Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=239)
-   -   Избор на HD приемник (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=24054)

painkillerbg 27-07-2012 13:56

Избор на HD приемник
 
Здравейте колеги! Имам питане за HD приемник. Ще се ползва само като клиент за ш....г на LCD TV. и само за гледане на тв, т.е да има много добър образ. Ще се радвам да споделите мнения за възможно най-евтиния и качествен приемник от този клас.Благодаря!

dzumba 27-07-2012 14:04

По твойта логика,до морето е най добре да ползваш колело,ако си примерно от София!Или да питаш краставичаря,откъде може да си набереш краставици!Ама от най хубавите,с истинска миризма на краставица!

DON Джолан 27-07-2012 14:10

Продай си телевизора и си купи хубав приемник с 4 тунера за 2 бона.
(С този пост искам да изместя царя на тъпаците от царското място) :lol15:

лтрифонов 27-07-2012 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от painkillerbg (Мнение175917)
Здравейте колеги! Имам питане за HD приемник. Ще се ползва само като клиент за ш....г на LCD TV. и само за гледане на тв, т.е да има много добър образ. Ще се радвам да споделите мнения за възможно най-евтиния и качествен приемник от този клас.Благодаря!


Добре де, а защо не потърсиш най-скъпият приемник с възможно най-лошият образ?

ок, земи това (не съм го ползвал, ама е ефтин :) нали това е най важното?
А картината ... ми по ХДМИ - цифрова, вероятно е "КРИСТАЛНА" ?!

njor 27-07-2012 15:19

По добрия вариант е това от евтините.

haha 27-07-2012 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение175943)
По добрия вариант е това от евтините.

Да,това е най добрият вариант от евтините.

dodo_pv 27-07-2012 16:16

На старо!
 
По-добре си вземи нещо хубаво на старо и за малко пари, за да минимизираш загубите при последващата градация, отлагайки я във времето. Прочети старите теми със същото заглавие, като твоето.
Успех!

roro91 27-07-2012 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от painkillerbg (Мнение175917)
Здравейте колеги! Имам питане за HD приемник. Ще се ползва само като клиент за ш....г на LCD TV. и само за гледане на тв, т.е да има много добър образ. Ще се радвам да споделите мнения за възможно най-евтиния и качествен приемник от този клас.Благодаря!

Вземи си IpBox на старо или събери още кинти и си вземи нов Xtrend.

Щом държиш на добрия образ това са вариянтите - другото е компромис с качеството ;)

painkillerbg 27-07-2012 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение175972)
За съжаление си прав!Глупакът никога не може да разбере мъдреца,само иска да седне на неговото място!

Колега няма нужда от префърцунени псевдо-филосовски изказвания, типични за самозвани селянин, които само копи-пействат на поразия. Да уточним, имам Xtrend 5000 от повече от половин година и съм си доволен на 100 %. Мой приятел поиска да си вземе приемник- ниско бюджетен, на който му е необходимо да гледа само телевизия, нищо, ама нищо друго не го интересува, освен критериите които зададе. Не се занимава със сателитна техника и няма регистрация във форума. Не виждам нищо глупаво във въпроса ми. Умишлено не съм задал цена. Значи трябва да си уникално тъпо парче или просто да си роден заядливец за да не разбереш, че става въпрос за съотношение цена качество. Нали за това е форума всеки да изкаже мнение, за да могат хората да си направят изводи. Поздрави!

gentu 27-07-2012 19:33

Цитирай:

Първоначално написано от painkillerbg (Мнение175981)
Значи трябва да си уникално тъпо парче или просто да си роден заядливец за да не разбереш, че става въпрос за съотношение цена качество.

-е ти не четеш ли какво му пише под ника , та се чудиш толкоз.:worry:
За да ти се отговори разумно трябва да зададеш с какъв бюджет разполага човека , анадъм му?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.