Виж само едно мнение
  #59  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПоповП Вижте мненията
@ Друнклол:
Може без "дупчене" на стена, дограма... чрез специален лентов кабел за прозорец (дебелина 0.25мм, дължина 25см) с накрайници за F- conector присъединяване коаксиалния кабел - SKY Sat Ultra slim, 12лв.
Много полезно!! Благодаря! Това ще ми влезе в чудесна употреба!
Явно е, че не съм задал качествено въпроса, защото не ме разбират. Идеята е да стане така - инсталацията да е както следва : Сателитна чиния - това малко страхотно кабелче - Коаксионен кабел - Декодер. Ясно е че няма да стане без никакви кабели. Декодерът вече ще влиза вътре в стаята от антената до него ще има кабели. Въпросът е да стане с максимално малко количество кабели и колкото може по-тънки! НО - от тук нататък искам да стане нещо такова - като в този линк:
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=33512
Така - той говори за това, че от телевизора ще предава безжично сиглана към другите си телевизори из къщата и това е нещо което е постижимо и ясно се вижда, че може да се напарви.
Моят въпрос е - ще мога ли да сложа безжично устройство, подобно на това, за което се вижда, че има и има, но то да не предава сигнал - телевизор - телевизор, а да направо сигнал - устройство - телевизор. Т.е. След декодера (до който се стига с кабели) безжично да стигна до телевизора ми, който е на 5-6 метра, в друга стая?
Ако не се разбира, моля казвайте, за да доуточним!

Последно редактирано от Друнклол : 17-04-2017 на 11:24
Отговори с цитат