Виж само едно мнение
  #71  
Стар 15-08-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Е при тях си пиша за нещата които ме интересуват, понякога на руски но повече на английски защото ми е по лесно. Не съм живял там не съм запознат с проблемите им от първо лице, докато за България още си спомням пък и и се чувам с роднините. Повече използвам английски от колкото бг, грешките на български не са ми приоритет понеже дори в България използвах повече английски от колкото бг. Всички фирми които работих в Бг бяха outsourcing към американски клиенти. Дори така модерните ит фирми те подготвят за миграция, всеки ден общуваш с чужденци да в България или където са те какво значение има освен ако не те тресе някаква особена любов към България. Така че за връщане трябва много да го искаш, за да го направиш.
Дори за ВалчоП които спрягате, той спомена за пенсионер в България но като наближи живот и здраве пак може да си говорим. Ако ти понесе някъде и избуташ няколко години мисля че връщането е трудно, дори парите не са фактор според мен. Дали Дъблин или София за мен е все тая, е да езикова разлика но се свиква с времето.
Относно българският език да все още ми е роден защото имам акцент, но пък сина ми няма, а има английски акцент на българският

Последно редактирано от турбо : 15-08-2015 на 01:22
Отговори с цитат