Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Коректно ли е от Неосат ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48252)

Митко7 30-05-2023 23:21

Коректно ли е от Неосат ?
 
Коректно ли е от Неосат да си пълнят гушите с 13/14лв. за Диема Спорт, а да ги излъчват в отвратително качество ?! Защо никой не се оплаква, а всеки си плаща като поп ?!

Калито 30-05-2023 23:29

Цитирай:

Първоначално написано от Митко7 (Мнение587670)
Коректно ли е от Неосат да си пълнят гушите с 13/14лв. за Диема Спорт, а да ги излъчват в отвратително качество ?! Защо никой не се оплаква, а всеки си плаща като поп ?!

Момче,като не ти харесва не плащай,никой не те кара насила!

Глаголица 31-05-2023 07:21

Цитирай:

Първоначално написано от Калито (Мнение587672)
Момче,като не ти харесва не плащай,никой не те кара насила!

Е хубаво, ама нали като си плащаш очакваш съответното качество? Само на харизан кон не се гледат зъбите или всички да си траят, картелите да си пълнят гушите, а клиентите дгд?!

d.hristov 31-05-2023 10:57

Коректно е до толкова, че никой не е обвързан с договор, аз съм си решил проблемите за мен: Неосат пълен пакет + А1 iptv 200max, неосата не ми е единствената телевизия, не гледам и спорт.

Ако някой нещо го дразни, не виждам причина да продължи да плаща. Проблемите които са налични очевидно не могат да се разрешат, така че всеки сам си преценява.

Човек 31-05-2023 11:34

Цитирай:

Първоначално написано от d.hristov (Мнение587692)
Коректно е до толкова, че никой не е обвързан с договор, аз съм си решил проблемите за мен: Неосат пълен пакет + А1 iptv 200max, неосата не ми е единствената телевизия, не гледам и спорт.

Ако някой нещо го дразни, не виждам причина да продължи да плаща. Проблемите които са налични очевидно не могат да се разрешат, така че всеки сам си преценява.

Конкретно за трите канала Диема Спорт проблема е разрешим, но явно от Неосат или не могат, или не искат. Разрешим е защото двойката е наред, а Диема Спорт и Диема Спорт 3 буквално не стават за гледане! :lol15:

d.hristov 31-05-2023 11:37

Цитирай:

Първоначално написано от Човек (Мнение587697)
Конкретно за трите канала Диема Спорт проблема е разрешим, но явно от Неосат или не могат, или не искат. Разрешим е защото двойката е наред, а Диема Спорт и Диема Спорт 3 буквално не стават за гледане! :lol15:


Вероятно е свързан с пари проблема, но всички са наясно как играят и от Нова. Не че ги защитавам. Аз ползвам А1 и там всичко е наред ;;650

Работилница 31-05-2023 11:46

Мале колко народ е на черешата, пардон, в сектата.:s101

Човек 31-05-2023 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от d.hristov (Мнение587698)
Вероятно е свързан с пари проблема, но всички са наясно как играят и от Нова. Не че ги защитавам. Аз ползвам А1 и там всичко е наред ;;650

Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси! :e085:

d.hristov 31-05-2023 11:56

Цитирай:

Първоначално написано от Човек (Мнение587701)
Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси! :e085:

Непрофесонално се казва, когато имам професия. Аз съм чистачката на 2ри етаж и това работя там, даже имам мейл към тях и си говоря с шефовете, това не ме прави част от ситуацията. Така че не се чудите, сменяйте, А1 сега имат хубава оферта за 7,99лв.... много доволни ще останете, гаранция давам;;573

spaice 31-05-2023 11:59

Цитирай:

Първоначално написано от Човек (Мнение587701)
Като е свързан с пари проблема, от Неосат да го разрешат бе. Колегата ти го е написал много ясно, картелите си пълнят гушите, а клиентите ДГД! Що се отнася до това къде било всичко наред - аз като клиент на Неосат си плащам Пълен пакет и очаквам в замяна на това ВСИЧКО да ми е наред, но Неосат както всички виждаме не е в състояние да осигури това на клиентите си, което си е гаф на фирмата. А това "предлагане" да ставаме абонати на други оператори от ваша страна си е мега Непрофесионално. Не всеки иска да плаща нещо което се предлага от един оператор, и да колекционирам приемници вкъщи само. Не мерси! :e085:

Абсолютно си прав. И аз си плащам като тебе.
Почвам да им паля телефоните. Предлагам всички, които не са доволни да направят точно това.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:57.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.