Виж само едно мнение
  #21  
Стар 20-09-2011
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, това което си намислил не е невъзможно, но е някак си напрактично. Например да речем, че вземеш на баба си Дриймбокс и подкараш на него Булсата.
1. Как ще се разберете кой канал ще гледата? Нали ти е ясно, че това което се стриймва, това се и гледа при баба ти?
2. Баба ти не знам дали има стабилен интернет, но ще и и трябва.... даже най добре ще е да сте и двамата в мрежата на един доставчик (с голям ъплоуд) за да нямаш никакви кахъри.
3. Като ти забие Дриймбокса ще има "Бабо, дръпни от щепсала да се рестартира".
4. HD каналите на булсатком няма никакъв начин все още измислен да се подкарат на друг приемник освен тяхния. Поне аз не знам. Ако греша поправете ме. А телевизия без ХД вече не е нищо....

Има и много други неща дребни, които ще изникнат в процеса на правене на това, което си намислил.
Така че, най-разумното решение според мен е да си вземеш ти дриймбокс, да сложиш една малка паничка, но на напокрива, за да не ти загрозява балкона. Едно малко кабелче ти трябва само за паничката към дриймбокса. Ще го скриеш някак си, има си много начини в наши дни. После си намираш един шейх и се кефиш
Отговори с цитат