Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   iptv -cam modulle (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=1851)

buzzii 15-04-2009 18:30

iptv -cam modulle
 
Здравейте,след много ровене в нета най-накрая мисля че съм попаднал на точното място.Искам да попитам знаещите как може да гледам цифровата ТВ на спиди нет чрез Cam modulle на моето сони 32w4000?
Доставчиците само дигат рамене,услугата била нова и тн .

Много се надявам да получа отговор,не мога да го гледам нещото наречено set-up box ,изобщо с двете дистанционни не ми е комфотрно,не случайно изчаках да пуснат улугата при нас и си купих точно такъв ТВс dvb-c tuner.
:;810:;810:;810

Чък Норис 15-04-2009 18:35

ем неможеш, трябва да се примириш със set-up box-а, които са ти дали, а и по принцип по-евтино би ти излезнало с едно универсално дистанционно.

buzzii 15-04-2009 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от adskiqt (Мнение12223)
ем неможеш, трябва да се примириш със set-up box-а, които са ти дали, а и по принцип по-евтино би ти излезнало с едно универсално дистанционно.

точно от този отговор се страхувах,.

абсолютно никакъв вариянт ли не съществува?
не става въпрос за по евтино.

Джак 15-04-2009 18:50

Това ако е IPTV вградения в телевизора DVB-C тунер няма да ти помогне.

Чък Норис 15-04-2009 18:54

Цитирай:

Първоначално написано от buzzii (Мнение12224)
точно от този отговор се страхувах,.

абсолютно никакъв вариянт ли не съществува?
не става въпрос за по евтино.

Друг телевизор с подръжка на IPTV(незнам дали има изобщо такъв, още) ... просто не става, ти на твойто сони имаш цифров кабелен тунер, за гледане на цифрова кабелна телевизия, IPTV-то е друга бира.

Миро 15-04-2009 19:36

Освен това трябва да му наблъскаш един мрежов интерфейс. :worry:

buzzii 15-04-2009 20:59

Цитирай:

Първоначално написано от Миро (Мнение12235)
Освен това трябва да му наблъскаш един мрежов интерфейс. :worry:

може ли подробности,лекинко много съм бос:hammer:

buzzii 15-04-2009 22:51

iptv
 
Добре,никой не се е родил научен,но ако някой даде линк или инфо ще съм много благодарен.Не ме прескачайте като новобранец,моля.А бирата или друго гориво са нещо задължително.

;;650;;650

Джак 15-04-2009 23:01

IPTV на телевизор който има DVB-C тунер няма да може да гледаш, ще ти трябва СЕТ-ТОП-БОКС предоставен ти от оператора, който да го свържеш посредством hdmi или scart кабел с телевизора си. Ще трябва да се примириш с две дистанционни, освен ако не си купиш универсално дистанционно, което да може да работи (или да се научи да работи) с твоя сет-топ. Телевизора предполагам, дистанционното ще го подържа без проблем.
Това е обобщените на вече написаното по-горе по твоите въпроси. Миро се майтапи за мрежовия интерфейс, но защо пък не до една две години да се появят телевизори и с мрежов интерфейс? То май и сега има такива, но не са много популярни.

buzzii 16-04-2009 00:33

Да ,разбрах но все пак ,няма ли такъв модул който да преобразува iptv сигнала в такъв че да може да се използва cam modula ако съм разбрал правилно :;810 че в това е проблема ,може ли линкове с инфо да не изчитам всичко писано откривайки топлата вода.
Искате да кажете че освен едно дистанционно няма друг вариянт???????Може и да съм тъп ама съм и упорит,помогнете ми в лудостта да не съм сам !!!:;810:;810


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:50.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.