Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Безплатен месец на 4G карта от Виваком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42405)

Дато 18-05-2017 16:13

Безплатен месец на 4G карта от Виваком
 
Някой вече възползвал ли се е от взимането на 4G безплатна карта за мобилен интернет от Виваком и получавали ли сте някаква разпечатка при получаване на картата или само сте дали личната си карта и сте се разписали с електронната писалка в техен офис?

dokodoko 18-05-2017 16:40

с риск пак да ме баннат ама все тая , да кажа по темата , как така се дава нещо даром ,за бога хора живеем в България , кой ще ти даде безплатно а най вече виваком ?

тия ако дадат нещо има нещо гнило в дания и виваком.
не се подлъгвайте ,

няма безплатно , освен сиреното в капана за мишките , а сетете се кой е капана и кои са мишките .

крушка 18-05-2017 17:15

имам обикновенна 4г карта на абонамент
ползвам я на таблет
мрежата се държи различно
много зависи къде си и кога си там
но на много места имам 90 мегабита и на много имам килобити

най-добре се държи извън София

gandipg 18-05-2017 18:38

Цитирай:

Първоначално написано от Дато (Мнение451509)
Някой вече възползвал ли се е от взимането на 4G безплатна карта за мобилен интернет от Виваком и получавали ли сте някаква разпечатка при получаване на картата или само сте дали личната си карта и сте се разписали с електронната писалка в техен офис?

Аз си взех. Нищо че не съм тяхен абонат пак дават карта.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...cb1510d97e.jpg

taewu 18-05-2017 19:36

на мен ми казха ,е тряба да подпиша абонамент и не ми дадоха:e085:

Момчил Минков 18-05-2017 20:04

А аз смених 2 служебни с новите и след изчерпването на наличните мегабайти, почват да текат доп. Мегабайти. Най- добре е да се свършат наличните мегабайти, като засекат картата и промоциионалните да се разпределят до края на периода, защото 4-те гига са за 1 месец. Ако се пуснат в средата на периода, и не се изчерпят и те засекат наново, трябва пак да си изчерпиш наличните, за да продължат промоционалните, и кат свърши месеца, до края сте без мегабайти.

gandipg 18-05-2017 20:13

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение451531)
А аз смених 2 служебни с новите и след изчерпването на наличните мегабайти, почват да текат доп. Мегабайти. Най- добре е да се свършат наличните мегабайти, като засекат картата и промоциионалните да се разпределят до края на периода, защото 4-те гига са за 1 месец. Ако се пуснат в средата на периода, и не се изчерпят и те засекат наново, трябва пак да си изчерпиш наличните, за да продължат промоционалните, и кат свърши месеца, до края сте без мегабайти.

Дават нова карта без СМС и такса .

Мишка 18-05-2017 21:31

Аз си я взех вчера въпреки, че нямам 4G устройство ползвам я през 3G. Подобна оферта бяха пуснали и миналата година така, че няма никаква уловка.

Дато 18-05-2017 21:56

Цитирай:

Първоначално написано от Мишка (Мнение451537)
Аз си я взех вчера въпреки, че нямам 4G устройство ползвам я през 3G. Подобна оферта бяха пуснали и миналата година така, че няма никаква уловка.

Уловката би дошла, ако някой си вземе карта без да е титуляр на Виваком предполагам. Вече има оплаквания, че в някои магазини не дават копие от договора, макар че той се води само тестов период от месец

Дато 25-05-2017 22:32

Някой забелязал ли е какво е изписано на страница 5 във временния договор при вземане на тестовата 4G карта от магазин на Виваком? При мен на 2 - ра страница е записано, че сключеният договор е при промоционални условия като след 1 месец автоматично се закрива картата, но на страница 5 е записано, че договорът е едногодишен.
И при всички, възползвали се от тестовата карта ли е така?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.