Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=126)
-   -   CNN на Sirius-.DVB-S2 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=231)

vagabond 12-03-2008 17:07

CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Sirius 4, 4.8°E

CNN свободна във формат DVB-S2 - 12207.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 [MPEG-4]/http://s.rimg.info/8e7ea2ec537cff2122826d5a58dae622.gif

Джак 12-03-2008 17:33

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
А HD ли е или просто е на мпег4?

Чушкопека 12-03-2008 23:20

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
И да не е HD с ехосмарта няма да можеш да я гледаш.

Джак 13-03-2008 10:25

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Тиесто да каже.
Пък аз не питам дали ще мога да я отварям с Ехосмарта, защото добре знам че немога. Питам дали ще е ХД защото ще вземам скоро HD приемник. ;;570
Така че в тая тема кое е спам кое не - всеки сам да преценява.

ivo 13-03-2008 11:15

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Цитирай:

Първоначално написано от koko
Тиесто, макар и като цяло въобще да не знае къде се намира, от много време ви отваря очите, а вие го обиждате. Сега като видяхте, че е прав, някой извини ли му се :?:

Тая глупост от къде я извади. Не съм видял до сега никой да обижда Tiesto. Той е доста ценен тук с мненията си, с помоща си и със знанията си. Дай линк да видя обидата на някой към него или спри да говориш че сме го обиждали. ;;653

ivo 13-03-2008 11:31

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Извинявам се на коко. Значи не съм разбрал правилно. Друг път ще се концентирам по-вече като чета нечий пост.

ivo 13-03-2008 11:33

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Цитирай:

Първоначално написано от Tiesto
Коко имаше в предвид спортната тема във форума на CableTEL, като им обеснявах, че мачове се гледат на западни канали като - Canal + Sport, Polsat Sport, Sky Sports, Sportclub и т.н. Те там обаче ме взеха за подигравка понеже не видиш ли DIEMA според тях излъчвали с достатъчно добро качество мачовете и държали да ги гледат по DIEMA, докато аз обеснявах, че качеството на DIEMITE не струва и сега Момчи като си взе сателитка и чак сега тръгна да им обеснява ... тия дето са само с кабелна могат само да ми завиждат на това което аз гледам по отношение на мачове ... това което видях наскоро в liveonsat е, че спортните канали SuperSports в DigitAlb пакета на 16.0Е излъчват страшно много испански мачове :) и се очаква да следя испанското първенство, а иначе нека клиентите на кейбълтел си гледат диемите и сега новият канал на Ring, дето уж щял да излъчва испански мачове, здраве да е :;504.
Не казвам, че DVB-C е лоша услуга, но поне за мен това е услуга която има за цел да ти осигури цялата българска телевизия и която услуга ще стане безмислена след като се пусне в пълна експлоатация DVB-T, където за без пари ще гледаме всичко което го имат кабеларките и то с много по-добро качество !

Дали в ефира обаче ще пуснат всичко безплатно да се гледа. Изобщо има ли DVB -T приемници в които се слагат някакви карти. Не съм се занимавал до сега с DVB-T. Нито в Добрич нито в Търново има такива програми иначе да съм си взел приемник до сега.

А иначе имаш ли си DVB-S хубав приемник с 1,20 метра офсетка с HH мотор няма и да помислиш за Кейбълтел. Това го казвам за за тези, които гледат уж цифрова телевизия по кабелната.

Джак 13-03-2008 11:40

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Аз поне не съм обиждал Тиесто, дори им казах, че напразно са му са се подигравали.
Относно DVB-T моя телевизор Sharp има DVB-T тунер и слот за карта за него. Не виждам да е особен проблем и външните тунери да имат такъв слот. Доколко обаче на българския пазар има такива тунери със слот за карта, не съм запознат.

ivo 13-03-2008 12:23

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Добра машинка сякаш. В близките години май най-много ще започнат да се търсят този тип приемници.

Джак 13-03-2008 12:35

Re: CNN на Sirius-.DVB-S2
 
Ако BTV пуснат HD-сигнал каквито са намеренията им за тази година, ще трябва да гледаме по-скъпи HD-ефирни приемници


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:47.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.