Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Boot?????? проблем!! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=27228)

яв 27-01-2013 03:21

Boot?????? проблем!!
 
Здравеѝте!
Ето моят проблем ! Живея в Гърция!
Докараха ми днес приемника с кабелите и картата... (досега бях на Булсат)
Сложих адаптора в контакта .... дръпнах кабела от Булсатската антена ...
Поставих Скрата.... Приемника е HD sagem ... включих си тв-то с очакването да се появи връзка м/у приемника и тв-то ... обаче такава Липсва !!!! няма сигнал ! Тв-то е наред ... 1 год ... си гледах Булсат на него ... другото което се получава на приемника излиза един натпис Boot! и една светлина която се мени от червена към зелена и обратното ???? и дотам нито дистанционното фукнционира (нови батерии)нито някое от копчетата на приемника !! от окото да е .... не вярвам ... от кабела на антената да е не вярвам ... няма връзка сас сигнала от самия приемник към тв-то .....
мисля си дане би да трябва HD кабел които се закупува отделно ??

цвети цветанов 27-01-2013 03:30

Цитирай:

Първоначално написано от яв (Мнение222559)
Здравеѝте!
Ето моят проблем ! Живея в Гърция!
Докараха ми днес приемника с кабелите и картата... (досега бях на Булсат)
Сложих адаптора в контакта .... дръпнах кабела от Булсатската антена ...
Поставих Скрата.... Приемника е HD sagem ... включих си тв-то с очакването да се появи връзка м/у приемника и тв-то ... обаче такава Липсва !!!! няма сигнал ! Тв-то е наред ... 1 год ... си гледах Булсат на него ... другото което се получава на приемника излиза един натпис Boot! и една светлина която се мени от червена към зелена и обратното ???? и дотам нито дистанционното фукнционира (нови батерии)нито някое от копчетата на приемника !! от окото да е .... не вярвам ... от кабела на антената да е не вярвам ... няма връзка сас сигнала от самия приемник към тв-то .....
мисля си дане би да трябва HD кабел които се закупува отделно ??

Хайде пак но по-спокойно...докарали са ти приемник на виваком но ти изписва че нямаш сигнал ли?

яв 27-01-2013 04:08

Цитирай:

Първоначално написано от цвети цветанов (Мнение222560)
Хайде пак но по-спокойно...докарали са ти приемник на виваком но ти изписва че нямаш сигнал ли?

Не няма сигнал от приемника към телевизора!
на приемника е исписано Boot и така се седи ....
нито мога да го вкюча от копчето нито от дистанционното....
просто е зациклило на Bootи ни приема ни предава....



с две думи тб-то си седи черен екран ... въпреки че е вързан с приемника ....
които е зациклил на Боот!

ТКЗС 27-01-2013 05:48

Пробвай да обърнеш картата в приемника . Между другото, понеже казваш че си с кабела от Булсатската си антена ,предполагам знаеш ,че с нея няма да хванеш виваком без да се пренастрои .

Nicks1 27-01-2013 11:20

Сега ще се наиграеш. Без сигнал индикатор ще трябва да търсиш някой да ти настрои антената.

Luscious 27-01-2013 11:31

Получаващ ли образ на телевизора , "моля изчакаите приемника зарежда" или нещо подобно

Wanderer 27-01-2013 13:15

"Boot" означава, че приемника зарежда. Ако отнеме повече от минута, вероятно ресивъра е повреден.

яв 27-01-2013 13:48

Цитирай:

Първоначално написано от Dei Irati (Мнение222636)
"Boot" означава, че приемника зарежда. Ако отнеме повече от минута, вероятно ресивъра е повреден.



нямам никакав сигнал на тв-то!
вапросното зареждане трае вече 2-ри ден !
Екрана на тв-то е ЧЕРЕН !!! Няма връзка със приемника!!
а на приемника вече 2-ри ден си седи това Боот!!

Динко 27-01-2013 13:51

Цитирай:

Първоначално написано от яв (Мнение222643)
нямам никакав сигнал на тв-то!
вапросното зареждане трае вече 2-ри ден !
Екрана на тв-то е ЧЕРЕН !!! Няма връзка със приемника!!
а на приемника вече 2-ри ден си седи това Боот!!

Зарежда...........но като няма откъде/спътника на 45 Е/ какво да зареди?От 39 Е btv пакета ли?;;601;)

яв 27-01-2013 14:00

Цитирай:

Първоначално написано от Динко (Мнение222646)
Зарежда...........но като няма откъде/спътника на 45 Е/ какво да зареди?От 39 Е btv пакета ли?;;601;)

абе ти не четеш ли какво пиша !!???
НЯМАМ АБСОЛИЮТНО НИКАКАВСИГНАЛ ОТ ПРИЕМНИКА КЪМ ТВ–ТО!!!
ВСЕЕДНО НЕ Е СВЪРЗАН!!!
какво общо има антената !!!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.