Виж само едно мнение
  #3  
Стар 03-10-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Преди няколко дни ми се обадиха, за продължение, на тарифния ми план "Тънка тарифа" за две години. В срок си получих писмото и като добавка, ми предложиха или 6 месеца половин такса или мобилен телефон. съгласих се на телефон Samsung 1200 мисля беше. Но след като получих писмото, ми направи впечатление, че тарифата ми е с друго име, въпреки че условията бяха същите. И нещо започна да ме гложди отвътре. Казаха ми, че ще получа телефона си по куриер и разписката, щяла да ми бъде гаранцията. След всичко що чух днес, по телевизията и що прочетох, малко преди да свърши седмия ден - сиреч преди малко се обадих на 123 и отказах сделката. Забелязах, че на предния договор за 1 година няма дата. Просто полето е празно. Така или иначе договора ми изтича скоро и утре ще ида да се разправям в офиса дето ми направиха договора. На всичкото отгоре, набрах номерата, от които ми бяха звънели операторките и системата ми каза, че това е или несъществуващ номер или грешен. След като номерата си бяха нормални номера, се усъмних в цялата работа и се обадих на 123, като отказах сделката. Като съм им толкова важен клиент пак мога да сключа договор за две години, но в офиса и след като видя телефона и гаранционната му карта в ръцете си. Благодаря на Дидко, за инфото. Май хванах последния влак.
Отговори с цитат