Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ILLUSION (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   М3 и двб субтитри (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=1051)

netman 18-12-2008 19:43

М3 и двб субтитри
 
Колеги имам за цел да пусна на един М3 софт оригинален 5,48 мултикам 5,5,5b + вектра не знам си коя, Романтика с бг субс от 5Е, та има ли надежда и с кой софт, а и от къде се вадят субтитрите ... 10х предварително за помощта ... :?

Такам, неволята учи ... след човъркане изкарах субтитри на ИТВ с червения бутон на дистанционното, смених вектрата (само дет си затрих мултикама - там имаше нещо с клетките памет ама не помня какво ... :? ) и утре ще тествам на 5Е ... :)

ivaylo2903 26-11-2009 15:58

Искам да подновя тази тема, защото съм с Illusion M3, в него имам карта на ITV Partner.
Днеска попитах в една от касите защо не ми излизат субтитрите на определени канали. Жената имаше желание да ми помогне, и извади информация, че на National Geographic, Discovery Travel & Living, Cinemax 2, HBO Comedy, TV 1000, Viasat History субтитрите са DVB.
Именно на тези канали не ми излизат. Има ли някакъв софтуер, с който да излезнат?

емо111 10-09-2010 21:18

питане
 
Как е при Вас положението със субтитрите на Булсат към момента.На някой от каналите/Дискавъри,ФЛН,Хистори и др./ изчезнаха.След ръчно активиране с жълт бутон тръгват и при смяна на канала пак изчезват.Някакви идей за поправяне?

bigdjon 10-09-2010 21:56

на Дискавъри субтитрите са вградени или има Български превод

емо111 10-09-2010 22:27

отговор
 
Едното е с директен гласов превод а другото е със
субтитри

Илия Иванов 10-09-2010 23:34

Имам някакъв спомен от Илюжъна, че не можеше да запомни, че титрите са включени и трябваше всеки път да се включват на ръка. Май се получаваше само ако софтуерът е Kyng, нека някой с оригинален софтуер да каже, но с него субтитрите си вървяха безпролемно./по спомен отпреди 4 години/.

TurboGD 10-09-2010 23:49

Цитирай:

Първоначално написано от емо111 (Мнение50958)
Как е при Вас положението със субтитрите на Булсат към момента.На някой от каналите/Дискавъри,ФЛН,Хистори и др./ изчезнаха.След ръчно активиране с жълт бутон тръгват и при смяна на канала пак изчезват.Някакви идей за поправяне?

Ха, този Идей го познавам... ;;573
Така, при мен на М3 с оригинален софт., субтитрите си ги има и след смяна на канала, и след изключване/включване на приемника.
Ако искаш идея - бягай от КYNG и си гледай нормално, и без ядове с Vectra 5.50. Пък и EPG-то ще ти е на кирилица.


Цитирай:

Първоначално написано от ilia.ivanov (Мнение50977)
Имам някакъв спомен от Илюжъна, че не можеше да запомни, че титрите са включени и трябваше всеки път да се включват на ръка. Май се получаваше само ако софтуерът е Kyng, нека някой с оригинален софтуер да каже, но с него субтитрите си вървяха безпролемно./по спомен отпреди 4 години/.

Така беше и с оригиналния софтуер, горе-долу точно тогава - преди 4-5 години. Даже не запомняше избора за аудио език :).


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.