Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Оператори в гр. СОФИЯ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=75)
-   -   НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=10078)

underdog 22-01-2012 10:32

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение139470)
Срамота е ти да се регистрираш, само за да плюеш!От тия тъпи канали,дето си изброил,почти всички нямат EPG,ти на чалгата и еротиката ли държиш да има ?
Ако пък не ти харесва,защо не вземеш да се откажеш?Още повече,че са те излъгали!Все пак си пресен абонат и не виждам пречка,а после като смениш боята с друг доставчик,дай списък на същите канали,да видиме има ли разлика!
По горе някой каза,ако ти вземат пари,да имаш претенции,ама при положение,че услугата им е бонус и не се кодират канали,мисля ,че трябва да не пишеш глупости!!!

Да така е регистрирах се за да плюя :) По скоро да отворя очите на хората които биха останали малко разочаровани като мен. Проблемът е че НЕТ1 не са публикували списък с детайлите на каналите, ЕПГ, различни субтитри, звук дублаж, ето това е което ме подразни. Близуу са го направили.
Наистина не ми трябва EPG на чалгата и еротиката, но е срамота да няма на HD каналите. Това са канали с висока резолюция, но без програма и многоканален звук. Освен това наистина ми липсва epg на Travel Channel, БНТ 2

Veskop 22-01-2012 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от underdog (Мнение139478)
Да така е регистрирах се за да плюя :) По скоро да отворя очите на хората които биха останали малко разочаровани като мен. Проблемът е че НЕТ1 не са публикували списък с детайлите на каналите, ЕПГ, различни субтитри, звук дублаж, ето това е което ме подразни. Близуу са го направили.
Наистина не ми трябва EPG на чалгата и еротиката, но е срамота да няма на HD каналите. Това са канали с висока резолюция, но без програма и многоканален звук. Освен това наистина ми липсва epg на Travel Channel, БНТ 2

ми тичкай при близу,кво ревеш тука!:lol15:човека ти каза,като не ти харесва-отказвай се,ама при тия дето имат епг,като не ти хареса,си е за твоя сметка,там клъвнат ли те-отърване няма....да не говорим за играта-тука има-тука нема!

dzumba 22-01-2012 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от underdog (Мнение139478)
Да така е регистрирах се за да плюя :) По скоро да отворя очите на хората които биха останали малко разочаровани като мен. Проблемът е че НЕТ1 не са публикували списък с детайлите на каналите, ЕПГ, различни субтитри, звук дублаж, ето това е което ме подразни. Близуу са го направили.
Наистина не ми трябва EPG на чалгата и еротиката, но е срамота да няма на HD каналите. Това са канали с висока резолюция, но без програма и многоканален звук. Освен това наистина ми липсва epg на Travel Channel, БНТ 2

Добре де,тука гониш два канала,а по горе си описал 50,от които почти всички нямат EPG!Та ,мисълта ми е по малко да броиш,щото ,който много брои,накрая няма нишо!
Те БНТ2 нямат програма половин ден,ти искаш EPG!Близуу ще те лапнат веднага!

underdog 22-01-2012 17:33

братлета, проблема е там че НЕТ1 крият недостатъците на тяхната циф. телевизия. Не са обявили детайлите на всеки канал. Да се откажеш може но след изтичането на договора. Не само близу, ами всички искат да те лапнат за 1-2 години. Вярно че моя е безсрочен, но при липса на алтернативи не ми остава избор. Това едно от хубавите неща на НЕТ1 - че имат безсрочни договори и можеш да тестваш.

Няма да Ви отварям очите повече щом не щете да проумеете че клиента винаги е прав и че трябва да иска колкото може повече.

PhilipZ 22-01-2012 17:54

Цитирай:

Първоначално написано от underdog (Мнение139557)
братлета, проблема е там че НЕТ1 крият недостатъците на тяхната циф. телевизия. Не са обявили детайлите на всеки канал. Да се откажеш може но след изтичането на договора. Не само близу, ами всички искат да те лапнат за 1-2 години. Вярно че моя е безсрочен, но при липса на алтернативи не ми остава избор. Това едно от хубавите неща на НЕТ1 - че имат безсрочни договори и можеш да тестваш.

Няма да Ви отварям очите повече щом не щете да проумеете че клиента винаги е прав и че трябва да иска колкото може повече.

За втори път ти повтарям - не може да имаш претенции за нещо което ти е ПОДАРЪК!!! Не защитавам НЕТ1 - всички други оператори за цифрова телевизия искат пари, като някои малко са се поуляли в цената, отделно имат и обвързващ договор, като на някои е минимум за 18 месеца.
Не каза колко плащаш - напиши за какви услуги колко плащаш и след това може да се продължи дискусията, всичко друго е спекулации!

dzumba 22-01-2012 17:57

Цитирай:

Първоначално написано от underdog (Мнение139557)
братлета, проблема е там че НЕТ1 крият недостатъците на тяхната циф. телевизия. Не са обявили детайлите на всеки канал. Да се откажеш може но след изтичането на договора. Не само близу, ами всички искат да те лапнат за 1-2 години. Вярно че моя е безсрочен, но при липса на алтернативи не ми остава избор. Това едно от хубавите неща на НЕТ1 - че имат безсрочни договори и можеш да тестваш.

Няма да Ви отварям очите повече щом не щете да проумеете че клиента винаги е прав и че трябва да иска колкото може повече.

А недей да ни отваряш!Тука никой не гледа кабелна телевизия!На никой не му дреме за БНТ2!И като те гледам колко си лаком,ако зависи от мене,ще те изгоня,да ходиш да убеждаваш някой друг,че на цената на една пица,заслужаваш много повече!

underdog 22-01-2012 21:37

Цитирай:

Първоначално написано от PhilipZ (Мнение139567)
За втори път ти повтарям - не може да имаш претенции за нещо което ти е ПОДАРЪК!!! Не защитавам НЕТ1 - всички други оператори за цифрова телевизия искат пари, като някои малко са се поуляли в цената, отделно имат и обвързващ договор, като на някои е минимум за 18 месеца.
Не каза колко плащаш - напиши за какви услуги колко плащаш и след това може да се продължи дискусията, всичко друго е спекулации!

Кое ми е подарък бе мен??? Няма подаръци тука, такава е политиката на компанията. В договора ми пише цифрова телевизия и интернет (25Мб) - 40 лв. това е за безсрочен договор. В момента имат промоция за 25лв за една година.

underdog 22-01-2012 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение139568)
А недей да ни отваряш!Тука никой не гледа кабелна телевизия!На никой не му дреме за БНТ2!И като те гледам колко си лаком,ако зависи от мене,ще те изгоня,да ходиш да убеждаваш някой друг,че на цената на една пица,заслужаваш много повече!

Момчета много се палите бе. Ще взема да се изгоня сам. Прекратявам дискусията.

dzumba 22-01-2012 22:41

А дано!Като гледам,май ти не си спал няколко дена в броене на баластра!

kssat 26-01-2012 12:06

Цитирай:

Първоначално написано от underdog
Няма да Ви отварям очите повече щом не щете да проумеете че клиента винаги е прав и че трябва да иска колкото може повече.

Намерил си на кого да отваряш очите, а стари баби и Господ казват;
на харизан кон зъбите не се гледат, ако не става за работа ще го направим на суджук.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:33.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.