Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   HDTV дискусии (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=167)
-   -   ЕТ5000 или 800SE по добра картина! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21008)

basti 25-01-2012 08:03

ЕТ5000 или 800SE по добра картина!
 
Направих си експеримент,но така и неможах да намеря разлика в картината с еднакви имиджи еднакви настройки на хдмай входовете на ТВ-то: Може би има някъв друг начин за сравнение!!! пп.И двата бокса с oOpen Pli.

д.е.м.т 25-01-2012 08:27

Значи имаш и готин телевизор :)

yavor1 25-01-2012 08:38

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение140050)
Значи имаш и готин телевизор :)

напротив, значи има не много качествен тв :D
преди време колега правеше сравнения на някаква тУшиба и не виждаше разлика между картината на различните приемници ( не си спомням дали и дм500s не беше включил в тестовете ), а и все се пенеше че телевизора му нямал найлон, ама той бе от ултрасите на дрийм мултимедия :worry:

pgi 25-01-2012 08:44

Всеки си е различен по слух и виждане, моята жена не прави разлика между SD канал и 1080p, все едно й било.

basti 25-01-2012 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение140050)
Значи имаш и готин телевизор :)

TV-то е плазма, Панасоник 46 инча, 600херца,G12 панел.

dodo_pv 25-01-2012 19:10

Ултрас мегас препаратус грандес онли за тъпанарес
 
А сега де? Я веднага на очен лекар :s103. А телевизорът ти е много малък и калпав, за тестове не става ;;573! Трябва сЪмсунгИн за целта. Кажи на Професора да ти даде точния модел, но не му признавай за липсата на разлики в картините между приемниците от 300 лева и онези от по 2000 и нагоре, за да не го комплексираш! Излъжи го нещо тук или на лични, да спи спокойно момчето! Става за адвокат!

yavor1 25-01-2012 19:47

Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение140199)
А сега де? Я веднага на очен лекар :s103. А телевизорът ти е много малък и калпав, за тестове не става ;;573! Трябва сЪмсунгИн за целта. Кажи на Професора да ти даде точния модел, но не му признавай за липсата на разлики в картините между приемниците от 300 лева и онези от по 2000 и нагоре, за да не го комплексираш! Излъжи го нещо тук или на лични, да спи спокойно момчето! Става за адвокат!

ааа и зомбирания дрийм-тифозо се прояви, чети , чети то четенето сляпото окато прави :worry:
темата е за приемници корейски и китайски, това е ако не си разбрал за какво иде реч, а че не вижда разлика колегата - може, всичко е възможно, но ти си специален случай, някога може и да прозреш, но явно няма да е скоро :worry:

dodo_pv 25-01-2012 22:52

Че не разбрах, не разбрах кои са тези приемници, които не са корейски или китайски :lol15:? А ако квалифицираш третото ми око си прав- няма да прогледне скоро! Доста земен човек съм и реалист. А фен мога да съм само на новата ми любовница, но не и на някакви тъпи приемници, преподреждащи по един и същи начин една и съща информация. Ако имаше моите проблеми, щеше да си щастлив човек, хич не ти завиждам, да знаеш!;)

НСБОБ 25-01-2012 23:09

Тази седмица един побърза да продаде с найлончетата още неразпечатан своя ЕТ5000 за 400 лева. Какъв приемник е предпочел пред него? :worry:

yavor1 26-01-2012 09:31

Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение140262)
Че не разбрах, не разбрах кои са тези приемници, които не са корейски или китайски :lol15:? А ако квалифицираш третото ми око си прав- няма да прогледне скоро! Доста земен човек съм и реалист. А фен мога да съм само на новата ми любовница, но не и на някакви тъпи приемници, преподреждащи по един и същи начин една и съща информация. Ако имаше моите проблеми, щеше да си щастлив човек, хич не ти завиждам, да знаеш!;)

явно си и неграмотен темата е за сравнение между корейски и китайски сат приемници.
никой не ти е казал че си фен на нещо си - точно е написано: зомбирания дрийм-тифозо , явно си привърженик на китайската народна демократична република, е нормално е то рефлекса от първичната партийна организация на бкп ( бсп комунисти ) е по-силен от опитите за мислене.:worry:

както пише един твой кумир за бкп : ти права си дори и да грешиш.:worry:
може и да се осъзнаеш някой ден и да махнеш найлона от очите си, но мисля че няма да стане - дрийм-тифозо да приеме че има по качествено от дмултиметия е все едно да има бивш негър :worry:

жив здрав и дано си решиш проблемите дето споменаваш ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.