Имаш лаборатория и си правил изследвания на "ОТРОВАТА"? Ако е така дай малко по подробно

Гадьо 27-08-2021 15:19

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение564341)
Кое е глупост всеки сам да прецени.
Аз от личен и този на семейството ми опит знам че Ковид не е вирус а химическо натравяне.

И в твоя случай как точно сте се натровили с ковид?


Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение564341)
Няма вирус, който да засяга избирателно и с различна степен на поразяване, освен ако не говорим за приета различна доза ОТРОВА.


Това го кажи на хепатитните вируси или на полиомиелтния да не ги изброявам всичките, че ще ти провалят теорията.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:15.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.