Виж само едно мнение
  #24  
Стар 24-01-2018
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за магазините. Ще отида утре до Гладбах.
Защо казваш, че не се знае докога ще ми е нужен 39Е?
Има тенденция да се сменя ли?

Едниствения openbox 820, който виждам в eBay е на цена 49€ + 7€ доставка. Казваш: докато има СД канали. какъв друг уред да купя, който да ползвам и когато вече няма СД канали?
Този уред няма стрелкови индикатор за силата на сигнала. Мога ли да го вземам с мен на покрива при антената и да меря с него сигнала на конвертора? Това е което търся, SAT Finder.

За Yavor1: вече много се обърках. Можеш ли да ми обясниш разликата между Quad и четворни Конвертори?
Понеже имам вече антената с четирите конвертора и те работеха доскоро, не смятам да сменям изцяло схемата, ако е изгорял единия или двата конвертора. трябва най-напред да установя дали е изгорял конвертора или се е разместил, по незнайни причини? Нямам уред в момента с който на поркива, при антената да раъбера има ли сигнал от конвертора или няма. Ако се налага закупуване на нов конвертор, твоя съвет е единичен за един приемник или двоен универсален конвертор за 2 приемника. Сега идва сложния въпрос. как ще ги свържа тия конвертори - към мултиключа, който сега имам, или да купувам дайсек, като посочения от теб? Ако купя дайсек, как ще комбинирам старите конвертори, които са в мултиключа в момента, с новия конвертор, който ще е с дайсек? Освен това, имам един дайсек, не знам дали работи, но днес го опитах (свързах( изходите на един от работещеите конвертори към него, но не изгряха канали на дрийма) Или дайсека ми е счупен, или тия конвертори не работят с този дайсек?

Ако не ти се обяснява, поне ми кажи
Отговори с цитат