Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Въпроси и отговори (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Iptv приемник (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46610)

ЦанкоБ 30-01-2021 12:01

Iptv приемник
 
Здравейте, от скоро имам iptv на Виваком с приемник skyworth HPH07. Понеже е с андроид успях да му инсталирам лаунчър, youtube, netflix и още едно няколко приложения. Обаче, всеки път за да ги пусна трябва да въвеждам #1397#, да вляза в apps и от там да пусна лаунчъра от настройките му. Та въпроса ми е, може ли след като натисна на дистанционното, копчето apps, да направя, да ми излизат и други приложения освен Tidal?

росенколев 04-02-2022 15:42

Цитирай:

Първоначално написано от ЦанкоБ (Мнение549131)
Здравейте, от скоро имам iptv на Виваком с приемник skyworth HPH07. Понеже е с андроид успях да му инсталирам лаунчър, youtube, netflix и още едно няколко приложения. Обаче, всеки път за да ги пусна трябва да въвеждам #1397#, да вляза в apps и от там да пусна лаунчъра от настройките му. Та въпроса ми е, може ли след като натисна на дистанционното, копчето apps, да направя, да ми излизат и други приложения освен Tidal?


За целта ползвай приложението "Button Mapper"
В настройките на бокса направи по подразбиране за начален екран стоковият Лаунчер, а допълнителният го премахни.
Така след всяко стартиране ще ти излиза Лаунчера.
Чрез "Button Mapper" можеш да си персонализираш някои от бутоните и така всичко ще е ОК и няма да се налага да влизаш със #1397#

Ивайло Шаклев 04-02-2022 23:35

Може ли да споделите как точно инсталирате на този приемник ?

росенколев 05-02-2022 01:18

Първо си изтегляш необходимите приложения и си ги качваш на флашка.
Инсталацията става посредством вграденият файлов мениджър.
Разбира се преди това влизаш в настройките на бокса със #1397# , и оттам задаваш по подразбиране за начален екран, вместо IPTV да е "Стартов панел" ...... това е стоковият Лаунчер.
Това е в общи линии.
За алтернатива на Google Play се слага Aptoide и от там може да се инсталира почти всичко.

Ивайло Шаклев 05-02-2022 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от росенколев (Мнение571680)
Първо си изтегляш необходимите приложения и си ги качваш на флашка.
Инсталацията става посредством вграденият файлов мениджър.
Разбира се преди това влизаш в настройките на бокса със #1397# , и оттам задаваш по подразбиране за начален екран, вместо IPTV да е "Стартов панел" ...... това е стоковият Лаунчер.
Това е в общи линии.
За алтернатива на Google Play се слага Aptoide и от там може да се инсталира почти всичко.

:s101Всичко правя. Инсталирам приложенията но не се появяват никъде. Единствено се появи Aptoide без да го инсталирам. А него като тръгна да го отварям казва че няма мрежа.:s101

гларус_ 05-02-2022 20:32

Цитирай:

Първоначално написано от Ивайло Шаклев (Мнение571687)
:s101Всичко правя. Инсталирам приложенията но не се появяват никъде. Единствено се появи Aptoide без да го инсталирам. А него като тръгна да го отварям казва че няма мрежа.:s101

СМЕНИ ГО С ЕОН

росенколев 06-02-2022 11:55

Цитирай:

Първоначално написано от Ивайло Шаклев (Мнение571687)
:s101Всичко правя. Инсталирам приложенията но не се появяват никъде. Единствено се появи Aptoide без да го инсталирам. А него като тръгна да го отварям казва че няма мрежа.:s101


Преди това влизаш в настройките на бокса със #1397# , и оттам задаваш по подразбиране за начален екран, вместо IPTV да е "Стартов панел" ...... това е стоковият Лаунчер.
След като рестартираш ще се виждат всички инсталирани приложения ;)

pe6ogo6o1 13-02-2022 21:52

Всичко правя. Инсталирам приложенията но не се появяват никъде.
 
Цитирай:

Първоначално написано от Ивайло Шаклев (Мнение571687)
:s101Всичко правя. Инсталирам приложенията но не се появяват никъде. Единствено се появи Aptoide без да го инсталирам. А него като тръгна да го отварям казва че няма мрежа.:s101

Защо не гледаш телевизия директно на Самсунга, без абонаменти, проблеми и почти без пари?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:50.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.