Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   БСК си искат цялото оборудване (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41863)

Jovanoty 27-01-2017 14:55

БСК си искат цялото оборудване
 
Колеги БСК ми се обаждат и си искат цялото оборудване, а съм сигурен че всичко съм си купувал никога не съм бил с договор към тях. Бях им клиент грубо 10-на години с 1 основен и 4- допълнителни приемника. Искат си даже и антената и всичко. Казах им да ми покажат на хартия с мой подпис, че им ги дължа ( да им ги върна) и ще им ги върна. Не съм сигурен, че ще намеря на хартия някакви документи от тях за тези приемници и т.н. Понеже грубо от 2-3 години съм им спрял цялото оборудване понеже ползвам служебна тв.
Дайте съвет , карат ме да съм ходил в техен офис да се разберем с тях, май не ми се обаждат те а сякааш от някой кол център.

moreg 27-01-2017 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от Jovanoty (Мнение439566)
Колеги БСК ми се обаждат и си искат цялото оборудване, а съм сигурен че всичко съм си купувал никога не съм бил с договор към тях. Бях им клиент грубо 10-на години с 1 основен и 4- допълнителни приемника. Искат си даже и антената и всичко. Казах им да ми покажат на хартия с мой подпис, че им ги дължа ( да им ги върна) и ще им ги върна. Не съм сигурен, че ще намеря на хартия някакви документи от тях за тези приемници и т.н. Понеже грубо от 2-3 години съм им спрял цялото оборудване понеже ползвам служебна тв.
Дайте съвет , карат ме да съм ходил в техен офис да се разберем с тях, май не ми се обаждат те а сякааш от някой кол център.

Е върни им го за какво са ти тия буклуци.... то пък една антена и един приемник..... по евтино не може да има от това. Пък приемника без тяхна карта можеш да го засилиш за кофата за буклука Нито конвертора им е читав нито антената е читава.... Вивакомските антени са по-добри.
Аз също съм им абонат ама антена от тях не съм взимал, взех си от ръка на виваком защото по ми хареса. Можех да взема и булсатска за 5 лв ама като я видях и му казах да човека че и да ми я подари няма да я взема.

njor 27-01-2017 19:22

Не е хубаво да се излагаш с такива глупости.

фокус 27-01-2017 19:29

Ирдето картите дали няма да си поискат,че тва си става клошарска работа,те това оборудване го искат да го продадат на някой за ново!

patzi 27-01-2017 19:54

добре де ,ами тия хд приемници, които плащахме по 60 лв с какви очи ще си ги поискат??

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

амиго 27-01-2017 20:01

В началото плащахме по 198лв. Никой не ме е търсел до сега.

CITRON 27-01-2017 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от фокус (Мнение439614)
Ирдето картите дали няма да си поискат,че тва си става клошарска работа,те това оборудване го искат да го продадат на някой за ново!

Ирдето картите също бяха към 150 лв. Но срещу тях даваха ХД приемник без антена. Остава и в случая при отказване да си поискат и приемника и антена ще е обир.

taewu 27-01-2017 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от patzi (Мнение439618)
добре де ,ами тия хд приемници, които плащахме по 60 лв с какви очи ще си ги поискат??

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

аз им го върнах, понеже ми писна да ми звънят..въпреки ,че бях го купил

Хоризонт 28-01-2017 01:45

Цитирай:

Първоначално написано от taewu (Мнение439657)
аз им го върнах, понеже ми писна да ми звънят..въпреки ,че бях го купил

Колега направо Балъшка работа, защо им удйдисваш на заплахите и тормоза, а не им каза нещо от рода -пригответе си метла, че като дойда и ще ви тресна пластмасовия боклук в първия срещнат офис ! А ако нямаш куража и ти да ги плашиш с жълта книжка просто им затваряй телефона.
Звънят, тормозят, обаче нямат никаква информация в базата си данни, освен едно име телефон и крайната дата на договора. И ако ти е закрит телефона ти на кого ще звънят.?
:c030:

ИлиянБГ 28-01-2017 02:25

Тази кампания за събиране на стара техника от Булсатком е пълно безумие.
1.Когато старите клиенти са сключвали договори винаги са си плащали дали 50 или 100 а някой и по 200 лева + 30 лева за монтажа и техниката.
2.Плащали са такса на оператора в продължение на 3,4, 10 години.
3.Повредите на приемници и конвертори за този период са били не повече от 25% от общия брой на предоставената техника.
4.Голяма част от клиентите им са отремонтирали същите тези приемници и заменили конвертори за собствена сметка.
5.Техниката е технически и морално остаряла много отдавна.
6.Много от клиентите им са с сменили телефоните а доста са си смнили и местожителството.
7. И да е подписал някой договор то е било за 1 или 2 години. Да не са дремали и да са си искали още след приключване на договора техниката.
8. Като са се правили на улави сега да барат меча и да събират това дет никога няма да го съберат.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.