Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25-09-2017
васко- васко- не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 20
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на 4K Телевизор

Здравейте, пускам темата, защото обмислям вариянт за копуването 4к-тв, не повече от 1500лв. знам че повечето предавания не подържат 4К-то но все пак това е бъдещето и трябва малко или много да мислим за него (въпреки че може да се промени) та.. спрял съм се на някои от следните марки и ще се радвам да чуя и вашето мнение за 4к телввизур 43 инчов.

Първият телевизор е Sony със OS: Linux (честно казано за първи път видях телевизор със операционна система на линукс) ето и повече харектеристика за това СОНИ -->> ТуК <<--
Цена: 1350лв.


Вторият телевизор: LG със OS: WBOS 3.5 Впечатленията ми са че LG вади доста добра картина (но това е мое мнение при сравнение ниските класове TV-та под 1000лв.) Ето и харектеристиките на LG-то -->> ТуК <<--
Цена: 1200лв.


И третият ми избор е: Samsung OS: TIZEN Нямам впечатления от този тип TV... тоест бе съм гледал на нето нито DTH, IPTV или пък някакви 4к клипчета.. ето и харектеристиките на самсунга -->> ТуК <--
Цена: 1500лв. (но е 49-инча)


Бъдещият телевизор който ще се спра на него ще ми-е нужен за гледане на: DTH, DTH със к-модул тоест да има Common Interface, IPTV и най вече за 4к филми и клипчета (тубата.. или зелката.. )

Ще се радвам на коректни и професионални гледни точки!!!

Благодаря ви предваително!!!

Последно редактирано от васко- : 25-09-2017 на 16:01
Отговори с цитат