Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Постоянно засичане на Виваком тв (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=15158)

Lenor 29-03-2011 20:01

Постоянно засичане на Виваком тв
 
Здравейте, имам следният проблем. .. постоянно сече и прекъсва на цяло от време на време телевизият им. Сега гледах на 8 ДБ е. Какво мога да направя? Няма смисъл да звъня на операторите им, защото те разбират толкова, колкото аз от ядрена физика :s103

асгард 29-03-2011 20:14

Тук спря..Напълно сега се пусна но сече..

амиго 29-03-2011 20:16

Не е настроена антената, 8дб е на границата.

Златанов 29-03-2011 20:20

Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.

жоркин29 29-03-2011 20:31

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение92316)
Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.

Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.

Lenor 29-03-2011 20:36

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение92325)
Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.

И аз така казвам " .. като неможеш да плуваш, защо се събличаш .."

Как може да си плащаш и сега да сядам да чета теми и да си губя времето 2-3 дни да си настройвам аз!?, но е нормално в БГ щом големите фирми го правят това, какво ли се учудвам за малките фирми, че за нищо не стават ..

кокото 29-03-2011 20:42

Релейки
 
Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение92325)
Вивакома може да ги бива в нещо,но това определено не е цифрова телевизия.За няколко месеца сътвориха доста смешни пакети от програми,а пък монтажниците в настройката на антените хич ги няма.Най-добре да си останат само мобилен оператор и да не се занимават с неща,в които хич ги няма.



Хехе и това май им е много - да си върнат кабелите да си ги сменят - да запояват съпротивления и тн. ;;650

Боксер 29-03-2011 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение92316)
Ами взимаш едно ключе, попрочиташ някоя друга тема и си настройваш антената сам.
Мога да си представя какво са натворили от Виваком, щом като онзи ден мой познат ме вика да му оправя антената, защото на петата минута след като "монтажниците" си тръгнали и нашия човек решил да разгледа какви канали има, видял, че половината насичат. Като го питах как са настройвали, той ми обясни, че единия гледал в телевизора, другия въртял и момента в който излезнала картина, другия му казал:"Стягай и да тръгваме"... Защо му е донастройване - нали нещо е излезнало... Конвертора си беше на 6 часа и изобщо...въобще.

Такъв монтаж видях в петък и аз. 40 минути по часовник.Единия вика от стаята, другия настройва.По едно време извадиха телевизора на терасата, но мисля, че човека сега в тоя дъжд има проблеми и споменава майките на монтажниците!!!;;601

кокото 29-03-2011 21:18

това не е нищо
 
Цитирай:

Първоначално написано от Боксер (Мнение92340)
Такъв монтаж видях в петък и аз. 40 минути по часовник.Единия вика от стаята, другия настройва.По едно време извадиха телевизора на терасата, но мисля, че човека сега в тоя дъжд има проблеми и споменава майките на монтажниците!!!;;601

Хе хе имах подобен случай - ама ти си имал нерви да ги гледаш 40 мин. аз издържах 15 и отидох да я настоя антената.Останаха между другото доста учудени ;;513

Боксер 29-03-2011 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от кокото (Мнение92344)
Хе хе имах подобен случай - ама ти си имал нерви да ги гледаш 40 мин. аз издържах 15 и отидох да я настоя антената.Останаха между другото доста учудени ;;513

Нали трябва да си заработят заплатите...., а и кафето ми беше по-приятно с това шоу на балкона!;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:30.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.