Тема: Xtrend 6000
Виж само едно мнение
  #15  
Стар 07-06-2012
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Не позна : ) но съм сигурен, че с втория опит ще познаеш.
Ем,дай линка,де! Преди години,когато си мислех,че има само аналогови приемници "Amstrad" с мрежеста офсетна антена се появиха и дигиталните! Бах м...!Защо съм си купувал "PACE"-3 броя и "Коперникус".После дойдоха на мода дигиталните-хайде четене и един SAB Explorer-роднина на SKY S@T,ама се оказа нова ревизия на дъното и не става на "OPENBOX"/това е към @Yavor-с най добри чувства и без заяждане/,после Нокия/защо ли я разбиха ГЕРМАНЦИТЕ/,че и Дрийм500, сега с Дрийм800......и т.н.
Не анагажирам никой с мнението си ,но една фирма в едно малко Германско село измисли всичко.И ....се почна.Всеки печели на гърба на един утвърден от пазара продукт! Появиха се и конкурентите-ама какво стана ???
Няма нещо актуално на пазара,което не се клонира! Нашият е твърде стеснен и малък и всеки печели от внос-добро,лошо-това е! Избирайте си доставчикаИ, разчитатайте на мненията на хора от форума,които са чоплили определен модел приемник и му знаят и "червата", а не на реклама или един ми каза...
Хората във форума се знаят. Пуснете им лично, попитайте ги защо са сменили един модел с другПростичко е
Всяко следствие си има причина!
Отговори с цитат