Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ILLUSION (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Illusion и KYNG (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=140)

ivo 29-01-2008 19:24

Illusion и KYNG
 
Пускам тази тема за другия софтуер на илюжъните - KYNG.
С този софтуер може да се гледат доста канали, като например френския пакет на TPS - има автоъпдейт при него. Премиере, Полсат, който от новата версия има автоъпдейт и още други куп канали. Има си и своите предимства има си и недостатъци, като например, че няма EPG на Български, няма субтитри, няма и телетекст. Въпреки това много хора го предпочитат пред оригиналния. Аз също съм му почитател. Версийте му се сменят постоянно и ще качвам новите на ъплоуда. Иначе официалния ъплоуд на KYNG и форума им може да намерите тук:http://www.kyng.info/
Последната версия, която излезе е A1_27.

ivo 01-02-2008 23:57

Re: Illusion и KYNG
 
От днес няма вече автоъпдейт на TPS :;508

ivo 03-02-2008 13:33

Re: Illusion и KYNG
 
Нова версия на Кинг. 1_28. Качил съм я и на ъплоуда. С нея пак върви ТPS. ;;510
Как да не ги обичаш тия от кинг и самия илюжън. Докато спряха кранчето французите и хоп нов софт, с който пак се гледат. ;;659

ivo 12-02-2008 00:26

Re: Illusion и KYNG
 
Версия 1_29 вече е факт. Качена е на ъплоада. След дълги спорове във форума на Кинг, най-накрая се сетиха да сложат телетекст. Някои дори казват, че има и БГ субтитри на 5E Romantica 2, но поне при мен за сега нищо не излиза.

Илия Иванов 05-03-2008 22:25

Re: Illusion и KYNG
 
С 1,30 и 1,31 излизат всякакви видове ДВБ субтитри, включително проблемните ТВ1000 и Експлорър при Ай ти ви. Само и ЕПГ на български да пуснат.

ivo 06-03-2008 00:53

Re: Illusion и KYNG
 
Да наистина само EPG то остана да оправят и са 6.
Лошото е че ползвам нет шеринг и версийте над 1_28 ми забиват на някои канали.

sc 03-04-2008 13:25

Re: Illusion и KYNG
 
Излезе и версия 1_33 но като гледам пак EPG е на маймуница. Иначе особенна разлика не виждам. Може би има вкарани ключета за някои програми.

ivo 03-04-2008 18:49

Re: Illusion и KYNG
 
Днес пуснаха нова версия на кинга 1_34. Качил съм я на ъплоуда. Качил съм и чанел едитор за М2 и М3.

ivaylo1985 21-04-2008 22:15

Re: Illusion и KYNG
 
Здравейте, тази тема за КИНГ наистина е много интересна.
Понеже още съм с оригиналния софтуер, и много се чудя дали да не премина към алтернативата, искам да попитам дали при КИНГ може да се вкарват ключетата с дистанционното за Cr*toworks, B*ss и Ir*eto, защото при оригиналния софт това не става. То си има програмка за Вектрата - Simple Vectra Editor, но и с нея може само това, което и с дистанционното. Явно при оригиналния те са вкарани заедно със софтуера и не могат да се променят. А дали е така и при КИНГ?

ЕПГ-то поне при немските програми като е на латиница не се ли чете или просто навсякъде са маймуни?
При КИНГ има ли проблем с четенето на карти на ITV Partner, трябва ли пак някакъв МултиКам или не е необходимо?
При КИНГ има ли телетекст, както дали се появяват субтитрите на TV1000, Nat. Geographic?

Много се нуждая от отговор на тези въпроси. Мерси предварително!!! :roll:

ivo 22-04-2008 03:06

Re: Illusion и KYNG
 
Цитирай:

Първоначално написано от ivaylo1985
Здравейте, тази тема за КИНГ наистина е много интересна.
Понеже още съм с оригиналния софтуер, и много се чудя дали да не премина към алтернативата, искам да попитам дали при КИНГ може да се вкарват к..четата с дистанционното за Cr*toworks, B*ss и Ir*eto, защото при оригиналния софт това не става. То си има програмка за Вектрата - Simple Vectra Editor, но и с нея може само това, което и с дистанционното. Явно при оригиналния те са вкарани заедно със софтуера и не могат да се променят. А дали е така и при КИНГ?

ЕПГ-то поне при немските програми като е на латиница не се ли чете или просто навсякъде са маймуни?
При КИНГ има ли проблем с четенето на карти на ITV Partner, трябва ли пак някакъв МултиКам или не е необходимо?
При КИНГ има ли телетекст, както дали се появяват субтитрите на TV1000, Nat. Geographic?

Много се нуждая от отговор на тези въпроси. Мерси предварително!!! :roll:

1. Да няма проблеми вкарват се без проблеми.
2. EPG то е на маймуница, само когато е изписано на кирилица. За немските програми това не важи.
3. Няма проблеми с картите на ITV то.
4. Телетекст има след версия 1_28. Т.е от версия 1_29. За субтитрите не съм пробвал, но доколкото разбрах вървят вече.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.