Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=239)
-   -   Помощ с избор на нов приемник (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36779)

Илкс 01-04-2015 16:16

Помощ с избор на нов приемник
 
Здравейте, използвам приемник Edision *******s Underline от около година и половина, но искам да си купя приемник с Енигма 2, поддръжка на оскам и оптичен spdif изход. Използвам 5 линии за концерти и Ъндърлайн се задъхва, а и не мога да сложа приоритети, заради което имам проблем с отварянето на някои канали. Картината не е лоша, но всъщност не знам дали е наистина е добра, тей като не съм виждал картина от други приемници, освен това текущия ми приемник няма спдиф и не мога да го свържа към 5.1 домашна аудио система. За това съм решил, че е време да си купя нов приемник. Бих си взел без да се замисля Ву+ Зиро, но липсата на спдиф ме спира, за това моля за предложения, като финансово не ми се дават повече от 299 лв (цифрата 300+ ме плаши), солото ми се струва твърде скъпо, сигурно си заслужава, но ще трябва да събирам по-дълго пари за него. Бих се радвал, да дадете предложение за приемник, който да ми върши работа и да изглежда като ъпгрейд пред стария ми.

Спрял съм се на Formuler F3, но не съм сигурен дали поддържа оскам и това е другия ми въпрос, а и ако има някой собственик на Ф3, ако може да сподели как е ?

Гледам 13Е, 16Е, 19.2Е и 39Е с 4/1 дайсек ключ, но ми се иска да добавя още антени и да сменя ключа с 10/1 и се намирам в Троян, ако има някакво значение.

bigdjon 01-04-2015 16:22

Xtrend ET-7000 HD

SatBox EOOD 01-04-2015 23:33

Цитирай:

Първоначално написано от Илкс (Мнение364513)

Спрял съм се на Formuler F3, но не съм сигурен дали поддържа оскам и това е другия ми въпрос, а и ако има някой собственик на Ф3, ако може да сподели как е ?

Гледам 13Е, 16Е, 19.2Е и 39Е с 4/1 дайсек ключ, но ми се иска да добавя още антени и да сменя ключа с 10/1 и се намирам в Троян, ако има някакво значение.

Много добре си се спрял на Formuler F3,разбира се че подържа оскам,това си е чист Enigma 2 приемник,отгоре на това си има и дисплей

Илкс 02-04-2015 11:20

Добре, изглежда трябва да избере измежду тези 2та. Като се абстрахираме от разликата в цената, кой от двата е по-добрия приемник ?

Илкс 03-04-2015 12:46

А кой от двата приемника е с по-добър процесор, защото виждам екстренд-а с различни параметри по-различните сайтове и не съм сигурен на кое да вярвам ?

oldman 03-04-2015 13:14

Довери се на тренда.

Brian 03-04-2015 13:38

И защо бе старчок? Каква е разликата между двата? :worry:

oldman 03-04-2015 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от Brian (Мнение364778)
И защо бе старчок? Каква е разликата между двата? :worry:

Името, майна!

Brian 03-04-2015 14:02

Докато има балъци да плащат за име, ще има такива дето си купуват Mercedes Citan, вместо Renault Kangoo :worry:

Brian 03-04-2015 14:05

Цитирай:

Първоначално написано от Илкс (Мнение364770)
А кой от двата приемника е с по-добър процесор, защото виждам екстренд-а с различни параметри по-различните сайтове и не съм сигурен на кое да вярвам ?

Хардуерно двата приемника са напълно еднакви. С един и същ процесор и едно и също количество рам и флаш. Единствено може да има разлика в тунерите, но едва ли е забележима за качеството.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:02.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.