Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=916)

Tiesto 02-11-2008 22:33

Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Нека полеем победата на Луйс Хамилтън след последната писта в Бразилия !

Той е вече новият шампион на Формула 1 представен от отбора на Мак Ларън Мерцедес !

Днес за съжеление бях изпуснал началото и хванах накрая когато Маса победи последната
писта на Формула 1 в Бразилия, гледах го по Сетанта Ireland ! Луйс Хамилтън свърши 4-ти с което
грабна последната му нужна точка и се застрахова с победа на тазгодишния сезон на формула 1 !

Да му е честита победата ;;650

Чушкопека 02-11-2008 22:44

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
:; 750

Чушкопека 02-11-2008 22:54

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Цитирай:

Първоначално написано от Tiesto
Нека полеем победата на Луйс Хамилтън след последната писта в Бразилия !

Той е вече новият шампион на Формула 1 представен от отбора на Мак Ларън Мерцедес !

Днес за съжеление бях изпуснал началото и хванах накрая когато Маса победи последната
писта на Формула 1 в Бразилия, гледах го по Сетанта Ireland ! Луйс Хамилтън свърши 4-ти с което
грабна последната му нужна точка и се застрахова с победа на тазгодишния сезон на формула 1 !

Да му е честита победата ;;650

ТОЛКОВА СИ И ГЛЕДАЛ - 5ТИ СВЪРШИ!!!

И ВЪОБЩЕ, НУВЖНО ЛИ Е ПОСТОЯННО ДА КАЗВАШ ПО КОЯ ПРОГРАМА СИ ГЛЕДАЛ НЯКОЕ СЪСТЕЗАНИЕ? АЗ ПЪК ГО СЛУШАХ ПО РАДИОТО АЙДЕ. КОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА?

ЗАЩО ПУСКАШ ТЕМИ САМО ЗА ДА КАЖЕШ КЪДЕ СИ ГЛЕДАЛ НЕЩО?

АЗ ПРЕЗ 1994-А ГОДИНА КАТО С БАЩА МИ ГОНИХМЕ ИНТЕЛСАТ-К НА 27.5 ЗАПАД ДА ГЛЕДАМ АНАЛОГОВО СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ ЧЕ И НА NTSC ДА СИ ГО ИЗБРОДИРАМ НА ПОТНИКА ЛИ? ЕБАХТИ ИЗНЕРВЯЩОТО КОПЧЕ СИ ТИ!!!!

netman 03-11-2008 00:24

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Абре не се карайте за глупости, щях да метна дистанционното през приозореца от яд на тоя гад със сухите гуми дет не изкара още 100м ... ще се изям ... Маса си заслужаваше титлата ... гадост ... и все пак да му е честита на Хамилтън ... ;;690

Цец0 03-11-2008 00:32

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Аз пък полудях от кеф като гледах тъпаците в щаба на Ферари как се радваха, без да разберат, че Тойотата сгъна :lol: Правдата възтържествува, просто нямаше да е честно Ферари за втора поредна година да отмъкнат титлата при пилотите под носа на Макларън по този гаден начин, пак с 1 точка разлика! А дали масичката е заслужил титла мнооооооооого мога да споря с теб... По-бездарен пилот във Ферари не са имали от много години насам!

Стоян6 03-11-2008 12:18

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Хамилтън спечели титлата с много късмет.Правилна беше реакцията на хората във Ферари,но за съжаление малко прибързана.По някога се случва и това-титлата не отива при когото трябва,а при този с по-голям късмет.Ако не беше така Фелипе Маса щеше да е шампион преди последното състезание.

Anthony 03-11-2008 18:24

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Май забравяте колко точки отнеха на Хамилтън по съмнителен начин. Ако не го бяха направили, можеше да си почива в това състезание. И мен много ми хареса как посърнаха гъзовете във Ферари накрая. Негърчето трябваше да е шампион още миналата година, но всички бяха срещу него. Тази година също. Даже онзи урод Алонсо каза, че иска да спечели който и да е, само не Макларън. Просто такива пумияри са си. Не могат да си признаят, че абсолютен дебютант, при това негър, ще им смачка фасона на всички. Аз лично съм привърженик на БМВ, но Хамилтън заслужаваше титлата и тази, и миналата година. Друг е въпросът за грамотността на Тиесто. Мислих, че просто е сбъркал името в заглавието, но явно си е зле работата.

Tiesto 03-11-2008 18:28

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Добре де, може да е Лоис Хамилтън, имената на хората не се учат в час по английски ;;614 !

Важното е, че фаворита ми Хамилтън е шампион във Формула 1, останалите упреци там са излишни !

Anthony 03-11-2008 18:45

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Луис ли Люис

Джак 03-11-2008 18:50

Re: Луйс Хамилтън новият шампион на Формула 1
 
Какво сте се впрегнали за името му? Китайците сигурно му викат Лю Хам и какво от това? ;;513


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.