Виж само едно мнение
  #31  
Стар 17-02-2014
Джапи Джапи не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 118
Благодари: 168
Получил благодарност:
50 пъти в 34 поста
Сваляния: 133
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

Понеже стана на дума в предишен пост за МК808В - аз имам МК808 (без В). Имам го от година и повече. Доста съм доволен от него като играчка.
WiFi-то му не става за това си взех захранващ USB хъб и в него съм наръгал USB мрежова карта, камера и предаватела на AirMouse и понякога USB HDD. (в последствие и USB звукова карта, но я ползвам рядко). Ако знаех, щях да поръчам по-голямжко устройство с вградени неща, а не да правя окътопод от устройсвта.
Хубавото на устройството е, че има МНОГО РОМ-ове за него и оригинални и неоригинални. Добра софтуерна подръжка.
Има и доста online съдържание, коетоможе да се гледа, слуша.... ако човек знае и някакъв език (английски) с XMBC+Navi-X - има много хибави неща. IPTV се гледа, но ако имаш сигурни линкове от които да гледаш. Аз ползвам постоянно няколко музикални или ако ми изпадне нещо нашенско та дори и за известно време преди да го спрат.

От новите 4-риядрени има едни с RKxxxxT който има най-накрая "Т" и съветват да се избягват защото били downclock-нати може би дефектни чипове. Иначе се продвават доста защото са по-евтини.

Поздрави
Отговори с цитат