Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   YU-MA-TU / VOLTEL (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   ПРОБЛЕМ с YU MA TU MX plus (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=101)

REX_TAXI 21-11-2007 10:14

ПРОБЛЕМ с YU MA TU MX plus
 
Благодаря на всички - поздрави и успехи!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ivo 22-11-2007 00:23

Че са хубави тия приемници хубави са. Но не знаех, че могат да поддържат шеринг до 8 приемника.

Zahooo 22-11-2007 02:23

Един приятел има 3 и е изключително доволен, сложил е единя в кухнята, единя в хола и единя в детската. По рано имаше Еспекти 1110 - пак три броя но ги продаде за по 40 лв, и сега си гледа с YUMATU то. Показа ми как работи Picture in Picture, направо съм очарован. На всичкото отгоре ги е взел доста евтино.
Дай малко повече инфо за проблема, че не съм чул тез приемници да имат проблеми със софтуера.

Ти колко стаи имаш та си взел 9
Как си ги свърззал: с кабели или с безжични трансмитери.
Явно трябва много да разбираш щом си се наел сам да качваш софтуер на толкова много приемници. Аз бих ги занесъл там откъдето съм ги купил, бих се посъветвал първо със спецялистите и бих ги помолил те да качат софтуера, който смятат те за добър.

Ще питам моя приятел с какъв софтуер са му приемниците, ако това може да ти помогне нещо.
:)

satbeg 22-11-2007 12:25

Този приемник наистина е добър, оставям го да работи по 24 часа и изобщо не загрява. За него постоянно излиза нов софтуер. Кабелните оператори ги ползват вместо станции, а щом те ги ползват значи е здраво пипнат. Доколкото знам след време се сменяли някакви кондензатори в захранващия блок. Това му било слабото място.
Но пък за тази цена - 115лв. не може и да се помисли за нещо по добро.

software4o 22-11-2007 22:20

Първо изключи шеринга на приемниците, на които не си могъл да качиш стария софтуер и след това пробвай отново

Поздрави и успех

REX_TAXI 28-11-2007 21:41

Благодаря на всички които са съпричастни с моите "проблемчета" :wink: :wink: :wink: Ще пробвам с изключен шеринг - виж за това не се бях сетил, че маи рс 232 работи по друг начин кога е ативно това :roll: :roll: :roll: :roll:

WHY_maketo 29-11-2007 01:04

Rex-taxi кооптакси, не знам ма ного отговори има в питането ти! А утре като ти спре всичко , не питаи ЗАЩО ! И още 12 да си купиш пак същото :)

astra19 06-02-2008 21:56

Re: ПРОБЛЕМ с YU MA TU MX plus
 
И така както си работеше приемника заби и след рестарта изобщо не тръгва .....на екрана стои надписа на Труман и толкова , няколко пъти се опитах да го рестартирам , но без ефект изобщо не ще да тръгне и сега не знам какво да правя ако някой е имал такъв проблем нека да сподели ....

ivo 07-02-2008 00:02

Re: ПРОБЛЕМ с YU MA TU MX plus
 
Не е ли гаранционен.

astra19 07-02-2008 08:03

Re: ПРОБЛЕМ с YU MA TU MX plus
 
На 5 дена е и смятам да го изпратя на фирмата , която ми го продаде да го прегледат иначе на виждам начин


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.