Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=239)
-   -   Питане за Super DVB-S2 Satellite Receiver (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43013)

Leoni 08-11-2017 14:28

Питане за Super DVB-S2 Satellite Receiver
 
Искам да купя този приемник ,
Super DVB-S2 Satellite Receiver


но не знам какво е 4 ри линии
за какво служат?Бг каналите дали ще се хващат?

Момчил Минков 08-11-2017 17:35

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение465220)
Искам да купя този приемник ,
Super DVB-S2 Satellite Receiver


но не знам какво е 4 ри линии
за какво служат?Бг каналите дали ще се хващат?

Ще се хващат, ако има линия с бг канали. Потърси из нет-а линия+Шер или шеринг, и ще попрочетеш за какво е, освен това тук във форума има доста изписано. Разгледайте темите. Ще ти трябва и Интернет...

Leoni 08-11-2017 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение465238)
Ще се хващат, ако има линия с бг канали. Потърси из нет-а линия+Шер или шеринг, и ще попрочетеш за какво е, освен това тук във форума има доста изписано. Разгледайте темите. Ще ти трябва и Интернет...


колега мерси - знам за кака шер, но мисълта ми беше без арменката/каката/ дали ще пее оркестъра ми:), само с тези линии и интернет?

пс.В момента имам едно редлайнче с шер и за една година iptv,
прото ме хвана крастата да понауча някой неща, определено е кеф:)

Момчил Минков 09-11-2017 14:46

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение465240)
колега мерси - знам за кака шер, но мисълта ми беше без арменката/каката/ дали ще пее оркестъра ми:), само с тези линии и интернет?

пс.В момента имам едно редлайнче с шер и за една година iptv,
прото ме хвана крастата да понауча някой неща, определено е кеф:)

ами аз май не прочетох в описанието за емулатор (но меже да съм пропуснал), но пък това е интересно:
  • Support 3: IP Camera, DLNA, SAT To IP

bate_dino 09-11-2017 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Минков (Мнение465321)
ами аз май не прочетох в описанието за емулатор (но меже да съм пропуснал), но пък това е интересно:
  • Support 3: IP Camera, DLNA, SAT To IP

Виж надолу и особено картинките. При катайчетата обикновено ги водят IKS и "екстрите" в менюто се активират с въвеждане код.
Не знам има ли списъл обаче да се дават толкова пари за нещо без гаранция. Долу във форума има вариант да се вземеш от България нещо от същия клас при това с гаранция. А ако се за краста и учене то по добре си вземеш един Енигма приемник. Така с ръчкане по конзола ще понаучиш и малко от линукс.
P.S. Пише за ПВУ, БИСС и Дре, но много е вероятно да не работи на CAID 0604 от 39Е.

Leoni 09-11-2017 15:38

Цитирай:

Първоначално написано от bate_dino (Мнение465325)
Виж надолу и особено картинките. При катайчетата обикновено ги водят IKS и "екстрите" в менюто се активират с въвеждане код.
Не знам има ли списъл обаче да се дават толкова пари за нещо без гаранция. Долу във форума има вариант да се вземеш от България нещо от същия клас при това с гаранция. А ако се за краста и учене то по добре си вземеш един Енигма приемник. Така с ръчкане по конзола ще понаучиш и малко от линукс.


ето на моя има подобни неща Redcam, RedShare, Rich TV, Key edit IKS.
ако почна да ги редактирам ключовете дали ще има ефект с пеенето на оркестъра.Искам да гледам $немските и $руски канали.Да попитам имам шер на БСК но защо не ми отваря HBO и Cinemax. Ако от друг сателит хвана въпросните канали може ли само субтитрите да си ги сменя на бг Смятам да купувам redline M2500 с 2 години шер. На него може да се сложи и енигма 2 и ще падне едно чешене на крастата. Прав си за апаратите и от бг може да се вземат , но предполагам и с мойта въшка може да се хващат мелодиите!

pc. На мойта въшка операционната е Ecos

bate_dino 09-11-2017 15:44

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение465337)
ето на моя има подобни неща Redcam, RedShare, Rich TV, Key edit IKS.
ако почна да ги редактирам ключовете дали ще има ефект с пеенето на оркестъра.Искам да гледам $немските и $руски канали.Да попитам имам шер на БСК но защо не ми отваря HBO и Cinemax. Ако от друг сателит хвана въпросните канали може ли само субтитрите да си ги сменя на бг Смятам да купувам redline M2500 с 2 години шер. На него може да се сложи и енигма 2 и ще падне едно чешене на крастата. Прав си за апаратите и от бг може да се вземат , но предполагам и с мойта въшка може да се хващат мелодиите!

Була нямат HBO и Cinemax /това на 39 е за друг оператор и нямаш шанс там/. За енигма имаше някакъв плъгин за субтитри /разгледай назад по темите/. За останалите канали, какво то ти пусне шейха.

teolink 12-11-2017 07:46

По-добре да се вземе тук от Б-я - турски приемници с подобна функционалностза 50 лв с wifi, специално булсата върви ок, поне го получаваш веднага, без да чакаш месеци и да се чудиш въобще ще пристигне ли.

Leoni 12-11-2017 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение465569)
По-добре да се вземе тук от Б-я - турски приемници с подобна функционалностза 50 лв с wifi, специално булсата върви ок, поне го получаваш веднага, без да чакаш месеци и да се чудиш въобще ще пристигне ли.

я дай линк да видиме къде са за 50 лв с wifi,
А от Tурция днес го купуват след 3 дена е при мене за 60 лири без wifi?

teolink 12-11-2017 15:10

1Прикачено(и)
В най-известния бг сайт за продажби, линковете към него от тук се блокират, дори и на лични съобщения. Търси по ключова дума "сателитен приемник"


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:43.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.