Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   ефирна цифрова тв (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=28581)

васко пз 12-04-2013 13:16

ефирна цифрова тв
 
Какви канали се хващат в Пазарджик и с каква антена?

BULLET 12-04-2013 13:20

8 канала се хващат на 25,35,41 канали. антената зависи от къде хващат, ако от Пловдив външна, ако работи Братия само с едно пиронче на буксата, но нещо не работи всеки ден от там

Дато 12-04-2013 13:21

Цитирай:

Първоначално написано от васко пз (Мнение239921)
Какви канали се хващат в Пазарджик и с каква антена?

Сигнала би трябвало да е от пловдивски предавател:
Би трябвало да се хващат в Пазарджик.
25-Bulgaria ON AIR
35-bTV, НОВА ТВ, ТВ7, NEWS7
47-БНТ 1, БНТ2, BNT1 HD

ПП: На кои канали(честоти) аналогово ефирно се приемат Евроком ТВ и BG ON AIR в Пазарджик вече?

позитиве777 06-06-2013 13:43

НЯМАМ СИГНАЛ!!
 
Здравейте! Аз съм Иванов от гр.Хасково! До неделя 2.06.2013 всичко беше наред!После в понеделник -НИЩО?!!Нямам сигнал и до този момент?!!Някои да знае какво става?!!Звънях на тези тъпаци от информация/на 070012344/ и ми казаха , че и те не са запознати..но щели да предадат на некакви според мене "виртуални техници",щом и до днес/вече 4-ти ден/ НИКОЙ не успя да оправи сигнала!!Моля ако некой знае нещо да каже?!!!

BULLET 06-06-2013 13:54

Безплатното е винаги така, особено в България.Според мен са ти пратили съобщение да станеш абонат на виваком с това спиране а и не само на теб но и на другите в твоя район

позитиве777 06-06-2013 14:01

Дано да не е така ?!!
 
Аз се надявам,че не е така и все некой слънчев ден сигнала ще се появи..а и до 1.09. време бол да го оправят..ама никой не знае..все пак..дано..ще се надяваме и така!!!! :) И в района на Велико Търново няма сигнал от понеделник..някой ако знае какво става нека да каже...?!!! ;;601

gradev 06-06-2013 16:18

DVB-T
 
Знае се бре колеги, проблема се нарича България и нейните умни и сръчни "професионалисти" .. Оакаха аналоговоти излъчване и сега - с цифровото пак така.. Сещате се за вица- като се знам какъв съм инженер, ме е страх да отида на доктор.... все учили недоучили...

Хоризонт 06-06-2013 17:21

Цитирай:

Първоначално написано от gradev (Мнение253427)
Знае се бре колеги, проблема се нарича България и нейните умни и сръчни "професионалисти" .. Оакаха аналоговоти излъчване и сега - с цифровото пак така.. Сещате се за вица- като се знам какъв съм инженер, ме е страх да отида на доктор.... все учили недоучили...

gradev сигурно и ти си един от тях . Аман от разбирачи:worry:
Все още вървят тестове и до септември ще е ок. Лично аз предпочитам, когато гледам тв 7, канала, нова да превключа на ефирна цифрова, защото качеството е доста по-добро от мазалото на булста.

мнн 06-06-2013 17:27

добре, че има форуми, та да се научат....
Човекът е странно същество. Няма информация за нещо, ама като почне да се самонавива, та няма спиране. И понеже се знаем ние самите какви сме профита, няма начин онези да са по-.
Сигурно има обективни причини за това спиране, но това е тестов период и никой не е длъжен да ни се отчита.

digipro 07-06-2013 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение253428)
Лично аз предпочитам, когато гледам тв 7, канала, нова да превключа на ефирна цифрова, защото качеството е доста по-добро от мазалото на булста.

Незнам в кой град си, но във Велико Търново (предните дни преди да спре цифровия сигнал) каналите на ефирната бяха голямо мазало - чак синът ми на 3г. и половина вика "Тате картината намазана".
Сравнявам с Булсат на IPBox 910HD. При сателитната образа е по детайлен и контрастен.
Телевизора е 42" LG LCD с вграденн DVB-T тунер, ако има значение.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:05.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.