Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   STRONG (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=24)
-   -   strong srt 7335cl (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=31925)

васко пз 05-01-2014 00:31

strong srt 7335cl
 
здравеите наскоро си закупих сат.приемник Стронг срт 7335цл.хд.вапроса ми е как мога с него да гледам кодирани тв канали от спатниците?

васко пз 07-01-2014 01:14

Цитирай:

Първоначално написано от васко пз (Мнение297363)
здравеите наскоро си закупих сат.приемник Стронг срт 7335цл.хд.вапроса ми е как мога с него да гледам кодирани тв канали от спатниците?

никои ли не знае?

ivan02121983 07-01-2014 04:59

Ауууууууууул;;basi ужас.....Забравен откъм софтуерна поддръжка приемник...има само един софтуер с емулатор на,който има BISS,ORF Digital но не и Austria Sat:s101Не поддържа и не отваря IRDETO 2 емулатора!!!!С какво друго да го похваля този приемник:s101Грее и може да го исползваш за отопление сега зимата....Каналите се превключват светкавично бързо само за 3секунди:)липсва някакъв кодек и не вървят коректно HD каналите на ZDF Vision (3sat/ZDF/ZDFinfo/ZDF neo/ZDF Kultur/Kika)насичат много дразнещо и така с години не излезна нов софтуер за да го оправят!!!странно другите HD програми на ARD вървят добре....често забива и трябва да го рестартираш от копчето за да тръгне отново нормално след като е умрял....иначе аз съм го захвърлил на село този приемник и поне на C-Band работи добре!!!и емулатора си го ползвам за BISS кодовете за руските програми на 90Е и 49Е:)странното на този приемник е,че като си го купих преди години след 2месеца му умря флаша май исписа 0000 и така гаранционно ми го смениха ми пратиха нов от Пловдив и така кара 2години докато преди година пак умря флаша и пак ми исписа 0000 и колегата АА тук от нашия форум :)ми го ремонтира;;650 И сега рядко го ползвам на село на месеца 1път за 2дена:worry:дано не го претоварвам много с продължителна работа:;810

ivan02121983 07-01-2014 05:26

Колега:s101дано не си дал много пари за този приемник!!!Щото тук в България е пълно с тарикатчовци,които дори все още се опитват да си продадат аналоговите приемници;;573Не се базикам влез в продавалника да видиш бисери;;573Сигурно са ти го представили този приемник за луксозен HD приемник само за C-Band работи добре но и там са не повече от 400-500тв програми;;650немога на хубавото да кажа лошо на C-Band работи дори по-добре от много прехвалени приемници:)може от тунера да е да са обърнали специално внимание за C-Band:)А иначе единствения софтуер с емчулатор е този SRTxxxx_1015_F246.rar Пишеш това в Google и ще ти намери от къде да го истеглиш файлчето;;650 BISS кодовете се въвеждат ръчно с дистанционното като трябва да напишеш точната честота на канала който искаш да отвориш..Емулатора е в менюто ще го видиш....не е скрит като при други приемници:)Ако има няколко канала на една и съща честота кодирани на BISS ако не ти се получи с въвеждане на SID-а въвеждаш нов транспондер както аз направих с Domashniy 7h честота3573 /СТС 7h 3576/Peretz 7h 3579 през 3примерно....и това е;;650успех;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.