Виж само едно мнение
  #16  
Стар 14-08-2014
Аватара на ivan02121983
ivan02121983 ivan02121983 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 788
Благодари: 1,769
Получил благодарност:
468 пъти в 205 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 3
Post

все пак говорим за цена/качествовярно след 14години употреба дава малко брумно ако го оставяш да свети с месеци без да го изключваш иначе ако си го изключваш когато не въртиш антената ще ти служи дълги годиниИма малка разлика в изработката на Moteck от преди 14години и този дето си го купих преди година от сатплюсно и двата си работят безпроблемносега по-новия ми се струва още по-китайски от този преди 14годинино това не е проблемслед 14години зверска употреба му се прецака едното копче за едната посока на въртенено това е от моя глупост с дистанционното си работи без засечка а ако случайно забравя да взема дистанционното на село сменям за посоката на въртене само кабелчетата мотор едното за изток и другото за западА едното дистанционно малкия на сестра ми го хвърли и сега работи трудно затова държах да си взема същият позиционер със същото дистанционно
Не защитавам никакви интересисамо споменах,че Moteck го има същия калъп позиционер с различни брандове като надпис Strong,eSpecta но рназлика има само в цената....затова споменах на колегата да попрегледа тук там и същия калъп може да го намери и за 40лева за 55лева за 65левавсичкото е с 40позиции за запаметяванеможеби само някаква си eSpecta да имаше със 60позициино е същото според мен все пак всеки сам си преценява Имам вече на село 3метрова тежка антена и позиционера Moteck я върти като перцеспоред мен това повече зависи от мотора за какво натоварване еотколкото за позиционера themaster теб те уважавах до момента в който те попитах нещо за Xtrend ET4000 на лично съобщениеотговор така и не последва.....
от тогава се кефя на всеки миг когато може да поспоря с теб на някоя тема свързана със сателитаджийството
вече научих всичко,което ме интересува за Xtrend ET4000
Относно dzumba за мен той е истински капацитет в тази област разбира много и винаги ми е помагал със съвети когато съм се обърнал към него за помощпо просто определение за него Той е от старите майстори сателитаджии с много опит натрупан с годините още от аналогово време до днес
__________________
D=205см,d=32смMotor 96.5°E-31.5°W(Ku-band)
D=305см,d=54смMotor 100.5°E-11.0°W(C-band)
D=305см,d=54смMotor 38.0°E-47.5°W(C-band)

Последно редактирано от ivan02121983 : 14-08-2014 на 22:22
Отговори с цитат