Виж само едно мнение
  #1  
Стар 08-12-2014
Атанасан Атанасан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с телевизор Philips

здравейте,
Имам следния проблем с телевизора , които е от баща ми .. но си работи и не ми се иска да го изхвърля все още от старите Philips с кинескоп но доста добре си работеше до преди 2 седмици. Сега се държи много странно. Като го пуснеш в контакта лампичката отпред си светва в готовност всичко е наред като пусна с дистанционното някои канал лампичката си остава червена но започва бързо да мига и екрана си остава черен и така включване от тока и изключване понякога захапва и си тръгва и може повече цял ден да няма никакви проблеми но може след 15 мин както си работи черен екран и лампичката отпред започва усилено да мига. Помислих че проблема може да е от някои от кондензаторите по дъното отворих го почистих го няма подути кондензатори или нещо да показва че някои вече е дал богу дух . След което го затворих и така си работеше към седмица без никакви ядове и преди 2 3 дена пак почна да прави същите номера и не мога да разбера къде е проблема .Някои да се е сблъсквал със същия проблем ,мислих да го нося на сервиз но не си заслужава затова съм се захванал аз да си го оправя .Надявам се да успея .И благодаря много на всички които дадат идеи от какво може да е.
Отговори с цитат