Виж само едно мнение
  #9  
Стар 26-06-2014
красибел красибел е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ех, мъка.
Който умник от власт имащите в Булсатком е приел за използване от безбройните различни модели, включително и китайски точно този модел и братовчедите му, много меко казано е безмозъчен. Спестил някой и друг цент или долар на бройка заради евтиния модел, но после създава растящи в геометрична прогресия проблеми от всякакъв вид - хардуерни, софтуерни, и всичко за сметка както на нещастния потребител, така и за сметка на Булсатком. Губят пари, доверие, авторитет, всичко. В моя случай - точно този модел не може да записва от HDMI изхода, затова излъгах един DVD рекордер да записва през скарта да записвам на жената едни йога гимнастики и разни бозички. После - на два пъти ми самоизтри всички канали от фаворитната листа. Няма да коментирам произволните забивания и блокирания, все пак са сравнително редки - един път на 1-2 месеца. Сега - някакви странни аномалии и некоректна работа на дисека. Друго остана ли да се смарангясва? Сега или трябва да сложа към камарата техники - приемника на Булсат, DVD рекордера, AV ресивър, още едно DVD - и още един сателитен приемник, плюс още един кабел през дограмата, или пак още една седмица да глася и подреждам канали с неясен край на начинанието и възможност за провал. Все още смятам, че поддръжката на българска фирма чрез коректно плащане на дължимите такси е нещо положително и нормално, но рано или късно ще ми писне от простотиите им- зная много добре какво и как да направя.
Пак се извинявам за дългото писане, но ми писна от простотии и вроден кретенизъм.
Отговори с цитат