Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Диема Екстра пакет вече за 11,99 лв от 01.07.21г (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42557)

bu12tras 11-07-2017 17:57

Диема Екстра пакет вече за 5,99 лв от 01.08.17г
 
5.99лв не е толкова много като цена, някои ще пият една ракия по-малко. Дразнещото в случая с Нова е ,че искат с трици маймуни да ловят. Пускаш мач в HD , a студиото ти е в 19 век. Отделно операторите ебават клиентите с качеството на HD каналите!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

kom6ito 12-07-2017 16:56

И отделно коментаторите са страшни идиоти. Аз не разбирам немски, но когато гледам мач по немска телевизия ми доставя удоволствие, а когато пусна наша и ме изнервят страшно много. А пък абонираните коментиращи нашето първенство като Илиян Енев не си заслужава да се коментират...

Pipp0 12-07-2017 17:15

какво му е на Илиян Енев,много си е добре като коментира.Добре че не е оня откачалник Алекси Сокачев или другия с Мексикото:)

fox 12-07-2017 19:21

Смешно е за тези канали да се плаща , много ниско качество. :lol15:

vasilstf 12-07-2017 22:14

Смешно е футболен мач да се коментира нежно и отнесено, все едно слушаш полу-заспал гей (нямам нищо против хората с такава ориентация). Факт е, че нито спортните канали на нова, нито на мтел си струват парите които прибират.

От друга страна защо Нова и мтел да не си направят една врътка и правата за Висшата лига да отидат при мтел. Всичко с цел да придърпат абонати.

янко музиканта 13-07-2017 21:56

Нищо чудно ако мтел и нова си делнат правата:s103.Така и вълкът сит и агнето цяло.

тотален 13-07-2017 22:04

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение456528)
Смешно е футболен мач да се коментира нежно и отнесено, все едно слушаш полу-заспал гей (нямам нищо против хората с такава ориентация). Факт е, че нито спортните канали на нова, нито на мтел си струват парите които прибират.

От друга страна защо Нова и мтел да не си направят една врътка и правата за Висшата лига да отидат при мтел. Всичко с цел да придърпат абонати.

Смешното е когато се почнат коментари на наши отбори в ЕКТ и се оправдава всякакво лежане или груба игра... Достойнство е друга дума, която липсва на много от родните коментатори и когато съдията направи грешка в полза на наш отбор, започват възхвали до небесата. Подобно поведение не съм гледал по никоя немска, френска или английска телевизия :(.

vasilstf 14-07-2017 00:00

Да. И аз досега не съм гледал някакъв мач по нашите телевизии, който да се коментира безпристрастно. Понякога е много дразнещо, независимо за кой отбор си, дали губещ или печеливш.

mistor 14-07-2017 07:51

Първо трябва да е ясно съдържанието и качеството на картината , после са качествата на коментаторите и студията . Всяка година все едно и също , до последния момент се чудим ще има ли Висша лига , ще има ли формула 1 . Все едно мобилния оператор да ме накара първо да преподпиша договора , да ми вземе първата месечна такса и после да почне да ми обяснява колко минути , мегабайти , смс-и са включени в тая такса . И както виждам мнозинството от мои познати не роптаят срещу цената , а срещу това , че не се знае какво ще получат за посочената цена . Пълно мълчание от страна на Нова , само едно съобщение в което не става ясно какво е Английската Футболна Лига . Поне да бяха замазали очите на хората с едно " още се пазарим за това или онова " или " добавяме еди какво си " . Ама в тая медийна групировка всичко е тайна с изключение на великите рейтинги от пийпълметрията и лакомията за пари .

vasilstf 15-07-2017 19:45

Радвайте се, че предават цветно и със звук, че могат и още по-назад във времето да ни върнат. Липсва им Сашо Диков и Асен, да превърта VHS-a.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:46.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.