Виж само едно мнение
  #98  
Стар 10-12-2013
Аватара на Хигс бозон
Хигс бозон Хигс бозон не е на линия
Божествена частица
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 1,436
Благодари: 215
Получил благодарност:
470 пъти в 277 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Вчера се наложи да заменя приемника. Synaps 2856+ на родителите ми даде фира. Замениха го в Техномаркет за 10 минути, без никакви спънки със Strong 8115 HD, който аз избрах, а за разликата в цената (5 лв) ми дадаха вафли

Стронга е поне две класи по-долу от Synaps-a. Дървени менюта, по-слаб тунер - като вървиш из стаята картината пикселизира. Пък уж в сайта на Стронг са написали, че този модел е с някакъв нов, още по-добър тунер... Единственият плюс е, че дистанционното е удобно.

Абе като за възрастни хора става, но аз за себе си не бих го взел.

Synaps-a вадеше показател за сила на сигнала от сръбският цифров предавател на 31-ви канал - около 35-42% (без да вади картина или звук, но пък и няма как да извади, защото не е T2 приемник), а Стронг-а разбира се е 0%. То и няма как да не е, след като се затруднява с приема от Копитото.

Също така транспондера с BulgariaOnAIR се хваща много мъчно и е почти негледаем. Със Synaps-a се гледаше без проблем.

Често картината на Стронга замръзва, но звука си тече - въпреки че показателите са с високи проценти на сигнала.

Сложих му новият софтуер излязъл преди 2 седмици и пак работи така. Абе тотална пръчка отвсякъде.
Отговори с цитат