Виж само едно мнение
  #38  
Стар 01-02-2016
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Дзумба, не знам как звучат, ама като за 20 години работа, можеше да се постаряеш повече по външния вид. Ето снимки на последния проект, който преди около 5 години продадох:





Сега имам дечурлиги и много пипат... 2 говорителя ми смачкаха, та в момента слушам на това, дето е на заден план по-долу. Като поотхвръкнат още малко ще вадя пак зегето



Между другото, за какъв хай-енд говориш при положение, че тези ОТ са директно на паркета?? Некви шпайкове?

Ти опри до шпайкове.
Пробвай при 1Ват да направиш 100Дб на 1 метър. Да разбереш къде си. Този реален един ВАт се постига най-лесно с лампета Триоди в клас A.

След това, работи за фокус, дълбочина на сцената, вярност. Най лесно се започва с класика и стерео, то и с един моно говорител става, но там трябва да си много напред.

Първоначално Слушай симфоничен оркестър и се опитай да визуализираш инструментите. Но първо ще ти трябва стерео запис. Не такъв записван като моно и после дублиран. Търси стари плочи от 60 до 70година.
ps. Високочестотният Ти TVN е неодимов и свири по-добре без тройника отгоре при ниски нива, но на високите нива без него влиза в резонанс. Може би ако беше метална отливка щеше да е по-добър.
Отговори с цитат