Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   YU-MA-TU / VOLTEL (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Проблем с кодове voltel (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12735)

Емил Богомилов 18-12-2010 18:27

Проблем с кодове voltel
 
Здравейте,имам проблем с вкарването на кодовете на бу,,...т. Приемника е Voltel с емулатор ..Като вляза в менюто 9339 и после в Irdeto да пиша кода не намирам код който да е за бу---т. Вкарвал съм кодовете много пъти и винаги имаше по няколко кода под които пишеше б----т. А сега има TEST , RL/MCT , ORL , C+NL и user entered key.....Пробвах на User написах кода и никакъв резултат. На тест не запаметява Provider и Index... Може ли нокой да ми помогне.Ако върна фабричните настройки на приемника какво ще стане. Благодаря предварително.

hakerate 18-12-2010 18:29

mx ymatu clone

garanciq 18-12-2010 18:30

Цитирай:

Първоначално написано от Емил Богомилов (Мнение67106)
Здравейте,имам проблем с вкарването на кодовете на бу,,...т. Приемника е Voltel с емулатор ..Като вляза в менюто 9339 и после в Irdeto да пиша кода не намирам код който да е за бу---т. Вкарвал съм кодовете много пъти и винаги имаше по няколко кода под които пишеше б----т. А сега има TEST , RL/MCT , ORL , C+NL и user entered key.....Пробвах на User написах кода и никакъв резултат. На тест не запаметява Provider и Index... Може ли нокой да ми помогне.Ако върна фабричните настройки на приемника какво ще стане. Благодаря предварително.

Така е когато си играеш със синия бутон.Фабрични няма да помогнат.

Емил Богомилов 18-12-2010 18:38

А какво трябва да се направи.Нов Софтуер или?

Емил Богомилов 18-12-2010 20:51

Моля ви колеги ако някой знае какво трябва да се направи да сподели...

hakerate 18-12-2010 20:52

0604 04 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Емил Богомилов 18-12-2010 21:09

На provider пиша 060400 на index пиша 04 и нататък пиша кода...Обаче като пиша на Test запомня само кода без provider и index..На User entered key ги запомня и вкарвам целия код но не става нищо..

sunaikasabov 19-12-2010 08:52

Цитирай:

Първоначално написано от Емил Богомилов (Мнение67106)
Здравейте,имам проблем с вкарването на кодовете на бу,,...т. Приемника е Voltel с емулатор ..Като вляза в менюто 9339 и после в Irdeto да пиша кода не намирам код който да е за бу---т. Вкарвал съм кодовете много пъти и винаги имаше по няколко кода под които пишеше б----т. А сега има TEST , RL/MCT , ORL , C+NL и user entered key.....Пробвах на User написах кода и никакъв резултат. На тест не запаметява Provider и Index... Може ли нокой да ми помогне.Ако върна фабричните настройки на приемника какво ще стане. Благодаря предварително.

който ти е заредил софта му го занеси наново за 2 минути и си готов но друг път не натискай бутони за които не си сигурен какво правят
визирам синия бутон
успех

Васил 19-12-2010 09:17

Натисни бутона за ресетване.Ще се върне всичко в първоначално състояние и тогава вкарвай кл....та.

Емил Богомилов 19-12-2010 10:36

За фабричните настройки ли става въпрос,защото бутон за ресетване няма.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.