Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=36)
-   -   HD Сателитен приемник Octagon SF8 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=33283)

doctuur 21-04-2014 10:32

HD Сателитен приемник Octagon SF8
 
Колеги,някой да е запознат ,що за приемник е.Струва ли си ,да се вземе?

civica 21-04-2014 10:38

По запознат от БГ продавача , едва ли има . Нов модел , прилична цена . Но и зависи какво очакваш и как и за какво ще го ползваш . ;)

НеКс 21-04-2014 10:56

Струва ми се, че човека пита за мнение е не за общи приказки :s101
А това да го ориентираш към продавач за мнение е меко казано несериозно. Поне аз не знам продавач, който да не си хвали стоката :)
За приемника доколкото си спомням bullet преди време писа, че е с такъв. Мисля, че имаше добри първоначални впечатления от него и най-вече чувствителността на тунера. А и все пак си има поддръжка от OpenATV, което според мен си е доста важно.

BULLET 21-04-2014 11:44

Приемника работи идеално! Ползвам го от няколко месеца и спокойно мога да кажа че си заслужава пари.Изключително бърз и надежден! Не е забивал нито веднъж.Има добра софтуерна подръжка! Работи с опен пли 4 и опен атв 4! Не на позледно място картината му е доста добра! Мога да я сравня с дриймбокс защото това имах преди, можеби една идея по добра а тунера в пъти по чувствителен даже и от ревизия м!!Успех! Заслужава си

yavor1 21-04-2014 11:59

Цитирай:

Първоначално написано от НеКс (Мнение317287)
Струва ми се, че човека пита за мнение е не за общи приказки :s101
А това да го ориентираш към продавач за мнение е меко казано несериозно. Поне аз не знам продавач, който да не си хвали стоката :)
За приемника доколкото си спомням bullet преди време писа, че е с такъв. Мисля, че имаше добри първоначални впечатления от него и най-вече чувствителността на тунера. А и все пак си има поддръжка от OpenATV, което според мен си е доста важно.

Не трябва да се обръща внимание на този клон на Тиесто, може и да е здравко ;)
Цитирай:

Първоначално написано от civica (Мнение317286)
По запознат от БГ продавача , едва ли има . Нов модел , прилична цена . Но и зависи какво очакваш и как и за какво ще го ползваш . ;)

С такива спамерски постове и с продажби е стигнал до 2110 безмислени поста , на всяка манджа е мерудия :e085:

а и колко още ника има , никой не знае ;;516

doctuur 21-04-2014 12:01

Благодаря ти !!!

civica 21-04-2014 14:37

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение317293)
Не трябва да се обръща внимание на този клон на Тиесто, може и да е здравко ;)

С такива спамерски постове и с продажби е стигнал до 2110 безмислени поста , на всяка манджа е мерудия :e085:

а и колко още ника има , никой не знае ;;516


OFF !

Да беше някой друг да го каже , добре , но точно ти - не мерси ! :worry:
Колко ника - един ! Провери си го през който си искаш модератор , нали сте аверчета !

Цитирай:

.... това да го ориентираш към продавач за мнение е меко казано несериозно
Имам съм нещо впредвид , а и мнението си е мое , не задължавам никого с нищо ! Аз , ако харесвам приемника , нищо не значи за друг - примери много . А за спам да не говорим ! :)

njor 21-04-2014 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение317293)
Не трябва да се обръща внимание на този клон на Тиесто, може и да е здравко ;)

С такива спамерски постове и с продажби е стигнал до 2110 безмислени поста , на всяка манджа е мерудия :e085:

а и колко още ника има , никой не знае ;;516

Яворе,е ли клон или не?
Извинявай но твойто в момента е топичен пример на злонамерен спам.
Ако знаеш нещо го кажи,тук се питаше за мнение за приемник а не за мнение за колега.
И имай доблеста като говориш за някой да не бъде по начина: абе тоя май имаше сестра...
Имах по високо мнение за теб.Извинявай за личния пост.

doctuur 21-04-2014 15:47

Май , предизвиках спорове...Извинявайте . На този ден не се хапете !А аз просто исках мнение /да го взема или не/ от колеги които работят с него ,или са запознати.

njor 21-04-2014 15:56

За парите си приемника е перфктен.:;810
Продавача също е коректен което не е никак маловажно.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.