Виж само едно мнение
  #8  
Стар 19-08-2013
denyo denyo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: Девня
Мнения: 172
Благодари: 45
Получил благодарност:
44 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цифрофикатор Вижте мненията
На 8113 писах, че не поддържа отместване, няма какво да лъжем хората, достатъчно е, че ръководството ги лъжат.
С новия софтуер дали има кирилски телетекст на 8113??
Аз пък вече писах, че с фирмуера с който дойде малко съм го гледал, но с най-новия си има таймшифт, макар и малко недомислен. Дълбоко в менюто има забутана опция за включване и изключване. Ако е включена опцията, приемника нон стоп записва по флашката и по всяко време можеш да си връщаш назад (до момента в който си превключвал последно канала). Което, както писах, мисля че бързо ще прегори флашока... и т.н. Ма ми е странно, що ли се налага да се повтарям, след като по-горе съм го писал? С кой фирмуер си? За телетекста нищо не мога да кажа, понеже тука си немаме таквази екстра все още. Аз по някакво съвпадение също като теб съм с X-Tremer и SRT8113. Първия ме дразни че забива и самоволно си изключва захранването на антената (търся в момента логично обяснение кога и защо). Но пък има малко по-щадящ подход към флашката при таймшифт. Също и бутоните му за превъртане са на по-удобно място. И EPG-то му е по-приятно от на 8113. Само да не зависваше така пущината... мислех че е от топлото, но уви, и на хладно пак забива.

Цитирай:
Първоначално написано от Миро-Миро Вижте мненията
Защо обръщате толкова голямо внимание как работи приемника с флашка, не разбирам.
Може би, защото всички се справят прилично с гледането на телевизия и по-съществените разлики са при работата с флашка.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на denyo за този полезен пост :
Пулс (27-08-2013)