Виж само едно мнение
  #9  
Стар 10-04-2017
Димова Димова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Правилно сте прочели,че тече смяна на спътника и промяна в настройките на приемника.Не разбрахме обаче кой точно спътник сте хванали след като казвате,че имате 12 дб качество? Силно се съмнявам,че не сте на спътника които ви трябва,за целта кажете ни по-подробно какво точно излиза на този транспондер който излиза с 12 дб? И да познаем въпреки тях,на нито един канал не ви тръгва картина,нали така?
Не знам кой спътник съм хванала. Все още настройвам чинията и инсталирам декодера. Първо имаше проблем с окото, смених го и проблема се "оправи". Като свързах чинията с приеемника отново и насочих грубо към ИС 12 и децибелите скочиха на 12-13, а силата на 70-90.. реших да експерименирам като помръдвах чинията леко наляво или надясно,но силата и дб не се променяха.. Тогава мръднах максимално надясно и след това максимално наляво и отново силата и дб си остана на 12 и 70, което тотално ме обърка.

А и да, няма картина на нито един канал, все още нее съм стигнала до ваденето на канали с инсталацията на декодера.
Отговори с цитат