Виж само едно мнение
  #25  
Стар 17-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стефо Вижте мненията
Писах в чата им ... дали няма да ни компенсират заради това разместване на каналите поне тези дето плащат премиум пакета защото огромна част от каналите в него се прехвърлиха в другите два и той остана почти празен, само HD каналите, порняка и тези дето са MPEG 4 останаха и няма логика да плащам за него при положение, че почти всички канали дето гледам минаха в по-евтините пакети /демек ще почнат да губят пари от мен ... вярно два лева на месец ... но губят и предполагам не са малко хората които ще направят това упражнение/ ... и ако не пуснат нещо качествено и искано няма как да ме накарат да им плащам 14,80 лв. за 30 канала ... от които повече от половината не гледам и не ме интересуват, а в последствие и да не се преместя от тях ... но ... от там ме пратиха да пиша e-mail на директорите ... написах им и даже им приложих материал с обещанията за нови канали "в кратки срокове" както казаха след аварията /за по-голяма тежест материалите са от вестник 24 часа и сайта news. b g/ ... е отговор няма ... но поне е отворил писмото дето му пратих

Сметката е проста - 10 абоната от премиум на стандарт - (-20 лв)
100к Абонати от 7.80 на 9.80 - 200к лева ... Да губят да губят Колко да загубят... Или целта е да затрият стандартния и да го обединят с икономика... Но твоите пари са си ги сметнали че ще ги загубят още преди да вдигнат цената
Колкото до сателита - парите от банката са отпуснати, строежа е започнал... Искаш да ти пращат мейл за всяка новост около него ли?
Отговори с цитат