Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. СОФИЯ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Нет 1 мошеници (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=16629)

dido sat 2010 13-06-2011 12:50

Нет 1 мошеници
 
Не препоръчвам на никой да става абонат на този оператор със името НЕТ1 по простата причина че са големи мошеници .
Защо са мошеници :
1- Интернета който предлагат не е реален ама никък вечер въобще не се достига скорост .
2- Телевизията която предлагат е със ужасно качество (КАБЕЛНАТА ) а за уж безплатната цифрова трябва да си платиши 77лв или 88 лв за приемник но само един .
3- Обслужването е под всякаква критика :s103
4- Подръжката въобще не е 24/7 :s103
5- Телефоните за да се свържеш със тях до един са платени :s103

6- Като преподписвате със тях вие подписвате за едната дата , обаче като мине договора и искате да се откажета хоп изненада дата е съвсем различна и то във полза на Нет 1 .

Не препоръчвам на никой да става тяхен абонат за да не бъде ужилен като мен . :s103;;637:s102

Миро 13-06-2011 14:27

1. Прочел ли си някъде в договора, че скоростта, която е обявена е гарантирана? Много доставчици се измъкват с това, че скоростите са реално достижими.

2. На сайта им си пише: "Цифровата телевизия можете да гледате свободно без допълнителна такса при наличие на цифров приемник или вграден DVB-C тунер.
Ако не притежавате собствен цифров приемник , НЕТ1 може да ви предостави цифров SD приемник чрез закупуване на цена 77лв. (с ДДС) - без обвързващ договор или може да бъде взет срещу депозит от 88 лв. За да приемате HD сигнал чрез вграден DVB-C тунер, задължително телевизионния ви приемник трябва да поддържа MPEG-4 стандарт. Ако не притежавате собствен цифров HD приемник, НЕТ1 може да ви предостави цифров HD приемник чрез закупуване на цена 255лв. (с ДДС) - без обвързващ договор. "

6. А ти копие от договора нямаш ли?

Не ги защитавам, но аргументите ти не са убедителни, поне тези които съм коментирал. За другите нямам мнение. ;;513

dzumba 13-06-2011 14:29

Ти договор нямаш ли,да се види коя е твоята дата!?
Подръжка между 22.00 и 6.00 има само за аварийни случаи, и то не при всички доставчици!Та даже и няма при някои за по 3 дни празници!
Интернета,който предлагат абсолютно всичи в България, не е това което трябва да е!
Обслужването е като при всички други оператори,без изключение.Кретенизма е при абонатите,които независимо от оператора си мислят че като са платили 20 пършиви лева,са господ и че всеки заслужава подобаващо внимание,когато му се прииска!А такива, дал господ, надарени бол!
Аналоговата телевизия е зле,защото количеството определя качеството!А за цифровата никъде не раздават безплатно приемници!Ти ,като си купиш бирата,навсякъде ти хващат шишето!И защо си мислиш,че ако си абонат,трябва да получиш,колкото искаш цифрови приемници и то безплатно?
Ако искаш качествена аналогова,слагаш кинескопа и качеството е по добро,отколкото на Сони лед цифровата!
Ти откога си абонат?Как търпя толкова време,че сега даваш оценки!?Качеството е същото ,което е било преди 1 година,не може да не си го забелязал!

11012V 13-06-2011 15:23

Aйде, айде нета им не е много читав, в началото е добър и след няколко месеца греда, бил съм свидетел на колега който се разправя бая дълго с тях докато му пуснат пак старите скорости, просто го урязаха от към сесии.

dido sat 2010 13-06-2011 16:38

Цитирай:

Първоначално написано от 11012V (Мнение104073)
Aйде, айде нета им не е много читав, в началото е добър и след няколко месеца греда, бил съм свидетел на колега който се разправя бая дълго с тях докато му пуснат пак старите скорости, просто го урязаха от към сесии.

Абсолютно е така и на мен нета ми беше много орязан , не е нормално във 9 часа вечерта да не мога да отварям елеметарни страници и те да ми се измъкват със аргумента че имало много съседи на компютара ползвашти същия нет . :s103

От носно колегата по горе дето пита имам ли договор имам и на него пише датата и във систаемата я пише неизвесно как при тях има друг анекс със съвсем друга дата .

Относно подръшката неможе да обяваш че 24/7 а когато званиш при проблем никой да не дига със часове като говоря за проблеми през деня а не вечер или след 8 и след 10 часа .
И също така не е нормално всички телефони за подръжка да са платени .
;)

Стоян 13-06-2011 16:53

Колеги съфорумци, защо пишете толкова неграмотно?!? Направо е срамно и позорно! Давате ли си изобщо сметка колко ужасяващо неграмотни сте по български език?

:lol15::lol15::lol15:

DON Джолан 13-06-2011 17:17

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение104079)
Колеги съфорумци, защо пишете толкова неграмотно?!? Направо е срамно и позорно! Давате ли си изобщо сметка колко ужасяващо неграмотни сте по български език?

:lol15::lol15::lol15:

Затова винаги се старая в мненията си за не пропускам пълният член. Даже по някой път слагам и един в повече - за да е пълно удоволствието на разни критици. :worry: ;;602

Стоян 13-06-2011 17:23

Не исках да разводнявам темата, но мненията над мен ме предизвикаха, такава изумителна неграмотност.

Що се отнася до пълния член той е необходим в българския език, тъй като у нас е възможен и често се среща обратният словоред, в който подлогът се различава от допълнението именно по това къде е пълният член. Обаче погрешно (в повече) поставен пълен член е също толкова грешно колкото и неправилно непоставеният. В твоето обяснително изречение не се поставя пълен член на /аз не пропускам/ "пълният член".

dzumba 13-06-2011 17:30

Цитирай:

Първоначално написано от dido sat 2010 (Мнение104077)
И също така не е нормално всички телефони за подръжка да са платени .
;)

Защо да не е нормално?Ти представяш ли си,какво става,ако са безплатни!Кретенизма на абонатите става на кубик!Нима ти звъниш всеки ден по няколко пъти,да не сте гаджета!?Сигурен съм,че ако има сложен и джиесем платен,всички ще предпочитат него пред безплатния!
А за неграмотното писане е прав колегата ,а пък за неграмотното говерене,по тези платени телефони,ви е бедна фантазията!

11012V 13-06-2011 18:10

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение104082)
...а пък за неграмотното говерене,по тези платени телефони,ви е бедна фантазията!

Ти май си от поддръжката им и затова ги защитаваш сега а :D
Айде, айде ако интернета им беше много добър нямаше да струва за цял месец колкото една средно добра вечеря в едно средно добро заведение.
А относно неграмотното писане на двама-трима колеги от форума нямам думи и се чудя до кой клас са учили ако въобще са стояли в час а не са били в градинката на даскалото да играят сварка :worry:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:31.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.